Гроші в борг

Отримайте позику швидко
та без зайвих питань
Сума
Менше
Більше
Періодичність оплати %
14днів
2дні
30днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті
Перший кредит
Повторний кредит

Зміст:

  1. Як отримати гроші в борг у Credos
  2. Хто може взяти гроші в борг за 15 хвилин
  3. Не пошкодувати про взяті гроші: нюанси виплати боргу
  4. Покрокова інструкція з оформлення

Перехопити гроші в борг, особливо, коли терміново знадобилася якась сума, надійніше за все в Credos. Компанія швидко ухвалює рішення за заявкою, виплачує кошти, а оформляється позика за простою процедурою за 15 хвилин. Обтяжувати друзів проханнями або пояснювати родичам причини свого жалюгідного фінансового стану не завжди зручно. Та й ризик відмови великий, не у всіх знайдеться вільна сума, а навіть якщо вона є, не кожен захоче віддати її під чесне слово.

Як отримати гроші в борг у Credos

Клієнтом компанії може стати будь-який громадянин, що досяг 18 років і не старше 75 років. Для оформлення позики знадобиться паспорт та ІПН - базові документи, що під рукою завжди. Жодних додаткових довідок, виписок, поручителів або застави компанія не запитує. Навіть офіційне працевлаштування не є обов'язковою умовою, клієнт лише повинен мати джерело трудового доходу.

Видаються гроші в борг віддалено, онлайн процедура передбачає наявність банківської карти у позичальника для подальшого переказу коштів. Перший етап оформлення - це вирішити, яку суму і на який термін бажає отримати клієнт. Credos пропонує такі умови за позиками:

  • будь-яка сума в межах від 600 до 20 000 грн;
  • термін від 2 до 30 днів;
  • загальний термін кредитування - 365 днів.

Відсоткові ставки за позиками різняться, залежно від історії кредитування в Credos. Стандартна і знижена - 1,5% на день (перші 180 днів кредиту) та 1,18% на день (період з 181 по 365 днів кредиту). Ті, хто звернувся в Credos вперше, можуть скористатися лояльною ставкою - 0,01% на день. Користуючись кредитом, важливо вчасно вносити оплати, без затримок і порушення графіка виплат, що дасть змогу підтримувати хорошу клієнтську репутацію, уникнути стягнень, які застосовують у разі невиконання кредитних зобов'язань.

Хто може взяти гроші в борг за 15 хвилин

Звернутися за необхідною сумою в Credos можуть усі, хто відповідає вимогам. У такому разі компанія розглядає звернення навіть від людей з неідеальною кредитною історією, людей, що вже мають відкриті позики в банках або інших МФО. Відсутність офіційного підтвердження працевлаштування дає змогу безперешкодно кредитуватися в Credos широкому колу осіб, наприклад, фрілансерам, самозайнятим працівникам, студентам, пенсіонерам, які працюють не за трудовою. Відмову в розгляді заявки отримують тільки з двох причин:

  1. Якщо в заявці вказані неправильні дані клієнта (помилка або інформація спотворена).
  2. Якщо заявку подано активним клієнтом Credos, що має непогашену позику.

Всі інші звернення розглядаються, отримання грошей у борг проходить за 15 хвилин. Найбільш кропіткий етап, що вимагає уваги і неспішності від клієнта - це заповнення форми заявки. Швидкість залежить від рівня інтернет навичок користувача. А опрацювання і винесення рішення компанією займає не більше 8 хвилин, переказ коштів на карту клієнта - не більше 2 хвилин.

Не пошкодувати про взяті гроші: нюанси виплати боргу

Моментальні позики часто беруть, коли є гостра потреба в коштах. У таких умовах іноді складно правильно оцінити, який термін буде оптимальним і комфортним для повернення. Якщо умови склалися не так сприятливо, як очікував клієнт, і повернути кошти в домовлені терміни важко, можна скористатися одним із запропонованих компанією варіантом:

  • виплатити нараховані відсотки за позикою, що дасть змогу і далі користуватися кредитними коштами, аж до 365 днів;
  • оплатити відсотки і частину тіла позики, тим самим знизивши фінансове навантаження, оскільки відсотки нараховуються на тіло кредиту, що залишилося.

Якщо ж сума для розрахунку за позикою є на руках раніше або кошти виявилися непотрібними, можна повернути взяті гроші в борг раніше терміну, достроково погасивши позику. У такому разі клієнт сплатить відсотки тільки за ті дні, в які користувався коштами. Ця опція повністю безкоштовна, не передбачає будь-яких штрафних стягнень за дострокове повернення.

Вносити оплати за позикою можна на сайті компанії, в терміналах, у банківському додатку. Головне правило комфортного і безпроблемного повернення - чітко дотримуватися графіка виплат і не допускати прострочень.

Покрокова інструкція з оформлення

Подати заявку можна 24/7, компанія Credos працює цілодобово, отримати необхідну суму можна відразу ж, щойно вона знадобилася. Для цього потрібно виконати 5 простих кроків:

  1. Зайти на сайт і вибрати бажані параметри позики: суму, термін.
  2. Заповнити форму заявки, уважно вказавши особисті та паспортні дані.
  3. Підтвердити оператору деталі позики.
  4. Отримати відповідь із рішенням компанії.
  5. Підписати договір.

Як показує досвід Credos, труднощів із тим, щоб взяти в компанії гроші в борг, надіславши запит онлайн, не виникає навіть у людей, що не часто користуються інтернет-послугами, наприклад, людей старшого віку, пенсіонерів.

Попередження

1. Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, уключаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання за договором про споживчий кредит

1.1. Відповідальність за прострочення виконання та/або невиконання умов договору:

  • згідно п.8.2. Договору: «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення»;
  • згідно п.8.2. Договору У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю 1 (один) процент від неповерненої суми Кредиту за кожен день прострочення сплати в силу положень статті 625 Цивільного кодексу України;
  • згідно п.8.3. Договору: У разі не здійснення сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), та/або Комісії за видачу додаткових грошових коштів у Кредит, та/або суми кредиту у визначені Договором терміни, Кредитодавець має право вимагати, а Позичальник у випадку реалізації Кредитодавцем цього права зобов’язаний сплатити Кредитодавцю штраф. Розмір штрафу визначається в залежності від розміру простроченої заборгованості Позичальника та за умов, що сума простроченої заборгованості Позичальника перед Кредитодавцем за Договором станом на 70 (сімдесятий) день, яка накопичилася наростаючим підсумком за період 70 (сімдесят) календарних днів, протягом яких Позичальник безперервно мав прострочені грошові зобов’язання перед Кредитодавцем, і яка залишається непогашеною на такий 70 (сімдесятий) день прострочення Позичальником виконання зобов’язань. Штраф, відповідно до цієї умови Договору, становить 62% від розміру простроченої заборгованості Позичальника. Цей Штраф Кредитодавець має право нараховувати кожного разу у випадку прострочення Позичальником виконання зобов’язань протягом періоду 70 (сімдесят) календарних днів поспіль, при цьому Кредитодавець не має права двічі застосувати до Позичальника штрафні санкції за прострочення здійснення Позичальником одного і того самого Обов’язкового платежу. Нарахування штрафу згідно умов Договору є правом Кредитодавця а не його обов’язком. Кредитодавець має можливість на власний розсуд не нараховувати штраф Позичальнику за порушення його обов’язків із виконання грошових зобов’язань. Сукупна сума штрафів, нарахованих за порушення зобов'язань Позичальником на підставі Договору, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником від Кредитодавця за Договором;
  • згідно п.10.2 Договору: У разі несплати Позичальником у повному нарахованих за Пільговою процентною ставкою процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) не пізніше останнього дня першого Базового періоду, нарахування процентів за користування Кредитом за перший Базовий період здійснюється за Стандартною процентною ставкою. Надалі нарахування відсотків за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та/або комісії за видачу Кредиту. З моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Зниженою процентною ставкою (в межах періоду, протягом якого може застосовуватися Знижена процентна ставка відповідно до умов Договору);
  • згідно п.10.3 Договору: У разі несплати Позичальником у повному обсязі Обов’язкового платежу не пізніше останнього дня будь-якого Базового періоду, з наступного дня подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повної сплати Позичальником Обов’язкового платежу (включаючи дату оплати).

1.2. Право фінансової установи у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання:

  • згідно п. 8.4 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) на строк понад один календарний місяць, Кредитодавець має право вимагати від Позичальника повернення Кредиту в повному обсязі та сплати процентів за весь строк фактичного користування Кредитом до настання дати повернення кредиту, що встановлена п.4.12 цього Договору»;
  • згідно п. 8.5 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), Кредитодавець має право розірвати цей Договір за своєї ініціативою, проінформувавши про це Позичальника письмово за 30 (тридцять) календарних днів».

1.3. Унесення інформації до кредитного бюро, формування негативної кредитної історії, що може враховуватися фінансовою установою під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.

До уваги клієнтів ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС»!

Повідомляємо про те, що відповідно до Закону України від 14 грудня 2021 року № 1953-IX «Про фінансові послуги та фінансові компанії» (далі – Закон) ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС» з 01 липня 2024 року зобов’язане подавати інформацію стосовно боржників до Кредитного реєстру Національного банку України у порядку, визначеному Національним банком України.

Відповідно до Положення про Кредитний реєстр Національного банку України, затвердженого постановою Правління Національного банку України 04 травня 2018 року № 50 (у редакції постанови Правління Національного банку України 25 грудня 2023 року № 180), до таких боржників належать особи, загальна сума зобов’язань яких (сукупний борг) дорівнює 50 тисяч гривень і більше.

Відповідно до Закону інформація, що подається до Кредитного реєстру, включає наступні дані:

  1. відомості, що ідентифікують боржника;
  2. інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією;
  3. інформацію про належність боржника до пов’язаних з кредитором осіб (у разі наявності належності);
  4. інформацію про забезпечення виконання зобов’язань за кредитною операцією, у тому числі порукою (дата укладення договору про забезпечення виконання зобов’язань, вид забезпечення) (у разі укладення договору поруки).

Боржники та інші особи, інформація стосовно яких міститься у Кредитному реєстрі, мають право доступу до таких даних про себе та до відомостей щодо запитів на отримання таких даних стосовно себе в порядку, визначеному законодавством. Національний банк України зобов’язаний протягом 7 робочих днів з дня отримання заяви заявника безкоштовно надати йому інформацію з Кредитного реєстру або повідомити про відсутність у Кредитному реєстрі інформації щодо нього в межах, визначених нормативно-правовими актами Національного банку України.

Боржники та інші особи, інформація стосовно яких міститься у Кредитному реєстрі, у разі незгоди з інформацією, що міститься стосовно них у Кредитному реєстрі, мають право звернутися до Національного банку України з заявою про виправлення чи видалення такої інформації.