Гроші в борг

Отримайте позику швидко
та без зайвих питань
Сума
Менше
Більше
Періодичність оплати %
14днів
2дні
30днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті
Перший кредит
Повторний кредит

Зміст:

 1. Як отримати гроші в борг у Credos
 2. Хто може взяти гроші в борг за 15 хвилин
 3. Не пошкодувати про взяті гроші: нюанси виплати боргу
 4. Покрокова інструкція з оформлення

Перехопити гроші в борг, особливо, коли терміново знадобилася якась сума, надійніше за все в Credos. Компанія швидко ухвалює рішення за заявкою, виплачує кошти, а оформляється позика за простою процедурою за 15 хвилин. Обтяжувати друзів проханнями або пояснювати родичам причини свого жалюгідного фінансового стану не завжди зручно. Та й ризик відмови великий, не у всіх знайдеться вільна сума, а навіть якщо вона є, не кожен захоче віддати її під чесне слово.

Як отримати гроші в борг у Credos

Клієнтом компанії може стати будь-який громадянин, що досяг 18 років і не старше 75 років. Для оформлення позики знадобиться паспорт та ІПН - базові документи, що під рукою завжди. Жодних додаткових довідок, виписок, поручителів або застави компанія не запитує. Навіть офіційне працевлаштування не є обов'язковою умовою, клієнт лише повинен мати джерело трудового доходу.

Видаються гроші в борг віддалено, онлайн процедура передбачає наявність банківської карти у позичальника для подальшого переказу коштів. Перший етап оформлення - це вирішити, яку суму і на який термін бажає отримати клієнт. Credos пропонує такі умови за позиками:

 • будь-яка сума в межах від 600 до 20 000 грн;
 • термін від 2 до 30 днів;
 • загальний термін кредитування - 365 днів.

Відсоткові ставки за позиками різняться, залежно від історії кредитування в Credos. Стандартна і знижена - 1,45% на день. Ті, хто звернувся в Credos вперше, можуть скористатися лояльною ставкою - 0,01% на день. Користуючись кредитом, важливо вчасно вносити оплати, без затримок і порушення графіка виплат, що дасть змогу підтримувати хорошу клієнтську репутацію, уникнути стягнень, які застосовують у разі невиконання кредитних зобов'язань.

Хто може взяти гроші в борг за 15 хвилин

Звернутися за необхідною сумою в Credos можуть усі, хто відповідає вимогам. У такому разі компанія розглядає звернення навіть від людей з неідеальною кредитною історією, людей, що вже мають відкриті позики в банках або інших МФО. Відсутність офіційного підтвердження працевлаштування дає змогу безперешкодно кредитуватися в Credos широкому колу осіб, наприклад, фрілансерам, самозайнятим працівникам, студентам, пенсіонерам, які працюють не за трудовою. Відмову в розгляді заявки отримують тільки з двох причин:

 1. Якщо в заявці вказані неправильні дані клієнта (помилка або інформація спотворена).
 2. Якщо заявку подано активним клієнтом Credos, що має непогашену позику.

Всі інші звернення розглядаються, отримання грошей у борг проходить за 15 хвилин. Найбільш кропіткий етап, що вимагає уваги і неспішності від клієнта - це заповнення форми заявки. Швидкість залежить від рівня інтернет навичок користувача. А опрацювання і винесення рішення компанією займає не більше 8 хвилин, переказ коштів на карту клієнта - не більше 2 хвилин.

Не пошкодувати про взяті гроші: нюанси виплати боргу

Моментальні позики часто беруть, коли є гостра потреба в коштах. У таких умовах іноді складно правильно оцінити, який термін буде оптимальним і комфортним для повернення. Якщо умови склалися не так сприятливо, як очікував клієнт, і повернути кошти в домовлені терміни важко, можна скористатися одним із запропонованих компанією варіантом:

 • виплатити нараховані відсотки за позикою, що дасть змогу і далі користуватися кредитними коштами, аж до 365 днів;
 • оплатити відсотки і частину тіла позики, тим самим знизивши фінансове навантаження, оскільки відсотки нараховуються на тіло кредиту, що залишилося.

Якщо ж сума для розрахунку за позикою є на руках раніше або кошти виявилися непотрібними, можна повернути взяті гроші в борг раніше терміну, достроково погасивши позику. У такому разі клієнт сплатить відсотки тільки за ті дні, в які користувався коштами. Ця опція повністю безкоштовна, не передбачає будь-яких штрафних стягнень за дострокове повернення.

Вносити оплати за позикою можна на сайті компанії, в терміналах, у банківському додатку. Головне правило комфортного і безпроблемного повернення - чітко дотримуватися графіка виплат і не допускати прострочень.

Покрокова інструкція з оформлення

Подати заявку можна 24/7, компанія Credos працює цілодобово, отримати необхідну суму можна відразу ж, щойно вона знадобилася. Для цього потрібно виконати 5 простих кроків:

 1. Зайти на сайт і вибрати бажані параметри позики: суму, термін.
 2. Заповнити форму заявки, уважно вказавши особисті та паспортні дані.
 3. Підтвердити оператору деталі позики.
 4. Отримати відповідь із рішенням компанії.
 5. Підписати договір.

Як показує досвід Credos, труднощів із тим, щоб взяти в компанії гроші в борг, надіславши запит онлайн, не виникає навіть у людей, що не часто користуються інтернет-послугами, наприклад, людей старшого віку, пенсіонерів.

Попередження

1. Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, уключаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання за договором про споживчий кредит

1.1. Відповідальність за прострочення виконання та/або невиконання умов договору:

 • згідно п.8.2. Договору: «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення»;
 • згідно п.8.2. Договору (тимчасово не застосовується у зв'язку з дією карантинних обмежень, а також обмежень, запроваджених у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану) «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю 2 (два) проценти від неповерненої суми Кредиту за кожен день прострочення сплати в силу положень статті 625 Цивільного кодексу України»;»
 • згідно п.8.3. Договору: (тимчасово не застосовується у зв'язку з дією карантинних обмежень, а також обмежень, запроваджених у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану) «У разі не здійснення сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) у визначені цим Договором терміни, Кредитодавець має право вимагати, а Позичальник, у випадку реалізації Кредитодавцем цього права,зобов’язаний сплатити Кредитодавцю штраф у розмірі 10% (десяти відсотків) від суми Кредиту. Сукупна сума неустойки, нарахованої за порушення зобов'язань Позичальником на підставі цього пункту Договору, не може перевищувати половини Кредиту (50% суми Кредиту), одержаного Позичальником за цим Договором»;
 • згідно п.10.2 Договору: «У разі несплати Позичальником у повному обсязі відсотків за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) не пізніше останнього дня першого Базового періоду за Пільговою процентною ставкою, нарахування процентів за користування Кредитом за перший Базовий період здійснюється за Стандартною процентною ставкою. Надалі нарахування відсотків за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту). З моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Зниженою процентною ставкою»;
 • згідно п.10.3 Договору: «У разі несплати Позичальником у повному обсязі відсотків за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) не пізніше останнього дня будь-якого Базового періоду, з наступного дня подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) (включаючи дату погашення заборгованості)».

1.2. Право фінансової установи у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання:

 • згідно п. 8.5 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) на строк понад один календарний місяць, Кредитодавець має право вимагати від Позичальника повернення Кредиту в повному обсязі та сплати процентів за весь строк фактичного користування Кредитом до настання дати повернення кредиту, що встановлена п.4.12 цього Договору»;
 • згідно п. 8.6 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), Кредитодавець має право розірвати цей Договір за своєї ініціативою, проінформувавши про це Позичальника письмово за 30 (тридцять) календарних днів».

1.3. Унесення інформації до кредитного бюро, формування негативної кредитної історії, що може враховуватися фінансовою установою під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.