Кредит без фото и паспорта

Отримайте позику швидко
та без зайвих питань
Сума
Менше
Більше
Періодичність оплати %
14днів
2дні
30днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті
Перший кредит
Повторний кредит

Зміст:

  1. В каких случаях важно получить кредит онлайн без фото?
  2. Реально ли получить кредит без паспорта и кода?
  3. Для кого в приоритете кредит без указания данных паспорта
  4. Не нашли займ в интернете без паспорта — выручит Credos

Долгие переписки с компанией, сбор справок, ксерокопий в наши дни, когда многие сложные процессы переведены в онлайн, выглядят пережитком. По этой причине все больше людей отдают предпочтение кредиту без фото и дополнительных бумажек, такому, что оформляется на основе базового пакета документов. Credos не обязывает клиентов сканировать и предъявлять справки о доходах, записи из трудовой, свидетельство о рождении. Оформляется ссуда быстро, без ненужной документации.

В каких случаях важно получить кредит онлайн без фото?

Желание получить деньги без бюрократических сложностей вызвано срочностью финансового вопроса. Если процесс оформления предусматривает сбор документов, то узнать, готовы ли ему предоставить кредитные средства, клиент может лишь через несколько часов или даже дней. И если ответ отрицательный, то время потрачено впустую. Согласитесь, неприятно, когда, поверив рекламным обещаниям, обращаешься за кредитом без фото и звонков, а на деле получаешь муторную процедуру с бумажной волокитой и созвонами, вместо быстрого оформления.

Credos честно указывает условия и сроки оформления, не пытаясь их преуменьшить. Компании нет смысла искажать эту информацию, поскольку критерии займа и так просты, а обработка заявок производится быстро, благодаря автоматизации процесса. Для оформления ссуды в Credos от клиента потребуется:

  • паспорт и ИНН;
  • возраст от 18 до 75 лет;
  • карта любого украинского банка;
  • трудовой доход.

Последний пункт также не содержит подвоха, поскольку официально подтверждать доход справкой клиенту не нужно.

Реально ли получить кредит без паспорта и кода?

Оформить ссуду, не предъявив базовых документов, подтверждающих личность, можно лишь в одном случае — если одалживаете у частных лиц, которые вас знают. Ни одна МФО не в силах выполнить данное требование, поскольку оно является незаконным. И, видя такое заверение, следует насторожиться, а не идти на поводу желаний, думая, что вот сейчас возьмете кредит мечты, без паспорта, под честное слово. Это может быть мошеннической уловкой.

Обращаясь в Credos, вы получаете честное, но при этом комфортное кредитование:

  1. Полностью онлайн.
  2. Круглосуточно.
  3. Простое оформление.
  4. Быстрое решение по заявке — до 8 минут.
  5. Высокие показатели одобрения — 93% заявок получили положительный ответ.
  6. Защита прав заемщика договором.
  7. Минимальная ставка для новых клиентов — 0,01% в день.

Надежный кредитор — лучший способ получить деньги в долг срочно, пусть не без паспорта, но зато без проблем в дальнейшем. Ведь оформленная по закону ссуда защищает ваши интересы. В договоре фиксируется ставка, суммы выплат, потому вы не столкнетесь с тем, что правила кредитования изменились не в вашу пользу. А предоставить данные паспорта — это лишь несколько минут.

Для кого в приоритете кредит без указания данных паспорта

Желание указать как можно меньше информации сопряжено не только с нетерпимостью к бюрократии, некоторые клиенты попросту опасаются отказа. Причиной может быть возраст, слишком молодых или возрастных людей финучреждения кредитуют неохотно. Также высока вероятность отказа, если клиент получает пособие или имеет плохую кредитную историю. Выход видится лишь в том, чтобы найти микрозайм без передачи паспортных данных.

Все эти категории лиц могут беспрепятственно получить ссуду в Credos, просто подав заявку. Компания относится непредвзято к заемщикам, готова рассматривать каждое обращение, одобрять ссуды клиентам с неидеальной кредитной историей, людям, что имеют открытые займы в других МФО, банках.

Не нашли займ в интернете без паспорта — выручит Credos

Передача данных от клиента компании, обработка информации и вынесение решения в Credos не имеет ничего общего с бюрократией. Все процессы автоматизированы, верификация проводится системой, ожидание ответа занимает минимум времени. Если причина поиска займа без паспорта — срочно получить деньги, то на поиски такого кредитора может уйти время. Быстрее и надежнее оформить заявку в Credos:

  1. от 600 до 20 000 грн;
  2. на срок от 2 до 30 дней;
  3. возможно досрочное погашение.

Обращаясь в Credos, вы не рискуете своими личными данными, банковским счетом, поскольку вся информация защищена современными протоколами безопасности. А вот намерения компаний, что готовы выдавать онлайн займы без идентификации личности, без паспорта, вызывают опасения.

Попередження

1. Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, уключаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання за договором про споживчий кредит

1.1. Відповідальність за прострочення виконання та/або невиконання умов договору:

  • згідно п.8.2. Договору: «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення»;
  • згідно п.8.2. Договору У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю 1 (один) процент від неповерненої суми Кредиту за кожен день прострочення сплати в силу положень статті 625 Цивільного кодексу України;
  • згідно п.8.3. Договору: У разі не здійснення сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), та/або Комісії за видачу додаткових грошових коштів у Кредит, та/або суми кредиту у визначені Договором терміни, Кредитодавець має право вимагати, а Позичальник у випадку реалізації Кредитодавцем цього права зобов’язаний сплатити Кредитодавцю штраф. Розмір штрафу визначається в залежності від розміру простроченої заборгованості Позичальника та за умов, що сума простроченої заборгованості Позичальника перед Кредитодавцем за Договором станом на 70 (сімдесятий) день, яка накопичилася наростаючим підсумком за період 70 (сімдесят) календарних днів, протягом яких Позичальник безперервно мав прострочені грошові зобов’язання перед Кредитодавцем, і яка залишається непогашеною на такий 70 (сімдесятий) день прострочення Позичальником виконання зобов’язань. Штраф, відповідно до цієї умови Договору, становить 62% від розміру простроченої заборгованості Позичальника. Цей Штраф Кредитодавець має право нараховувати кожного разу у випадку прострочення Позичальником виконання зобов’язань протягом періоду 70 (сімдесят) календарних днів поспіль, при цьому Кредитодавець не має права двічі застосувати до Позичальника штрафні санкції за прострочення здійснення Позичальником одного і того самого Обов’язкового платежу. Нарахування штрафу згідно умов Договору є правом Кредитодавця а не його обов’язком. Кредитодавець має можливість на власний розсуд не нараховувати штраф Позичальнику за порушення його обов’язків із виконання грошових зобов’язань. Сукупна сума штрафів, нарахованих за порушення зобов'язань Позичальником на підставі Договору, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником від Кредитодавця за Договором;
  • згідно п.10.2 Договору: У разі несплати Позичальником у повному нарахованих за Пільговою процентною ставкою процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) не пізніше останнього дня першого Базового періоду, нарахування процентів за користування Кредитом за перший Базовий період здійснюється за Стандартною процентною ставкою. Надалі нарахування відсотків за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та/або комісії за видачу Кредиту. З моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Зниженою процентною ставкою (в межах періоду, протягом якого може застосовуватися Знижена процентна ставка відповідно до умов Договору);
  • згідно п.10.3 Договору: У разі несплати Позичальником у повному обсязі Обов’язкового платежу не пізніше останнього дня будь-якого Базового періоду, з наступного дня подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повної сплати Позичальником Обов’язкового платежу (включаючи дату оплати).

1.2. Право фінансової установи у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання:

  • згідно п. 8.4 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) на строк понад один календарний місяць, Кредитодавець має право вимагати від Позичальника повернення Кредиту в повному обсязі та сплати процентів за весь строк фактичного користування Кредитом до настання дати повернення кредиту, що встановлена п.4.12 цього Договору»;
  • згідно п. 8.5 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), Кредитодавець має право розірвати цей Договір за своєї ініціативою, проінформувавши про це Позичальника письмово за 30 (тридцять) календарних днів».

1.3. Унесення інформації до кредитного бюро, формування негативної кредитної історії, що може враховуватися фінансовою установою під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.

До уваги клієнтів ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС»!

Повідомляємо про те, що відповідно до Закону України від 14 грудня 2021 року № 1953-IX «Про фінансові послуги та фінансові компанії» (далі – Закон) ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС» з 01 липня 2024 року зобов’язане подавати інформацію стосовно боржників до Кредитного реєстру Національного банку України у порядку, визначеному Національним банком України.

Відповідно до Положення про Кредитний реєстр Національного банку України, затвердженого постановою Правління Національного банку України 04 травня 2018 року № 50 (у редакції постанови Правління Національного банку України 25 грудня 2023 року № 180), до таких боржників належать особи, загальна сума зобов’язань яких (сукупний борг) дорівнює 50 тисяч гривень і більше.

Відповідно до Закону інформація, що подається до Кредитного реєстру, включає наступні дані:

  1. відомості, що ідентифікують боржника;
  2. інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією;
  3. інформацію про належність боржника до пов’язаних з кредитором осіб (у разі наявності належності);
  4. інформацію про забезпечення виконання зобов’язань за кредитною операцією, у тому числі порукою (дата укладення договору про забезпечення виконання зобов’язань, вид забезпечення) (у разі укладення договору поруки).

Боржники та інші особи, інформація стосовно яких міститься у Кредитному реєстрі, мають право доступу до таких даних про себе та до відомостей щодо запитів на отримання таких даних стосовно себе в порядку, визначеному законодавством. Національний банк України зобов’язаний протягом 7 робочих днів з дня отримання заяви заявника безкоштовно надати йому інформацію з Кредитного реєстру або повідомити про відсутність у Кредитному реєстрі інформації щодо нього в межах, визначених нормативно-правовими актами Національного банку України.

Боржники та інші особи, інформація стосовно яких міститься у Кредитному реєстрі, у разі незгоди з інформацією, що міститься стосовно них у Кредитному реєстрі, мають право звернутися до Національного банку України з заявою про виправлення чи видалення такої інформації.