Кредит безработным

Получить кредит быстро
и без лишних вопросов
Сумма
Меньше
Больше
Периодичность оплаты %
14дней
2дней
30дней
Есть промокод? Примените в личном кабинете
Первый кредит
Повторный кредит

Содержание:

  1. Почему Credos выдает срочный кредит безработным на общих условиях?
  2. Оформление онлайн, выдача кредита безработным — на карту
  3. Реально ли получить кредит безработному по низкой ставке?

Людям, что не могут официально доказать свой доход, поскольку не имеют отметки в трудовой, бывает трудно получить ссуду в некоторых финорганизациях. Credos не относится к их числу, а потому предоставляет кредит без официального трудоустройства. От клиента требуется лишь указать источник дохода при заполнении заявки, справок с работы компания не запрашивает. Также не понадобятся поручители по ссуде, ценное залоговое имущество. Вместо этого компания предлагает быстрое оформление, простые и понятные условия, оперативную выплату средств.

Почему Credos выдает срочный кредит безработным на общих условиях?

Людей, что работают неофициально, в финансовых вопросах часто приравнивают к безработным, считая, что их доход нестабилен, а потому выдавать деньги таким заемщикам рискованно. Но в жизни все не так однозначно, есть сезонные работники, есть люди, которые выполняют проекты по договору, студенты на подработках, самозанятые. Они имеют доход, но не могут принести справку от работодателя.

В Credos осуществляется выдача кредита безработным онлайн, то есть людям, которые не могут официально подтвердить доход, но все же имеют источник прибыли. Это одно из ключевых требований компании. Полный перечень требований таков:

  • возраст от 18 до 75 лет;
  • паспорт и ИНН;
  • трудовой доход.

Если клиент отвечает этим пунктам, он может смело подавать заявку в Credos, лишь отметив в анкете свою трудовую занятость.

Иногда преградой для получения займа может стать неидеальная клиентская история. В этом вопросе Credos также лоялен и готов рассматривать заявки на получение кредита от безработных заемщиков с плохой кредитной историей. Также не является причиной отказа по обращению уже открытая ссуда в других МФО или банке, лишь от клиентов, что имеют активный непогашенный займ в Credos, компания гарантированно отклонит заявку.

Оформление онлайн, выдача кредита безработным — на карту

Отдельных требований или условий кредитования для клиентов, что работают неофициально, у Credos нет — условия, процедура оформления едины для всех. Оформление ссуд полностью удаленное, кредитные средства приходят переводом на карту. Работает компания круглосуточно, потому заявки принимаются 24/7. Чтобы получить кредит официально безработным нужно выполнить такую последовательность действий:

  1. Выбрать желаемые сумму и срок на панели калькулятора, вверху сайта.
  2. Заполнить заявку, внимательно внеся все запрашиваемые данные.
  3. Согласовать с оператором ключевые характеристики ссуды.
  4. Узнать решение компании в СМС-сообщении.
  5. Подписать договор.

Если выполнены все эти шаги, в течение 1-2 минут деньги поступят на карточку клиента. В общей сложности оформление занимает около 15 минут, клиента не заставят долго ждать, что же решила компания, касательно его обращения — ответ приходит в течение 8 минут.

Еще одна причина, что делает Credos привлекательным кредитором — высокий процент одобрений. Это в разы повышает шансы получить ссуду, даже если вы оформлены не по трудовой, не можете похвастаться идеальной клиентской историей, а потому переживаете, одобрят ли вам выдачу кредитных средств. 93% заявок, поданных в Credos, получили от компании положительный ответ.

Реально ли получить кредит безработному по низкой ставке?

Взять в долг у компании можно сумму от 600 до 20 000 грн на срок от 2 до 30 дней, на любые цели и нужды. Политика процентных ставок у Credos также едина для всех клиентов и не зависит от способа их трудоустройства. У компании есть стандартная, сниженная и льготная процентные ставки. Последняя — это специальное предложение для впервые обратившихся клиентов, она составляет 0,01% в день. Потому в Credos возможно получение кредита безработным не только без справок и поручителей, но и на экстра выгодных условиях, поскольку ссуда будет практически без процентной нагрузки.

Оплаты по займам принимаются на сайте, в терминалах, в банковском приложении. При возврате средств важно не нарушать сроков графика выплат, что указан в клиентском договоре.

Попередження

1. Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, уключаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання за договором про споживчий кредит

1.1. Відповідальність за прострочення виконання та/або невиконання умов договору:

  • згідно п.8.2. Договору: «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення»;
  • згідно п.8.2. Договору У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю 1 (один) процент від неповерненої суми Кредиту за кожен день прострочення сплати в силу положень статті 625 Цивільного кодексу України;
  • згідно п.8.3. Договору: У разі не здійснення сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), та/або Комісії за видачу додаткових грошових коштів у Кредит, та/або суми кредиту у визначені Договором терміни, Кредитодавець має право вимагати, а Позичальник у випадку реалізації Кредитодавцем цього права зобов’язаний сплатити Кредитодавцю штраф. Розмір штрафу визначається в залежності від розміру простроченої заборгованості Позичальника та за умов, що сума простроченої заборгованості Позичальника перед Кредитодавцем за Договором станом на 70 (сімдесятий) день, яка накопичилася наростаючим підсумком за період 70 (сімдесят) календарних днів, протягом яких Позичальник безперервно мав прострочені грошові зобов’язання перед Кредитодавцем, і яка залишається непогашеною на такий 70 (сімдесятий) день прострочення Позичальником виконання зобов’язань. Штраф, відповідно до цієї умови Договору, становить 62% від розміру простроченої заборгованості Позичальника. Цей Штраф Кредитодавець має право нараховувати кожного разу у випадку прострочення Позичальником виконання зобов’язань протягом періоду 70 (сімдесят) календарних днів поспіль, при цьому Кредитодавець не має права двічі застосувати до Позичальника штрафні санкції за прострочення здійснення Позичальником одного і того самого Обов’язкового платежу. Нарахування штрафу згідно умов Договору є правом Кредитодавця а не його обов’язком. Кредитодавець має можливість на власний розсуд не нараховувати штраф Позичальнику за порушення його обов’язків із виконання грошових зобов’язань. Сукупна сума штрафів, нарахованих за порушення зобов'язань Позичальником на підставі Договору, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником від Кредитодавця за Договором;
  • згідно п.10.2 Договору: У разі несплати Позичальником у повному нарахованих за Пільговою процентною ставкою процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) не пізніше останнього дня першого Базового періоду, нарахування процентів за користування Кредитом за перший Базовий період здійснюється за Стандартною процентною ставкою. Надалі нарахування відсотків за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та/або комісії за видачу Кредиту. З моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Зниженою процентною ставкою (в межах періоду, протягом якого може застосовуватися Знижена процентна ставка відповідно до умов Договору);
  • згідно п.10.3 Договору: У разі несплати Позичальником у повному обсязі Обов’язкового платежу не пізніше останнього дня будь-якого Базового періоду, з наступного дня подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повної сплати Позичальником Обов’язкового платежу (включаючи дату оплати).

1.2. Право фінансової установи у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання:

  • згідно п. 8.4 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) на строк понад один календарний місяць, Кредитодавець має право вимагати від Позичальника повернення Кредиту в повному обсязі та сплати процентів за весь строк фактичного користування Кредитом до настання дати повернення кредиту, що встановлена п.4.12 цього Договору»;
  • згідно п. 8.5 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), Кредитодавець має право розірвати цей Договір за своєї ініціативою, проінформувавши про це Позичальника письмово за 30 (тридцять) календарних днів».

1.3. Унесення інформації до кредитного бюро, формування негативної кредитної історії, що може враховуватися фінансовою установою під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.

До уваги клієнтів ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС»!

Повідомляємо про те, що відповідно до Закону України від 14 грудня 2021 року № 1953-IX «Про фінансові послуги та фінансові компанії» (далі – Закон) ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС» з 01 липня 2024 року зобов’язане подавати інформацію стосовно боржників до Кредитного реєстру Національного банку України у порядку, визначеному Національним банком України.

Відповідно до Положення про Кредитний реєстр Національного банку України, затвердженого постановою Правління Національного банку України 04 травня 2018 року № 50 (у редакції постанови Правління Національного банку України 25 грудня 2023 року № 180), до таких боржників належать особи, загальна сума зобов’язань яких (сукупний борг) дорівнює 50 тисяч гривень і більше.

Відповідно до Закону інформація, що подається до Кредитного реєстру, включає наступні дані:

  1. відомості, що ідентифікують боржника;
  2. інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією;
  3. інформацію про належність боржника до пов’язаних з кредитором осіб (у разі наявності належності);
  4. інформацію про забезпечення виконання зобов’язань за кредитною операцією, у тому числі порукою (дата укладення договору про забезпечення виконання зобов’язань, вид забезпечення) (у разі укладення договору поруки).

Боржники та інші особи, інформація стосовно яких міститься у Кредитному реєстрі, мають право доступу до таких даних про себе та до відомостей щодо запитів на отримання таких даних стосовно себе в порядку, визначеному законодавством. Національний банк України зобов’язаний протягом 7 робочих днів з дня отримання заяви заявника безкоштовно надати йому інформацію з Кредитного реєстру або повідомити про відсутність у Кредитному реєстрі інформації щодо нього в межах, визначених нормативно-правовими актами Національного банку України.

Боржники та інші особи, інформація стосовно яких міститься у Кредитному реєстрі, у разі незгоди з інформацією, що міститься стосовно них у Кредитному реєстрі, мають право звернутися до Національного банку України з заявою про виправлення чи видалення такої інформації.