Деньги в долг

Получить кредит быстро
и без лишних вопросов
Сумма
Меньше
Больше
Периодичность оплаты %
14дней
2дней
30дней
Есть промокод? Примените в личном кабинете
Первый кредит
Повторный кредит

Содержание:

  1. Как получить деньги в долг у Credos
  2. Кто может взять деньги в долг за 15 минут
  3. Не пожалеть о взятых деньгах: нюансы выплаты долга
  4. Пошаговая инструкция по оформлению

Перехватить деньги в долг, особенно, когда срочно понадобилась энная сумма, надежнее всего в Credos. Компания быстро принимает решение по заявке, выплачивает средства, а оформляется ссуда по простой процедуре за 15 минут. Обременять друзей просьбами или пояснять родственникам причины своего плачевного финансового состояния не всегда удобно. Да и риск отказа велик, не у всех найдется свободная сумма, а даже если она есть, не всякий захочет отдать ее под честное слово.

Как получить деньги в долг у Credos

Клиентом компании может стать любой гражданин, что достиг 18 лет и не старше 75 лет. Для оформления ссуды понадобится паспорт и ИНН — базовые документы, что под рукой всегда. Никаких дополнительных справок, выписок, поручителей или залога компания не запрашивает. Даже официальное трудоустройство не является обязательным условием, клиент лишь должен иметь источник трудового дохода.

Выдаются деньги в долг удаленно, онлайн процедура предусматривает наличие банковской карты у заемщика для последующего перевода средств. Первый этап оформления — это решить, какую сумму и на какой срок желает получить клиент. Credos предлагает следующие условия по займам:

  • любая сумма в пределах от 600 до 20 000 грн;
  • срок от 2 до 30 дней;
  • общий срок кредитования — 365 дней.

Процентные ставки по ссудам различаются, зависимо от истории кредитования в Credos. Стандартная и сниженная — 1,5% в день (первые 180 дней кредита) и 1,18% в день (период со 181 по 365 дней кредита). Те, кто обратился в Credos впервые, могут воспользоваться лояльной ставкой — 0,01% в день. Пользуясь кредитом, важно вовремя вносить оплаты, без задержек и нарушения графика выплат, что позволит поддерживать хорошую клиентскую репутацию, избежать взысканий, применяющихся при невыполнении кредитных обязательств.

Кто может взять деньги в долг за 15 минут

Обратиться за необходимой суммой в Credos могут все, кто отвечает требованиям. В таком случае компания рассматривает обращения даже от людей с неидеальной кредитной историей, людей, что уже имеют открытые займы в банках или других МФО. Отсутствие официального подтверждения трудоустройства позволяет беспрепятственно кредитоваться в Credos широкому кругу лиц, например, фрилансерам, самозанятым работникам, студентам, пенсионерам, работающим не по трудовой. Отказ в рассмотрении заявки получают только по двум причинам:

  1. Если в заявке указаны неверные данные клиента (ошибка или информация искажена).
  2. Если заявка подана активным клиентом Credos, что имеет непогашенную ссуду.

Все остальные обращения рассматриваются, получение денег в долг проходит за 15 минут. Самый кропотливый этап, требующий внимания и неспешности от клиента — это заполнение формы заявки. Скорость зависит от уровня интернет навыков пользователя. А обработка и вынесение решения компанией занимает не больше 8 минут, перевод средств на карту клиента — не более 2 минут.

Не пожалеть о взятых деньгах: нюансы выплаты долга

Моментальные ссуды часто берут, когда есть острая необходимость в средствах. В таких условиях иногда сложно правильно оценить, какой срок будет оптимальным и комфортным для возврата. Если условия сложились не так благоприятно, как ожидал клиент, и вернуть средства в условленные термины затруднительно, можно воспользоваться одним из предложенных компанией вариантом:

  • выплатить начисленные проценты по ссуде, что позволит и дальше пользоваться кредитными средствами, вплоть до 365 дней;
  • оплатить проценты и часть тела займа, тем самым снизив финансовую нагрузку, поскольку проценты начисляются на оставшееся тело кредита.

Если же сумма для расчета по займу есть на руках раньше или средства оказались не нужны, можно вернуть взятые деньги в долг раньше срока, досрочно погасив ссуду. В таком случае клиент оплатит проценты только за те дни, в которые пользовался средствами. Эта опция полностью бесплатная, не предусматривает каких-либо штрафных взысканий за досрочный возврат.

Вносить оплаты по ссуде можно на сайте компании, в терминалах, в банковском приложении. Главное правило комфортного и беспроблемного возврата — четко придерживаться графика выплат и не допускать просрочек.

Пошаговая инструкция по оформлению

Подать заявку можно 24/7, компания Credos работает круглосуточно, получить необходимую сумму можно сразу же, как только она понадобилась. Для этого нужно выполнить 5 простых шагов:

  1. Зайти на сайт и выбрать желаемые параметры займа: сумму, срок.
  2. Заполнить форму заявки, внимательно указав личные и паспортные данные.
  3. Подтвердить оператору детали займа.
  4. Получить ответ с решением компании.
  5. Подписать договор.

Как показывает опыт Credos, затруднений с тем, чтобы взять у компании деньги в долг, отправив запрос онлайн, не возникает даже у людей, что не часто пользуются интернет-услугами, например, людей старшего возраста, пенсионеров.

Попередження

1. Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, уключаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання за договором про споживчий кредит

1.1. Відповідальність за прострочення виконання та/або невиконання умов договору:

  • згідно п.8.2. Договору: «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення»;
  • згідно п.8.2. Договору У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю 1 (один) процент від неповерненої суми Кредиту за кожен день прострочення сплати в силу положень статті 625 Цивільного кодексу України;
  • згідно п.8.3. Договору: У разі не здійснення сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), та/або Комісії за видачу додаткових грошових коштів у Кредит, та/або суми кредиту у визначені Договором терміни, Кредитодавець має право вимагати, а Позичальник у випадку реалізації Кредитодавцем цього права зобов’язаний сплатити Кредитодавцю штраф. Розмір штрафу визначається в залежності від розміру простроченої заборгованості Позичальника та за умов, що сума простроченої заборгованості Позичальника перед Кредитодавцем за Договором станом на 70 (сімдесятий) день, яка накопичилася наростаючим підсумком за період 70 (сімдесят) календарних днів, протягом яких Позичальник безперервно мав прострочені грошові зобов’язання перед Кредитодавцем, і яка залишається непогашеною на такий 70 (сімдесятий) день прострочення Позичальником виконання зобов’язань. Штраф, відповідно до цієї умови Договору, становить 62% від розміру простроченої заборгованості Позичальника. Цей Штраф Кредитодавець має право нараховувати кожного разу у випадку прострочення Позичальником виконання зобов’язань протягом періоду 70 (сімдесят) календарних днів поспіль, при цьому Кредитодавець не має права двічі застосувати до Позичальника штрафні санкції за прострочення здійснення Позичальником одного і того самого Обов’язкового платежу. Нарахування штрафу згідно умов Договору є правом Кредитодавця а не його обов’язком. Кредитодавець має можливість на власний розсуд не нараховувати штраф Позичальнику за порушення його обов’язків із виконання грошових зобов’язань. Сукупна сума штрафів, нарахованих за порушення зобов'язань Позичальником на підставі Договору, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником від Кредитодавця за Договором;
  • згідно п.10.2 Договору: У разі несплати Позичальником у повному нарахованих за Пільговою процентною ставкою процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) не пізніше останнього дня першого Базового періоду, нарахування процентів за користування Кредитом за перший Базовий період здійснюється за Стандартною процентною ставкою. Надалі нарахування відсотків за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та/або комісії за видачу Кредиту. З моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Зниженою процентною ставкою (в межах періоду, протягом якого може застосовуватися Знижена процентна ставка відповідно до умов Договору);
  • згідно п.10.3 Договору: У разі несплати Позичальником у повному обсязі Обов’язкового платежу не пізніше останнього дня будь-якого Базового періоду, з наступного дня подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повної сплати Позичальником Обов’язкового платежу (включаючи дату оплати).

1.2. Право фінансової установи у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання:

  • згідно п. 8.4 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) на строк понад один календарний місяць, Кредитодавець має право вимагати від Позичальника повернення Кредиту в повному обсязі та сплати процентів за весь строк фактичного користування Кредитом до настання дати повернення кредиту, що встановлена п.4.12 цього Договору»;
  • згідно п. 8.5 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), Кредитодавець має право розірвати цей Договір за своєї ініціативою, проінформувавши про це Позичальника письмово за 30 (тридцять) календарних днів».

1.3. Унесення інформації до кредитного бюро, формування негативної кредитної історії, що може враховуватися фінансовою установою під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.

До уваги клієнтів ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС»!

Повідомляємо про те, що відповідно до Закону України від 14 грудня 2021 року № 1953-IX «Про фінансові послуги та фінансові компанії» (далі – Закон) ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС» з 01 липня 2024 року зобов’язане подавати інформацію стосовно боржників до Кредитного реєстру Національного банку України у порядку, визначеному Національним банком України.

Відповідно до Положення про Кредитний реєстр Національного банку України, затвердженого постановою Правління Національного банку України 04 травня 2018 року № 50 (у редакції постанови Правління Національного банку України 25 грудня 2023 року № 180), до таких боржників належать особи, загальна сума зобов’язань яких (сукупний борг) дорівнює 50 тисяч гривень і більше.

Відповідно до Закону інформація, що подається до Кредитного реєстру, включає наступні дані:

  1. відомості, що ідентифікують боржника;
  2. інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією;
  3. інформацію про належність боржника до пов’язаних з кредитором осіб (у разі наявності належності);
  4. інформацію про забезпечення виконання зобов’язань за кредитною операцією, у тому числі порукою (дата укладення договору про забезпечення виконання зобов’язань, вид забезпечення) (у разі укладення договору поруки).

Боржники та інші особи, інформація стосовно яких міститься у Кредитному реєстрі, мають право доступу до таких даних про себе та до відомостей щодо запитів на отримання таких даних стосовно себе в порядку, визначеному законодавством. Національний банк України зобов’язаний протягом 7 робочих днів з дня отримання заяви заявника безкоштовно надати йому інформацію з Кредитного реєстру або повідомити про відсутність у Кредитному реєстрі інформації щодо нього в межах, визначених нормативно-правовими актами Національного банку України.

Боржники та інші особи, інформація стосовно яких міститься у Кредитному реєстрі, у разі незгоди з інформацією, що міститься стосовно них у Кредитному реєстрі, мають право звернутися до Національного банку України з заявою про виправлення чи видалення такої інформації.