Быстрый кредит

Получить кредит быстро
и без лишних вопросов
Сумма
Меньше
Больше
Периодичность оплаты %
14дней
2дней
30дней
Есть промокод? Примените в личном кабинете
Первый кредит
Повторный кредит

Содержание:

  1. Чем привлекателен быстрый кредит на карту
  2. Оформить срочный займ — дело 15-ти минут

Если деньги потребовались безотлагательно, а одолжить не у кого, Credos поможет справиться с этой проблемой. Здесь можно получить кредит, оформив его онлайн, быстро, с базовым пакетом документов, находясь в любой точке Украины. И не придется объяснять знакомым, почему вы в данный момент стеснены в финансах. У компании быстрый сервис обработки заявок, высокий процент одобрения обращений, потому это реальный шанс решить немедленный денежный вопрос.

Чем привлекателен быстрый кредит на карту

Чтобы взять ссуду, понадобится интернет, банковская карта, простой пакет документов: паспорт и ИНН. Упрощенная процедура избавляет клиента от необходимости получать справку о доходах, искать поручителей, ценное имущество для залога. Официальное трудоустройство не является обязательным требованием, потому рассчитывать на быстрый кредит онлайн в Credos могут работники, не имеющие трудовой, люди старшей возрастной группы, студенты, фрилансеры, у которых есть личный трудовой доход.

У компании нет строгого возрастного ограничения, стать клиентом могут граждане Украины от 18 до 75 лет. Credos предлагает возможность индивидуального выбора суммы, срока пользования быстрыми займами, досрочного погашения. Условия кредитования просты и зафиксированы в клиентском договоре, оплачивается только процентная ставка, без скрытых платежей, страховок.

Детальнее о ссудах Credos:

  • сумма от 600 до 20 000 грн;
  • срок погашения от 2 до 30 дней;
  • общий срок кредитования 365 дней;
  • минимальная ставка для новых клиентов 0,01% в день.

Нет времени рисковать: быстрый займ без отказа

Предложений с обещанием безотказных ссуд на рынке много, но правдивы ли они, можно узнать, лишь отправив запрос. В пользу же Credos говорят цифры статистики: 93% поступивших заявок одобрены компанией, а это 93% гарантии, что вы без проблем сможете быстро взять кредит.

Получить отказ можно по двум причинам:

  • Наличие еще непогашенного займа от Credos.
  • Неверно указанные данные в заявке.

Банковский займ, ссуда в МФО, плохая кредитная история заставляют сомневаться в том, что вам выдадут микрозайм? Советуем срочно отправлять заявку — эти обстоятельства в Credos не являются причиной для отказа. Компания рассматривает заявки от таких клиентов, понимая, что для них — это возможность исправить ситуацию с неидеальной историей или с затянувшимися “отношениями” с прошлыми кредиторами.

Оформить срочный займ — дело 15-ти минут

Автоматизация процессов позволяет Credos рассматривать заявки и выносить решения в краткие сроки. Ответ от компании приходит клиенту в течении 8 минут с момента подачи заявки, а денежный перевод поступает на карту через 1-2 минуты с момента подписания договора. Время заполнение заявки индивидуально для каждого клиента, но форма простая и имеет подсказки, уверенный пользователь без труда оформит онлайн-займ за 5 минут.

Пошагово процедура получения ссуды выглядит так:

  1. Определить сумму и срок на специальной панели.
  2. Заполнить заявку, выполняя подсказки.
  3. Подтвердить ключевые моменты по ссуде оператору.
  4. Получить СМС-сообщение с ответом компании.
  5. Подписать договор.

Эти этапы занимают около 15-ти минут. При повторном обращении понадобится в разы меньше времени, поскольку не нужно заполнять заявку, лишь выбрать срок, сумму, которую планируете взять. Подтверждения быстрого кредита онлайн оператором также не требуется, оформление проходит по упрощенному протоколу. Клиентская информация сохранена в личном кабинете, там же отображаются условия текущего займа.

Необходимость найти энную сумму в кратчайший срок может коснуться каждого. В этой ситуации самый быстрый путь решения — кредит онлайн в Credos.

Попередження

1. Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, уключаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання за договором про споживчий кредит

1.1. Відповідальність за прострочення виконання та/або невиконання умов договору:

  • згідно п.8.2. Договору: «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення»;
  • згідно п.8.2. Договору У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю 1 (один) процент від неповерненої суми Кредиту за кожен день прострочення сплати в силу положень статті 625 Цивільного кодексу України;
  • згідно п.8.3. Договору: У разі не здійснення сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), та/або Комісії за видачу додаткових грошових коштів у Кредит, та/або суми кредиту у визначені Договором терміни, Кредитодавець має право вимагати, а Позичальник у випадку реалізації Кредитодавцем цього права зобов’язаний сплатити Кредитодавцю штраф. Розмір штрафу визначається в залежності від розміру простроченої заборгованості Позичальника та за умов, що сума простроченої заборгованості Позичальника перед Кредитодавцем за Договором станом на 70 (сімдесятий) день, яка накопичилася наростаючим підсумком за період 70 (сімдесят) календарних днів, протягом яких Позичальник безперервно мав прострочені грошові зобов’язання перед Кредитодавцем, і яка залишається непогашеною на такий 70 (сімдесятий) день прострочення Позичальником виконання зобов’язань. Штраф, відповідно до цієї умови Договору, становить 62% від розміру простроченої заборгованості Позичальника. Цей Штраф Кредитодавець має право нараховувати кожного разу у випадку прострочення Позичальником виконання зобов’язань протягом періоду 70 (сімдесят) календарних днів поспіль, при цьому Кредитодавець не має права двічі застосувати до Позичальника штрафні санкції за прострочення здійснення Позичальником одного і того самого Обов’язкового платежу. Нарахування штрафу згідно умов Договору є правом Кредитодавця а не його обов’язком. Кредитодавець має можливість на власний розсуд не нараховувати штраф Позичальнику за порушення його обов’язків із виконання грошових зобов’язань. Сукупна сума штрафів, нарахованих за порушення зобов'язань Позичальником на підставі Договору, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником від Кредитодавця за Договором;
  • згідно п.10.2 Договору: У разі несплати Позичальником у повному нарахованих за Пільговою процентною ставкою процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) не пізніше останнього дня першого Базового періоду, нарахування процентів за користування Кредитом за перший Базовий період здійснюється за Стандартною процентною ставкою. Надалі нарахування відсотків за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та/або комісії за видачу Кредиту. З моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Зниженою процентною ставкою (в межах періоду, протягом якого може застосовуватися Знижена процентна ставка відповідно до умов Договору);
  • згідно п.10.3 Договору: У разі несплати Позичальником у повному обсязі Обов’язкового платежу не пізніше останнього дня будь-якого Базового періоду, з наступного дня подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повної сплати Позичальником Обов’язкового платежу (включаючи дату оплати).

1.2. Право фінансової установи у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання:

  • згідно п. 8.4 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) на строк понад один календарний місяць, Кредитодавець має право вимагати від Позичальника повернення Кредиту в повному обсязі та сплати процентів за весь строк фактичного користування Кредитом до настання дати повернення кредиту, що встановлена п.4.12 цього Договору»;
  • згідно п. 8.5 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), Кредитодавець має право розірвати цей Договір за своєї ініціативою, проінформувавши про це Позичальника письмово за 30 (тридцять) календарних днів».

1.3. Унесення інформації до кредитного бюро, формування негативної кредитної історії, що може враховуватися фінансовою установою під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.

До уваги клієнтів ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС»!

Повідомляємо про те, що відповідно до Закону України від 14 грудня 2021 року № 1953-IX «Про фінансові послуги та фінансові компанії» (далі – Закон) ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС» з 01 липня 2024 року зобов’язане подавати інформацію стосовно боржників до Кредитного реєстру Національного банку України у порядку, визначеному Національним банком України.

Відповідно до Положення про Кредитний реєстр Національного банку України, затвердженого постановою Правління Національного банку України 04 травня 2018 року № 50 (у редакції постанови Правління Національного банку України 25 грудня 2023 року № 180), до таких боржників належать особи, загальна сума зобов’язань яких (сукупний борг) дорівнює 50 тисяч гривень і більше.

Відповідно до Закону інформація, що подається до Кредитного реєстру, включає наступні дані:

  1. відомості, що ідентифікують боржника;
  2. інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією;
  3. інформацію про належність боржника до пов’язаних з кредитором осіб (у разі наявності належності);
  4. інформацію про забезпечення виконання зобов’язань за кредитною операцією, у тому числі порукою (дата укладення договору про забезпечення виконання зобов’язань, вид забезпечення) (у разі укладення договору поруки).

Боржники та інші особи, інформація стосовно яких міститься у Кредитному реєстрі, мають право доступу до таких даних про себе та до відомостей щодо запитів на отримання таких даних стосовно себе в порядку, визначеному законодавством. Національний банк України зобов’язаний протягом 7 робочих днів з дня отримання заяви заявника безкоштовно надати йому інформацію з Кредитного реєстру або повідомити про відсутність у Кредитному реєстрі інформації щодо нього в межах, визначених нормативно-правовими актами Національного банку України.

Боржники та інші особи, інформація стосовно яких міститься у Кредитному реєстрі, у разі незгоди з інформацією, що міститься стосовно них у Кредитному реєстрі, мають право звернутися до Національного банку України з заявою про виправлення чи видалення такої інформації.