Кредит безробітним

Отримайте позику швидко
та без зайвих питань
Сума
15000 грн
Менше
Більше
Періодичність оплати %
14 днів
2дні
30 днів
Перший кредит
Повторний кредит
Гарантія безпеки:

Зміст:

 1. Чому Credos видає терміновий кредит безробітним на загальних умовах?
 2. Оформлення онлайн, видача кредиту безробітним - на карту
 3. Чи реально отримати кредит безробітному за низькою ставкою?

Людям, що не можуть офіційно довести свій дохід, оскільки не мають відмітки в трудовій, буває важко отримати позику в деяких фінорганізаціях. Credos не належить до їх числа, а тому надає кредит без офіційного працевлаштування. Від клієнта потрібно лише вказати джерело доходу під час заповнення заявки, довідок з роботи компанія не запитує. Також не знадобляться поручителі за позикою, цінне заставне майно. Замість цього компанія пропонує швидке оформлення, прості та зрозумілі умови, оперативну виплату коштів.

Чому Credos видає терміновий кредит безробітним на загальних умовах?

Людей, що працюють неофіційно, у фінансових питаннях часто прирівнюють до безробітних, вважаючи, що їхній дохід нестабільний, а тому видавати гроші таким позичальникам ризиковано. Але в житті все не так однозначно, є сезонні працівники, є люди, які виконують проєкти за договором, студенти на підробітках, самозайняті. Вони мають дохід, але не можуть принести довідку від роботодавця.

У Credos здійснюється видача кредиту безробітним онлайн, тобто людям, які не можуть офіційно підтвердити дохід, але все ж мають джерело прибутку. Це одна з ключових вимог компанії. Повний перелік вимог такий:

 • вік від 18 до 75 років;
 • паспорт та ІПН;
 • трудовий дохід.

Якщо клієнт відповідає цим пунктам, він може сміливо подавати заявку в Credos, лише зазначивши в анкеті свою трудову зайнятість.

Іноді перешкодою для отримання позики може стати неідеальна клієнтська історія. У цьому питанні Credos також лояльний і готовий розглядати заявки на отримання кредиту від безробітних позичальників з поганою кредитною історією. Також не є причиною відмови за зверненням вже відкрита позика в інших МФО або банку, лише від клієнтів, що мають активну непогашену позику в Credos, компанія гарантовано відхилить заявку.

Оформлення онлайн, видача кредиту безробітним - на карту

Окремих вимог або умов кредитування для клієнтів, що працюють неофіційно, у Credos немає - умови, процедура оформлення єдині для всіх. Оформлення позик повністю віддалене, кредитні кошти приходять переказом на карту. Працює компанія цілодобово, тому заявки приймаються 24/7. Щоб отримати кредит офіційно безробітним потрібно виконати таку послідовність дій:

 1. Вибрати бажані суму і термін на панелі калькулятора, вгорі сайту.
 2. Заповнити заявку, уважно внісши всі запитувані дані.
 3. Узгодити з оператором ключові характеристики позики.
 4. Дізнатися рішення компанії в СМС-повідомленні.
 5. Підписати договір.

Якщо виконано всі ці кроки, протягом 1-2 хвилин гроші надійдуть на картку клієнта. Загалом оформлення займає близько 15 хвилин, клієнта не змусять довго чекати, що ж вирішила компанія щодо його звернення - відповідь приходить протягом 8 хвилин.

Ще одна причина, що робить Credos привабливим кредитором - високий відсоток схвалень. Це в рази підвищує шанси отримати позику, навіть якщо ви оформлені не за трудовою, не можете похвалитися ідеальною клієнтською історією, а тому хвилюєтеся, чи схвалять вам видачу кредитних коштів. 93% заявок, поданих у Credos, отримали від компанії позитивну відповідь.

Чи реально отримати кредит безробітному за низькою ставкою?

Взяти в борг у компанії можна суму від 600 до 20 000 грн на термін від 2 до 30 днів, на будь-які цілі та потреби. Політика процентних ставок у Credos також єдина для всіх клієнтів і не залежить від способу їх працевлаштування. У компанії є стандартна, знижена і пільгова процентні ставки. Остання - це спеціальна пропозиція для клієнтів, які вперше звернулися, вона становить 0,01% на день. Тому в Credos можливе отримання кредиту безробітним не тільки без довідок і поручителів, а й на екстра вигідних умовах, оскільки позика буде практично без процентного навантаження.

Оплати за позиками приймаються на сайті, в терміналах, у банківському додатку. При поверненні коштів важливо не порушувати термінів графіка виплат, що вказано в клієнтському договорі.

Попередження

1. Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, уключаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання за договором про споживчий кредит

1.1. Відповідальність за прострочення виконання та/або невиконання умов договору:

 • згідно п.8.2. Договору: «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення»;
 • згідно п.8.2. Договору (тимчасово не застосовується у зв'язку з дією обмежень, запроваджених у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану) «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю 2 (два) проценти від неповерненої суми Кредиту за кожен день прострочення сплати в силу положень статті 625 Цивільного кодексу України»;»
 • згідно п.8.3. Договору: (тимчасово не застосовується у зв'язку з дією обмежень, запроваджених у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану) «У разі не здійснення сплати процентів за користування Кредитом у визначені цим Договором терміни, Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю штраф у розмірі 10% (десяти відсотків) від суми Кредиту. Сукупна сума неустойки, нарахованої за порушення зобов'язань Позичальником на підставі цього пункту Договору, не може перевищувати половини Кредиту (50% суми Кредиту), одержаного Позичальником за цим Договором»;
 • згідно п.10.2 Договору: «У разі несплати Позичальником у повному обсязі відсотків за користування Кредитом не пізніше останнього дня першого Базового періоду за Пільговою процентною ставкою, нарахування процентів за користування Кредитом за перший Базовий період здійснюється за Стандартною процентною ставкою. Надалі нарахування відсотків за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів. З моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Зниженою процентною ставкою»;
 • згідно п.10.3 Договору: «У разі несплати Позичальником у повному обсязі відсотків за користування Кредитом не пізніше останнього дня будь-якого Базового періоду, з наступного дня подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів (включаючи дату погашення заборгованості)».

1.2. Право фінансової установи у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання:

 • згідно п. 8.5 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом на строк понад один календарний місяць, Кредитодавець має право вимагати від Позичальника повернення Кредиту в повному обсязі та сплати процентів за весь строк фактичного користування Кредитом до настання дати повернення кредиту, що встановлена п.4.12 цього Договору»;
 • згідно п. 8.6 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом, Кредитодавець має право розірвати цей Договір за своєї ініціативою, проінформувавши про це Позичальника письмово за 30 (тридцять) календарних днів».

1.3. Унесення інформації до кредитного бюро, формування негативної кредитної історії, що може враховуватися фінансовою установою під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.