Кредит без фото та паспорта

Получить кредит быстро
и без лишних вопросов
Сумма
15000 грн
Меньше
Больше
Периодичность оплаты %
14 дней
2дней
30 дней
Есть промокод? Примените в личном кабинете
Первый кредит
Повторный кредит
Желаемая сумма, грн:
5 000
Дата следующего платежа:
7
Размер следующего платежа, грн:
7

За умови введення промокоду SUPER

Розмір наступного платежу, грн
3675

Содержание:

 1. У яких випадках важливо отримати кредит онлайн без фото?
 2. Чи реально отримати кредит без паспорта та коду?
 3. Для кого в пріоритеті кредит без зазначення даних паспорта
 4. Не знайшли позику в інтернеті без паспорта - виручить Credos

Довгі листування з компанією, збір довідок, ксерокопій у наші дні, коли багато складних процесів переведені в онлайн, виглядають пережитком. З цієї причини дедалі більше людей віддають перевагу кредиту без фото і додаткових папірців, такому, що оформляється на основі базового пакета документів. Credos не зобов'язує клієнтів сканувати і пред'являти довідки про доходи, записи з трудової, свідоцтво про народження. Оформляється позика швидко, без непотрібної документації.

У яких випадках важливо отримати кредит онлайн без фото?

Бажання отримати гроші без бюрократичних складнощів викликане терміновістю фінансового питання. Якщо процес оформлення передбачає збір документів, то дізнатися, чи готові йому надати кредитні кошти, клієнт може лише через кілька годин або навіть днів. І якщо відповідь негативна, то час витрачено даремно. Погодьтеся, неприємно, коли, повіривши рекламним обіцянкам, звертаєшся за кредитом без фото і дзвінків, а на ділі отримуєш клопітку процедуру з паперовою тяганиною і дзвінками, замість швидкого оформлення.

Credos чесно вказує умови і терміни оформлення, не намагаючись їх применшити. Компанії немає сенсу спотворювати цю інформацію, оскільки критерії позики і так прості, а обробка заявок проводиться швидко, завдяки автоматизації процесу. Для оформлення позики в Credos від клієнта буде потрібно:

 • паспорт та ІПН;
 • вік від 18 до 75 років;
 • картка будь-якого українського банку;
 • трудовий дохід.

Останній пункт також не містить підступу, оскільки офіційно підтверджувати дохід довідкою клієнту не потрібно.

Чи реально отримати кредит без паспорта та коду?

Оформити позику, не пред'явивши базових документів, що підтверджують особу, можна лише в одному випадку - якщо позичаєте у приватних осіб, які вас знають. Жодна МФО не в силах виконати цю вимогу, оскільки вона є незаконною. І, бачачи таке запевнення, слід насторожитися, а не йти на поводу бажань, думаючи, що ось зараз візьмете кредит мрії, без паспорта, під чесне слово. Це може бути шахрайським прийомом.

Звертаючись до Credos, ви отримуєте чесне, але при цьому комфортне кредитування:

 1. Повністю онлайн.
 2. Цілодобово.
 3. Просте оформлення.
 4. Швидке рішення за заявкою - до 8 хвилин.
 5. Високі показники схвалення - 93% заявок отримали позитивну відповідь.
 6. Захист прав позичальника договором.
 7. Мінімальна ставка для нових клієнтів - 0,01% на день.

Надійний кредитор - найкращий спосіб отримати гроші в борг терміново, нехай не без паспорта, але зате без проблем надалі. Адже оформлена за законом позика захищає ваші інтереси. У договорі фіксується ставка, суми виплат, тому ви не зіткнетеся з тим, що правила кредитування змінилися не на вашу користь. А надати дані паспорта - це лише кілька хвилин.

Для кого в пріоритеті кредит без зазначення даних паспорта

Бажання вказати якомога менше інформації пов'язане не тільки з нетерпимістю до бюрократії, деякі клієнти просто побоюються відмови. Причиною може бути вік, занадто молодих або вікових людей фінустанови кредитують неохоче. Також висока ймовірність відмови, якщо клієнт отримує допомогу або має погану кредитну історію. Вихід бачиться лише в тому, щоб знайти мікропозику без передачі паспортних даних.

Усі ці категорії осіб можуть безперешкодно отримати позику в Credos, просто подавши заявку. Компанія ставиться неупереджено до позичальників, готова розглядати кожне звернення, схвалювати позики клієнтам з неідеальною кредитною історією, людям, що мають відкриті позики в інших МФО, банках.

Не знайшли позику в інтернеті без паспорта - виручить Credos

Передача даних від клієнта компанії, обробка інформації та винесення рішення в Credos не має нічого спільного з бюрократією. Усі процеси автоматизовані, верифікація проводиться системою, очікування відповіді займає мінімум часу. Якщо причина пошуку позики без паспорта - терміново отримати гроші, то на пошуки такого кредитора може піти час. Швидше і надійніше оформити заявку в Credos:

 1. від 600 до 20 000 грн;
 2. на термін від 2 до 30 днів;
 3. можливе дострокове погашення.

Звертаючись до Credos, ви не ризикуєте своїми особистими даними, банківським рахунком, оскільки вся інформація захищена сучасними протоколами безпеки. А ось наміри компаній, що готові видавати онлайн позики без ідентифікації особистості, без паспорта, викликають побоювання.

Попередження

1. Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, уключаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання за договором про споживчий кредит

1.1. Відповідальність за прострочення виконання та/або невиконання умов договору:

 • згідно п.8.2. Договору: «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення»;
 • згідно п.8.2. Договору (тимчасово не застосовується у зв'язку з дією обмежень, запроваджених у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану) «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю 2 (два) проценти від неповерненої суми Кредиту за кожен день прострочення сплати в силу положень статті 625 Цивільного кодексу України»;»
 • згідно п.8.3. Договору: (тимчасово не застосовується у зв'язку з дією обмежень, запроваджених у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану) «У разі не здійснення сплати процентів за користування Кредитом у визначені цим Договором терміни, Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю штраф у розмірі 10% (десяти відсотків) від суми Кредиту. Сукупна сума неустойки, нарахованої за порушення зобов'язань Позичальником на підставі цього пункту Договору, не може перевищувати половини Кредиту (50% суми Кредиту), одержаного Позичальником за цим Договором»;
 • згідно п.10.2 Договору: «У разі несплати Позичальником у повному обсязі відсотків за користування Кредитом не пізніше останнього дня першого Базового періоду за Пільговою процентною ставкою, нарахування процентів за користування Кредитом за перший Базовий період здійснюється за Стандартною процентною ставкою. Надалі нарахування відсотків за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів. З моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Зниженою процентною ставкою»;
 • згідно п.10.3 Договору: «У разі несплати Позичальником у повному обсязі відсотків за користування Кредитом не пізніше останнього дня будь-якого Базового періоду, з наступного дня подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів (включаючи дату погашення заборгованості)».

1.2. Право фінансової установи у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання:

 • згідно п. 8.5 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом на строк понад один календарний місяць, Кредитодавець має право вимагати від Позичальника повернення Кредиту в повному обсязі та сплати процентів за весь строк фактичного користування Кредитом до настання дати повернення кредиту, що встановлена п.4.12 цього Договору»;
 • згідно п. 8.6 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом, Кредитодавець має право розірвати цей Договір за своєї ініціативою, проінформувавши про це Позичальника письмово за 30 (тридцять) календарних днів».

1.3. Унесення інформації до кредитного бюро, формування негативної кредитної історії, що може враховуватися фінансовою установою під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.