Часті питання

Позика з поручителем

Можуть отримати ті Клієнти Credos, яким пропозиція надати Поручителя відображена в Особистому кабінеті під час розгляду заявки. В іншому випадку – наявність Поручителя не потрібна.

Будь який громадянин України, контакти якого надає Клієнт і у якого немає ознак поруки по іншим кредитним договорам та немає активного кредиту в Credos.

Клієнт заповнює стандартну заявку на отримання позики в особистому кабінеті і у випадку необхідності додаткових гарантій , клієнту може бути запропоновано надати Поручителя. На цьому етапі, від Клієнта потрібен лише ПІБ і телефон потенційного Поручителя та рекомендовано повідомити Поручителя про те, що компанія відправить йому смс з посиланням на сайт де необхідно залишити детальні дані для оцінки Поручителя. Кожна заявка розглядається персонально. Поручитель отримує смс від компанії, яка містить інформація щодо ПІБ клієнта, заявка якого розглядається компанією, і запрошує виступити Поручителем. Поручителю потрібно перейти за посиланням, авторизуватися за номером телефону та заповнити коротку форму заявки. Далі відбувається перевірка даних Поручителя, після якої, у разі успішного результату, буде сформовано Договір Поруки, в якому вказані всі параметри та умови кредиту Клієнта, за який Поручитель приймає відповідальність. Після підписання договору Поруки, компанія повідомляє про це Клієнта, який підписує свій Кредитний Договір та отримує гроші на картку

Сума кредиту схвалюється персонально для кожного Клієнта після погодження кандидатури Поручителя

Перевірку контактних даних Поручителя, спроможності сплати кредиту та наявності договорів поруки або активних кредитів у самого Поручителя.

Рішення залежить від швидкості дій Поручителя щодо надання власних даних для перевірки. Сама перевірка триває не більше 3-5 хвилин.

Умови повернення кредиту не змінюються

Ні, можливо вказати тільки одного поручителя, який ймовірно дасть згоду. У разі відмови компанії по даному Поручителю можна буде надати контакти іншого.

Так, якщо попередній відхилить заявку або йому буде відмовлено зі сторони компанії

Так, несе відповідальність у разі несплати заборгованості за поточним кредитним договором Клієнта

Так, поручитель бере на себе відповідальність за сплату заборгованості у разі, коли позичальник не виконує умови кредитного договору.

Умови отримання першого кредиту

Вже під час першого звернення ви можете отримати від 600 до 20 000 грн.

Знижена процентна ставка – 1,5% в день (первые 180 дней кредита) и 1,18% в день (период со 181 по 365 дней кредита) надається позичальнику на заявлений строк та за умови сумлінного здійснення платежів. Стандартна процентна ставка – 1,5% на день (перші 180 днів кредиту) та 1,18% на день (період з 181 по 365 днів кредиту) застосовується у весь строк кредитування, за виключенням строків, коли позичальнику надається право користування кредитом на умовах зниженої та/або пільгової процентної ставки.

Ми видаємо позики тільки громадянам України від 18 років до 75 років.

Оригінал паспорта громадянина України та ІПН (індивідуальний податковий номер).

Так. Ми надаємо кредити без довідки про доходи.

Ні. Ми даємо кредит без поручителів.

Ні. Застава не потрібна.

Так. Вам знадобиться дійсна банківська картка, на яку ви бажаєте отримати позику. Важливо, щоб вона була оформлена на ваше ім'я. Також вам необхідно мати мобільний телефон для зв'язку з оператором та e-mail, на який ми надішлемо кредитний договір.

Так. Ми не висуваємо вимог ні до стажу роботи, ні до офіційного працевлаштування.

Так. Якщо на момент подання заявки людина працює (нехай і неофіційно) або на себе, ми дамо їй кредит.

Ми даємо кредити до зарплати на будь-які потреби: на подарунки, лікування, ремонт техніки, закупівлю продукції для збуту тощо. Можна брати гроші навіть «на життя», аби покрити незаплановані прогалини у бюджеті до зарплати.

Ні. Розгляд заявки безкоштовний. Так само, як і відкриття кредиту. Жодних додаткових комісій, прихованих платежів, обов'язкових страховок та ін. у нас немає. Ви сплачуєте тільки відсоток по кредиту. І тільки за ті дні, коли користуєтеся ним.

Так. Єдиний виняток — відкритий кредит в ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС».

Процедура отримання першого кредиту

Пільгова процентна ставка - процентна ставка, яка надається позичальнику як індивідуальна пропозиція з урахуванням застосування програми лояльності, зокрема для клієнтів, які не мали кредитів в ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС».

У робочий час новий клієнт може отримати кредитні кошти за 8 хвилин. Звернення клієнтів, з якими ми вже працювали, розглядаються автоматично — гроші на карту надходять протягом кількох хвилин після схвалення заявки.

 • Уважно прочитайте і заповніть форму заявки на сайті, відповідайте на питання чесно (ПІБ, ІПН, адреса реєстрації тощо).
 • Якщо ви не пройшли ідентифікацію за системою BankID, вам необхідно завантажити в спецформу скан паспорта та індивідуального податкового номера (під час авторизації через BankID нічого завантажувати не потрібно).
 • Прослідкуйте, щоб ваш мобільний був заряджений і перебував у зоні доступу мережі. Скоріш за все, за вказаним вами номером вам зателефонує наш співробітник. Він має задати кілька питань вам та відповісти на ваші.
 • Протягом 8 хвилин після розмови зі співробітником Сredos ви отримаєте смс із рішенням щодо вашої заявки на отримання позики до зарплати. Після того, як ви ознайомитесь та підпишете договір, гроші автоматично надійдуть на вашу банківську картку.

Так. Ми видаємо позику тільки на банківську карту будь-якого банку України. Вона має бути видана на ваше ім'я.

Процедура погашення кредиту

Якщо у вас виникли складнощі при першому погашенні позики банківською карткою через сайт або Особистий кабінет, зверніться в банк, який випустив її. Уточніть таку інформацію:

 • чи достатньо грошей на рахунку для проведення платежу;
 • чи не встановлено на вашій картці ліміт для оплат у мережі, а також на кількість фінансових операцій;
 • чи дійсна карта в момент проведення оплати.

Якщо були встановлені ліміти, потрібно тимчасово скасувати їх за допомогою співробітника банку, в якому була видана карта. Після зняття банком вищевказаних обмежень ви можете знову провести платіж через наш сайт або Особистий кабінет.

Якщо навіть після цього платіж не проходить, ви можете закрити заборгованість будь-яким альтернативним способом, який зазначено у Як погасити кредит.

Увага! Деякі вітчизняні банки та платіжні системи встановлюють обмеження на кількість невдалих фінансових операцій за добу. Тому ми радимо не робити повторних спроб оплатити кредит, не зробивши при цьому ніяких змін. Якщо ж перша спроба оплати була невдалою, звертайтеся в банк, яким була емітована карта, відразу ж зверніться у банк, який видав картку.

Сплатити позику ви можете в Особистому кабінеті з картки Visa або MasterCard. Крім того, у вас є можливість закрити позику прямо у нас на сайті або в терміналах самообслуговування наших партнерів, або ж надіслати платіж переказом за реквізитами у будь-якому банку України.

Так. Ви можете погасити кредит у будь-якому відділенні банку на території України.

Жодних. Та майте з собою номер кредитного договору та реквізити ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС».

Так. Замість клієнта, який взяв кредит, оплатити позику може хтось інший. Для цього так само потрібні номер кредитного договору та реквізити ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС».

Щоб уникнути прострочення зобов’язань та нарахування штрафів, Ви маєте право сплатити тільки відсотки та подовжити користування коштами.

Максимальний строк кредитування – 365 календарних днів. Для того, щоб користуватися коштами протягом всього строку кредитування, клієнт повинен сплачувати проценти за користування не пізніше ніж кожен черговий день сплати процентів.

Так. Кредит можна погасити раніше терміну. При цьому відбувається перерахунок: ви оплачуєте суму, нараховану лише за фактичні дні користування кредитом. Будь-якої оплати за дострокове погашення немає.

Так. Для цього потрібно внести плату за користування позикою і будь-яку суму від тіла позики. При цьому нові відсотки будуть нараховуватися вже на менше тіло кредиту.

Умови щодо повторного кредиту

Ні. При повторному оформленні потрібно тільки вибрати термін і суму кредиту в Особистому кабінеті. Всі ваші персональні дані вже є в системі.

Менше 3-х хвилин.

Ні. Одночасно в ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС» може бути відкрита тільки одна позика. Наступну можна відкрити тільки після її погашення.

Так. Єдина умова — попередній кредит повинен бути закритий.

Для постійних клієнтів суми кредитів постійно збільшуються.

Безпека

Смс-повідомлення для входу в особистий кабінет може не приходити у випадку поганого прийому сигналу мережі, або у зв'язку з автоматичним додаванням альфа імені чи номеру відправника у чорний список телефону. Радимо перевірити повідомлення від заблокованих номерів. Якщо самостійно знайти причину не вдалось, зверніться до нашого кол-центру за безкоштовним номером 0 800 20 02 21 або до онлайн-чату, що розміщено на сайті.

Рекомендуємо вам звернутись до нашого кол-центру за безкоштовним номером 0 800 20 02 21 . Наші оператори зроблять усе можливе, щоб вам допомогти. У випадку несанкціонованого входу до особистого кабінету, рекомендуємо дзвонити негайно!

Скоріш за все безпека вашого аккаунту під загрозою. У випадку отримання смс-повідомлень, які ви не замовляли, просимо негайно звернутися на гарячу лінію Credos за безкоштовним номером 0 800 20 02 21.

Наполегливо рекомендуємо негайно інформувати про несанкціоновану зміну інформації у Вашому особистому кабінеті шляхом зв’язку з нашим оператором за безкоштовним номером 0 800 20 02 21

Дострокове розірвання договору

Так. У обох випадках.

Ви можете розірвати договір на споживчий кредит протягом 14 днів з дня укладення договору.

Згідно Закону України, про таке бажання ви маєте повідомити компанію Credos у письмовій формі. Напишіть листа та відправте його на юридичну (01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407) чи електронну адресу компанії ([email protected]). Важливо: Якщо ви подаєте повідомлення не особисто, воно має бути засвідчене нотаріально або подане і підписане представником за наявності довіреності на вчинення таких дій.

Ні.

Рішення автоматично приймається на користь клієнта.

Протягом 7-ми днів з дати надання письмового повідомлення про відмову від договору про споживчий кредит ви зобов’язані повернути кошти, надані за договором. Також ви маєте сплатити відсотки за користування кредитними грошима з моменту оформлення кредиту і до моменту його сплати.

Ні. Ви маєте повернути тільки тіло кредиту та відсоток за дні користування кредитними грошима.

Так. Дострокове припинення договору відбувається автоматично у випадку дострокового повного погашення кредиту та усіх відсотків за ним. У такому випадку дія кредитного договору припиняється у зв'язку з його повним виконанням. Пояснения: расторжение и исполнение - это два разных правовых основания для прекращения договора, хотя последствия и очень похожи.

Добір коштів

Клієнти, що мають активний кредитний договір та які мають пропозицію добору коштів в Особистому кабінеті. Обов’язковою умовою є відсутність простроченої заборгованості за поточним кредитом.

Щоб отримати додаткові кошти, потрібно зробити всього 2 кліки: обрати необхідну суму в рамках доступної та натиснути кнопку «Взяти ще гроші» і підписати одноразовим паролем Додаткову Угоду і гроші автоматично зарахуються на карту.

Моментально

Сума добору, якщо вона доступна клієнту – є персональною та розраховується щодня.

Збільшується розмір кредиту на суму добору, всі інші умови (строк та відсоткова ставка) залишаються незмінними.

Строк кредиту та рекомендовані терміни оплати не змінюються

Попередження

1. Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, уключаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання за договором про споживчий кредит

1.1. Відповідальність за прострочення виконання та/або невиконання умов договору:

 • згідно п.8.2. Договору: «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення»;
 • згідно п.8.2. Договору У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю 1 (один) процент від неповерненої суми Кредиту за кожен день прострочення сплати в силу положень статті 625 Цивільного кодексу України;
 • згідно п.8.3. Договору: У разі не здійснення сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), та/або Комісії за видачу додаткових грошових коштів у Кредит, та/або суми кредиту у визначені Договором терміни, Кредитодавець має право вимагати, а Позичальник у випадку реалізації Кредитодавцем цього права зобов’язаний сплатити Кредитодавцю штраф. Розмір штрафу визначається в залежності від розміру простроченої заборгованості Позичальника та за умов, що сума простроченої заборгованості Позичальника перед Кредитодавцем за Договором станом на 70 (сімдесятий) день, яка накопичилася наростаючим підсумком за період 70 (сімдесят) календарних днів, протягом яких Позичальник безперервно мав прострочені грошові зобов’язання перед Кредитодавцем, і яка залишається непогашеною на такий 70 (сімдесятий) день прострочення Позичальником виконання зобов’язань. Штраф, відповідно до цієї умови Договору, становить 62% від розміру простроченої заборгованості Позичальника. Цей Штраф Кредитодавець має право нараховувати кожного разу у випадку прострочення Позичальником виконання зобов’язань протягом періоду 70 (сімдесят) календарних днів поспіль, при цьому Кредитодавець не має права двічі застосувати до Позичальника штрафні санкції за прострочення здійснення Позичальником одного і того самого Обов’язкового платежу. Нарахування штрафу згідно умов Договору є правом Кредитодавця а не його обов’язком. Кредитодавець має можливість на власний розсуд не нараховувати штраф Позичальнику за порушення його обов’язків із виконання грошових зобов’язань. Сукупна сума штрафів, нарахованих за порушення зобов'язань Позичальником на підставі Договору, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником від Кредитодавця за Договором;
 • згідно п.10.2 Договору: У разі несплати Позичальником у повному нарахованих за Пільговою процентною ставкою процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) не пізніше останнього дня першого Базового періоду, нарахування процентів за користування Кредитом за перший Базовий період здійснюється за Стандартною процентною ставкою. Надалі нарахування відсотків за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та/або комісії за видачу Кредиту. З моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Зниженою процентною ставкою (в межах періоду, протягом якого може застосовуватися Знижена процентна ставка відповідно до умов Договору);
 • згідно п.10.3 Договору: У разі несплати Позичальником у повному обсязі Обов’язкового платежу не пізніше останнього дня будь-якого Базового періоду, з наступного дня подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повної сплати Позичальником Обов’язкового платежу (включаючи дату оплати).

1.2. Право фінансової установи у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання:

 • згідно п. 8.4 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) на строк понад один календарний місяць, Кредитодавець має право вимагати від Позичальника повернення Кредиту в повному обсязі та сплати процентів за весь строк фактичного користування Кредитом до настання дати повернення кредиту, що встановлена п.4.12 цього Договору»;
 • згідно п. 8.5 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), Кредитодавець має право розірвати цей Договір за своєї ініціативою, проінформувавши про це Позичальника письмово за 30 (тридцять) календарних днів».

1.3. Унесення інформації до кредитного бюро, формування негативної кредитної історії, що може враховуватися фінансовою установою під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.