Кредит без фото та паспорта

Получите до 20 000 грн быстро
и без лишних вопросов
Выберите сумму
1 000 грн
20 000 грн
Срок
30 дней

Содержание:

  1. У яких випадках важливо отримати кредит онлайн без фото?
  2. Чи реально отримати кредит без паспорта та коду?
  3. Для кого в пріоритеті кредит без зазначення даних паспорта
  4. Не знайшли позику в інтернеті без паспорта - виручить Credos

Довгі листування з компанією, збір довідок, ксерокопій у наші дні, коли багато складних процесів переведені в онлайн, виглядають пережитком. З цієї причини дедалі більше людей віддають перевагу кредиту без фото і додаткових папірців, такому, що оформляється на основі базового пакета документів. Credos не зобов'язує клієнтів сканувати і пред'являти довідки про доходи, записи з трудової, свідоцтво про народження. Оформляється позика швидко, без непотрібної документації.

У яких випадках важливо отримати кредит онлайн без фото?

Бажання отримати гроші без бюрократичних складнощів викликане терміновістю фінансового питання. Якщо процес оформлення передбачає збір документів, то дізнатися, чи готові йому надати кредитні кошти, клієнт може лише через кілька годин або навіть днів. І якщо відповідь негативна, то час витрачено даремно. Погодьтеся, неприємно, коли, повіривши рекламним обіцянкам, звертаєшся за кредитом без фото і дзвінків, а на ділі отримуєш клопітку процедуру з паперовою тяганиною і дзвінками, замість швидкого оформлення.

Credos чесно вказує умови і терміни оформлення, не намагаючись їх применшити. Компанії немає сенсу спотворювати цю інформацію, оскільки критерії позики і так прості, а обробка заявок проводиться швидко, завдяки автоматизації процесу. Для оформлення позики в Credos від клієнта буде потрібно:

  • паспорт та ІПН;
  • вік від 18 до 75 років;
  • картка будь-якого українського банку;
  • трудовий дохід.

Останній пункт також не містить підступу, оскільки офіційно підтверджувати дохід довідкою клієнту не потрібно.

Чи реально отримати кредит без паспорта та коду?

Оформити позику, не пред'явивши базових документів, що підтверджують особу, можна лише в одному випадку - якщо позичаєте у приватних осіб, які вас знають. Жодна МФО не в силах виконати цю вимогу, оскільки вона є незаконною. І, бачачи таке запевнення, слід насторожитися, а не йти на поводу бажань, думаючи, що ось зараз візьмете кредит мрії, без паспорта, під чесне слово. Це може бути шахрайським прийомом.

Звертаючись до Credos, ви отримуєте чесне, але при цьому комфортне кредитування:

  1. Повністю онлайн.
  2. Цілодобово.
  3. Просте оформлення.
  4. Швидке рішення за заявкою - до 8 хвилин.
  5. Високі показники схвалення - 93% заявок отримали позитивну відповідь.
  6. Захист прав позичальника договором.
  7. Мінімальна ставка для нових клієнтів - 0,01% на день.

Надійний кредитор - найкращий спосіб отримати гроші в борг терміново, нехай не без паспорта, але зате без проблем надалі. Адже оформлена за законом позика захищає ваші інтереси. У договорі фіксується ставка, суми виплат, тому ви не зіткнетеся з тим, що правила кредитування змінилися не на вашу користь. А надати дані паспорта - це лише кілька хвилин.

Для кого в пріоритеті кредит без зазначення даних паспорта

Бажання вказати якомога менше інформації пов'язане не тільки з нетерпимістю до бюрократії, деякі клієнти просто побоюються відмови. Причиною може бути вік, занадто молодих або вікових людей фінустанови кредитують неохоче. Також висока ймовірність відмови, якщо клієнт отримує допомогу або має погану кредитну історію. Вихід бачиться лише в тому, щоб знайти мікропозику без передачі паспортних даних.

Усі ці категорії осіб можуть безперешкодно отримати позику в Credos, просто подавши заявку. Компанія ставиться неупереджено до позичальників, готова розглядати кожне звернення, схвалювати позики клієнтам з неідеальною кредитною історією, людям, що мають відкриті позики в інших МФО, банках.

Не знайшли позику в інтернеті без паспорта - виручить Credos

Передача даних від клієнта компанії, обробка інформації та винесення рішення в Credos не має нічого спільного з бюрократією. Усі процеси автоматизовані, верифікація проводиться системою, очікування відповіді займає мінімум часу. Якщо причина пошуку позики без паспорта - терміново отримати гроші, то на пошуки такого кредитора може піти час. Швидше і надійніше оформити заявку в Credos:

  1. від 1000 до 20 000 грн;
  2. на термін від 2 до 30 днів;
  3. можливе дострокове погашення.

Звертаючись до Credos, ви не ризикуєте своїми особистими даними, банківським рахунком, оскільки вся інформація захищена сучасними протоколами безпеки. А ось наміри компаній, що готові видавати онлайн позики без ідентифікації особистості, без паспорта, викликають побоювання.

Попередження
про можливі наслідки для споживача в разі користування фінансовою послугою споживчого кредитування ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС» або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, що укладений з ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС» для продукту «CREDOS»

1. Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, уключаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання за договором про споживчий кредит

1.1. Відповідальність за прострочення виконання та/або невиконання умов договору:

  • згідно п. 8.2 Договору: У разі не здійснення сплати процентів за користування кредитом та/або комісії за видачу кредиту (, та/або комісії за видачу у кредит додаткових грошових коштів (та/або суми кредиту у визначені Договором терміни, Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю штраф у розмірі 90 % (дев’яносто процентів) від розміру простроченої заборгованості, який визначається відповідно до умов, описаних нижче.

    Штраф застосовується за кожен факт невиконання або неналежного виконання Позичальником передбаченого Договором грошового зобов’язання, якщо станом на 00 годин 00 хвилин 3 (третього) дня після дати, яка є останнім днем відповідного Базового періоду, Позичальник не погасив і має прострочену заборгованість за Договором, на яку нараховується штраф.

    Складові простроченої заборгованості, на яку нараховується штраф:

    • у випадку порушення грошових зобов’язань у першому Базовому періоді штраф нараховується на суму прострочених процентів за користування кредитом та суму простроченої комісії за видачу кредиту, які Позичальник був зобов’язаний сплатити за користування кредитом у першому Базовому періоді і не сплатив станом на 00 годин 00 хвилин 3 (третього) дня після дати, яка є останнім днем першого Базового періоду;
    • у випадку порушення грошових зобов’язань в останньому Базовому періоді штраф нараховується на суму прострочених процентів за користування кредитом протягом останнього Базового періоду, які Позичальник був зобов’язаний сплатити за користування кредитом в останньому Базовому періоді, та суму неповерненого кредиту, яку Позичальник був зобов’язаний повернути в останньому Базовому періоді, і не сплатив/не повернув станом на 00 годин 00 хвилин 3 (третього) дня після дати, яка є останнім днем останнього Базового періоду;
    • у випадку порушення грошових зобов’язань протягом будь-якого іншого Базового періоду (крім першого і останнього) штраф нараховується на суми прострочених процентів за користування кредитом та/або на суму простроченої Комісії за видачу у Кредит додаткових грошових коштів у відповідному Базовому періоді, які Позичальник був зобов’язаний сплатити за користування кредитом у відповідному Базовому періоді і не сплатив станом на 00 годин 00 хвилин 3 (третього) дня після дати, яка є останнім днем відповідного Базового періоду (і не нараховується на суми простроченої заборгованості у попередніх Базових періодах і на суми будь-яких штрафів).

    Нарахування штрафу за порушення грошових зобов’язань здійснюється станом на 00 годин 00 хвилин 3 (третього) дня після дати, яка є останнім днем відповідного Базового періоду.

    У випадку погашення Позичальником простроченої заборгованості за Договором у повному обсязі до 00 годин 00 хвилин 3 (третього) дня після дати, яка є останнім днем відповідного Базового періоду, нарахування штрафу за порушення грошових зобов’язань у відповідному Базовому періоді не здійснюється.

  • згідно п. 8.3 Договору: Позичальник зобов’язаний сплатити штраф, нарахований Кредитодавцем у порядку, передбаченому пунктом 8.2. Договору, у той же день, коли Кредитодавцем було нараховано штраф.
  • згідно п. 8.4 Договору: Сукупна сума штрафів, нарахованих за кожен факт порушення зобов’язань Позичальником на підставі пункту 8.2 Договору, та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання зобов’язань на підставі Договору, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником від Кредитодавця за Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

1.2.Право фінансової установи у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання:

  • згідно п. 8.5 Договору: У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування кредитом або комісії за видачу кредиту на строк понад один календарний місяць, Кредитодавець має право вимагати від Позичальника повернення кредиту в повному обсязі та сплати процентів за весь строк фактичного користування кредитом до настання дати повернення кредиту, що встановлена п.4.13 Договору;
  • згідно п. 8.6 Договору: У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом або комісії за видачу Кредиту, Кредитодавець має право розірвати Договір за своєї ініціативою, проінформувавши про це Позичальника письмово за 30 (тридцять) календарних днів.

1.3. Унесення інформації до кредитного бюро, формування негативної кредитної історії, що може враховуватися фінансовою установою під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.

До уваги клієнтів ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС»!

Повідомляємо про те, що відповідно до Закону України від 14 грудня 2021 року № 1953-IX «Про фінансові послуги та фінансові компанії» (далі – Закон) ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС» з 01 липня 2024 року зобов’язане подавати інформацію стосовно боржників до Кредитного реєстру Національного банку України у порядку, визначеному Національним банком України.

Відповідно до Положення про Кредитний реєстр Національного банку України, затвердженого постановою Правління Національного банку України 04 травня 2018 року № 50 (у редакції постанови Правління Національного банку України 25 грудня 2023 року № 180), до таких боржників належать особи, загальна сума зобов’язань яких (сукупний борг) дорівнює 50 тисяч гривень і більше.

Відповідно до Закону інформація, що подається до Кредитного реєстру, включає наступні дані:

  1. відомості, що ідентифікують боржника;
  2. інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією;
  3. інформацію про належність боржника до пов’язаних з кредитором осіб (у разі наявності належності);
  4. інформацію про забезпечення виконання зобов’язань за кредитною операцією, у тому числі порукою (дата укладення договору про забезпечення виконання зобов’язань, вид забезпечення) (у разі укладення договору поруки).

Боржники та інші особи, інформація стосовно яких міститься у Кредитному реєстрі, мають право доступу до таких даних про себе та до відомостей щодо запитів на отримання таких даних стосовно себе в порядку, визначеному законодавством. Національний банк України зобов’язаний протягом 7 робочих днів з дня отримання заяви заявника безкоштовно надати йому інформацію з Кредитного реєстру або повідомити про відсутність у Кредитному реєстрі інформації щодо нього в межах, визначених нормативно-правовими актами Національного банку України.

Боржники та інші особи, інформація стосовно яких міститься у Кредитному реєстрі, у разі незгоди з інформацією, що міститься стосовно них у Кредитному реєстрі, мають право звернутися до Національного банку України з заявою про виправлення чи видалення такої інформації.