Кредит безробітним

Отримайте до 20 000 грн швидко
та без зайвих питань
Оберіть суму
1 000 грн
20 000 грн
Строк
30 днів

Зміст:

  1. Чому Credos видає терміновий кредит безробітним на загальних умовах?
  2. Оформлення онлайн, видача кредиту безробітним - на карту
  3. Чи реально отримати кредит безробітному за низькою ставкою?

Людям, що не можуть офіційно довести свій дохід, оскільки не мають відмітки в трудовій, буває важко отримати позику в деяких фінорганізаціях. Credos не належить до їх числа, а тому надає кредит без офіційного працевлаштування. Від клієнта потрібно лише вказати джерело доходу під час заповнення заявки, довідок з роботи компанія не запитує. Також не знадобляться поручителі за позикою, цінне заставне майно. Замість цього компанія пропонує швидке оформлення, прості та зрозумілі умови, оперативну виплату коштів.

Чому Credos видає терміновий кредит безробітним на загальних умовах?

Людей, що працюють неофіційно, у фінансових питаннях часто прирівнюють до безробітних, вважаючи, що їхній дохід нестабільний, а тому видавати гроші таким позичальникам ризиковано. Але в житті все не так однозначно, є сезонні працівники, є люди, які виконують проєкти за договором, студенти на підробітках, самозайняті. Вони мають дохід, але не можуть принести довідку від роботодавця.

У Credos здійснюється видача кредиту безробітним онлайн, тобто людям, які не можуть офіційно підтвердити дохід, але все ж мають джерело прибутку. Це одна з ключових вимог компанії. Повний перелік вимог такий:

  • вік від 18 до 75 років;
  • паспорт та ІПН;
  • трудовий дохід.

Якщо клієнт відповідає цим пунктам, він може сміливо подавати заявку в Credos, лише зазначивши в анкеті свою трудову зайнятість.

Іноді перешкодою для отримання позики може стати неідеальна клієнтська історія. У цьому питанні Credos також лояльний і готовий розглядати заявки на отримання кредиту від безробітних позичальників з поганою кредитною історією. Також не є причиною відмови за зверненням вже відкрита позика в інших МФО або банку, лише від клієнтів, що мають активну непогашену позику в Credos, компанія гарантовано відхилить заявку.

Оформлення онлайн, видача кредиту безробітним - на карту

Окремих вимог або умов кредитування для клієнтів, що працюють неофіційно, у Credos немає - умови, процедура оформлення єдині для всіх. Оформлення позик повністю віддалене, кредитні кошти приходять переказом на карту. Працює компанія цілодобово, тому заявки приймаються 24/7. Щоб отримати кредит офіційно безробітним потрібно виконати таку послідовність дій:

  1. Вибрати бажані суму і термін на панелі калькулятора, вгорі сайту.
  2. Заповнити заявку, уважно внісши всі запитувані дані.
  3. Узгодити з оператором ключові характеристики позики.
  4. Дізнатися рішення компанії в СМС-повідомленні.
  5. Підписати договір.

Якщо виконано всі ці кроки, протягом 1-2 хвилин гроші надійдуть на картку клієнта. Загалом оформлення займає близько 15 хвилин, клієнта не змусять довго чекати, що ж вирішила компанія щодо його звернення - відповідь приходить протягом 8 хвилин.

Ще одна причина, що робить Credos привабливим кредитором - високий відсоток схвалень. Це в рази підвищує шанси отримати позику, навіть якщо ви оформлені не за трудовою, не можете похвалитися ідеальною клієнтською історією, а тому хвилюєтеся, чи схвалять вам видачу кредитних коштів. 93% заявок, поданих у Credos, отримали від компанії позитивну відповідь.

Чи реально отримати кредит безробітному за низькою ставкою?

Взяти в борг у компанії можна суму від 1000 до 20 000 грн на термін від 2 до 30 днів, на будь-які цілі та потреби. Політика процентних ставок у Credos також єдина для всіх клієнтів і не залежить від способу їх працевлаштування. У компанії є стандартна, знижена і пільгова процентні ставки. Остання - це спеціальна пропозиція для клієнтів, які вперше звернулися, вона становить 0,01% на день. Тому в Credos можливе отримання кредиту безробітним не тільки без довідок і поручителів, а й на екстра вигідних умовах, оскільки позика буде практично без процентного навантаження.

Оплати за позиками приймаються на сайті, в терміналах, у банківському додатку. При поверненні коштів важливо не порушувати термінів графіка виплат, що вказано в клієнтському договорі.

Попередження
про можливі наслідки для споживача в разі користування фінансовою послугою споживчого кредитування ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС» або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, що укладений з ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС» для продукту «CREDOS»

1. Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, уключаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання за договором про споживчий кредит

1.1. Відповідальність за прострочення виконання та/або невиконання умов договору:

  • згідно п. 8.2 Договору: У разі не здійснення сплати процентів за користування кредитом та/або комісії за видачу кредиту (, та/або комісії за видачу у кредит додаткових грошових коштів (та/або суми кредиту у визначені Договором терміни, Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю штраф у розмірі 90 % (дев’яносто процентів) від розміру простроченої заборгованості, який визначається відповідно до умов, описаних нижче.

    Штраф застосовується за кожен факт невиконання або неналежного виконання Позичальником передбаченого Договором грошового зобов’язання, якщо станом на 00 годин 00 хвилин 3 (третього) дня після дати, яка є останнім днем відповідного Базового періоду, Позичальник не погасив і має прострочену заборгованість за Договором, на яку нараховується штраф.

    Складові простроченої заборгованості, на яку нараховується штраф:

    • у випадку порушення грошових зобов’язань у першому Базовому періоді штраф нараховується на суму прострочених процентів за користування кредитом та суму простроченої комісії за видачу кредиту, які Позичальник був зобов’язаний сплатити за користування кредитом у першому Базовому періоді і не сплатив станом на 00 годин 00 хвилин 3 (третього) дня після дати, яка є останнім днем першого Базового періоду;
    • у випадку порушення грошових зобов’язань в останньому Базовому періоді штраф нараховується на суму прострочених процентів за користування кредитом протягом останнього Базового періоду, які Позичальник був зобов’язаний сплатити за користування кредитом в останньому Базовому періоді, та суму неповерненого кредиту, яку Позичальник був зобов’язаний повернути в останньому Базовому періоді, і не сплатив/не повернув станом на 00 годин 00 хвилин 3 (третього) дня після дати, яка є останнім днем останнього Базового періоду;
    • у випадку порушення грошових зобов’язань протягом будь-якого іншого Базового періоду (крім першого і останнього) штраф нараховується на суми прострочених процентів за користування кредитом та/або на суму простроченої Комісії за видачу у Кредит додаткових грошових коштів у відповідному Базовому періоді, які Позичальник був зобов’язаний сплатити за користування кредитом у відповідному Базовому періоді і не сплатив станом на 00 годин 00 хвилин 3 (третього) дня після дати, яка є останнім днем відповідного Базового періоду (і не нараховується на суми простроченої заборгованості у попередніх Базових періодах і на суми будь-яких штрафів).

    Нарахування штрафу за порушення грошових зобов’язань здійснюється станом на 00 годин 00 хвилин 3 (третього) дня після дати, яка є останнім днем відповідного Базового періоду.

    У випадку погашення Позичальником простроченої заборгованості за Договором у повному обсязі до 00 годин 00 хвилин 3 (третього) дня після дати, яка є останнім днем відповідного Базового періоду, нарахування штрафу за порушення грошових зобов’язань у відповідному Базовому періоді не здійснюється.

  • згідно п. 8.3 Договору: Позичальник зобов’язаний сплатити штраф, нарахований Кредитодавцем у порядку, передбаченому пунктом 8.2. Договору, у той же день, коли Кредитодавцем було нараховано штраф.
  • згідно п. 8.4 Договору: Сукупна сума штрафів, нарахованих за кожен факт порушення зобов’язань Позичальником на підставі пункту 8.2 Договору, та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання зобов’язань на підставі Договору, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником від Кредитодавця за Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

1.2.Право фінансової установи у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання:

  • згідно п. 8.5 Договору: У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування кредитом або комісії за видачу кредиту на строк понад один календарний місяць, Кредитодавець має право вимагати від Позичальника повернення кредиту в повному обсязі та сплати процентів за весь строк фактичного користування кредитом до настання дати повернення кредиту, що встановлена п.4.13 Договору;
  • згідно п. 8.6 Договору: У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом або комісії за видачу Кредиту, Кредитодавець має право розірвати Договір за своєї ініціативою, проінформувавши про це Позичальника письмово за 30 (тридцять) календарних днів.

1.3. Унесення інформації до кредитного бюро, формування негативної кредитної історії, що може враховуватися фінансовою установою під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.

До уваги клієнтів ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС»!

Повідомляємо про те, що відповідно до Закону України від 14 грудня 2021 року № 1953-IX «Про фінансові послуги та фінансові компанії» (далі – Закон) ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС» з 01 липня 2024 року зобов’язане подавати інформацію стосовно боржників до Кредитного реєстру Національного банку України у порядку, визначеному Національним банком України.

Відповідно до Положення про Кредитний реєстр Національного банку України, затвердженого постановою Правління Національного банку України 04 травня 2018 року № 50 (у редакції постанови Правління Національного банку України 25 грудня 2023 року № 180), до таких боржників належать особи, загальна сума зобов’язань яких (сукупний борг) дорівнює 50 тисяч гривень і більше.

Відповідно до Закону інформація, що подається до Кредитного реєстру, включає наступні дані:

  1. відомості, що ідентифікують боржника;
  2. інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією;
  3. інформацію про належність боржника до пов’язаних з кредитором осіб (у разі наявності належності);
  4. інформацію про забезпечення виконання зобов’язань за кредитною операцією, у тому числі порукою (дата укладення договору про забезпечення виконання зобов’язань, вид забезпечення) (у разі укладення договору поруки).

Боржники та інші особи, інформація стосовно яких міститься у Кредитному реєстрі, мають право доступу до таких даних про себе та до відомостей щодо запитів на отримання таких даних стосовно себе в порядку, визначеному законодавством. Національний банк України зобов’язаний протягом 7 робочих днів з дня отримання заяви заявника безкоштовно надати йому інформацію з Кредитного реєстру або повідомити про відсутність у Кредитному реєстрі інформації щодо нього в межах, визначених нормативно-правовими актами Національного банку України.

Боржники та інші особи, інформація стосовно яких міститься у Кредитному реєстрі, у разі незгоди з інформацією, що міститься стосовно них у Кредитному реєстрі, мають право звернутися до Національного банку України з заявою про виправлення чи видалення такої інформації.