Швидкий кредит

Отримайте позику швидко
та без зайвих питань
Сума
15000 грн
Менше
Більше
Періодичність оплати %
14 днів
2дні
30 днів
Перший кредит
Повторний кредит
Гарантія безпеки:

Зміст:

 1. Чим привабливий швидкий кредит на карту
 2. Оформити термінову позику - справа 15-ти хвилин

Якщо гроші потрібні невідкладно, а позичити немає в кого, Credos допоможе впоратися з цією проблемою. Тут можна отримати кредит, оформивши його онлайн, швидко, з базовим пакетом документів, перебуваючи в будь-якій точці України. І не доведеться пояснювати знайомим, чому ви в даний момент обмежені у фінансах. У компанії швидкий сервіс обробки заявок, високий відсоток схвалення звернень, тому це реальний шанс вирішити негайне грошове питання.

Чим привабливий швидкий кредит на карту

Щоб взяти позику, знадобиться інтернет, банківська картка, простий пакет документів: паспорт та ІПН. Спрощена процедура позбавляє клієнта необхідності отримувати довідку про доходи, шукати поручителів, цінне майно для застави. Офіційне працевлаштування не є обов'язковою вимогою, тому розраховувати на швидкий кредит онлайн у Credos можуть працівники, які не мають трудової, люди старшої вікової групи, студенти, фрілансери, у яких є особистий трудовий дохід.

У компанії немає суворого вікового обмеження, стати клієнтом можуть громадяни України від 18 до 75 років. Credos пропонує можливість індивідуального вибору суми, терміну користування швидкими позиками, дострокового погашення. Умови кредитування прості та зафіксовані в клієнтському договорі, оплачується тільки процентна ставка, без прихованих платежів, страховок.

Детальніше про позики Credos:

 • сума від 600 до 20 000 грн;
 • термін погашення від 2 до 30 днів;
 • загальний термін кредитування 300 днів;
 • мінімальна ставка для нових клієнтів 0,01% на день.

Немає часу ризикувати: швидка позика без відмови

Пропозицій з обіцянкою безвідмовних позик на ринку багато, але чи правдиві вони, можна дізнатися, лише надіславши запит. На користь же Credos говорять цифри статистики: 93% заявок, що надійшли, схвалено компанією, а це 93% гарантії, що ви без проблем зможете швидко взяти кредит.

Отримати відмову можна з двох причин:

 • Наявність ще непогашеної позики від Credos.
 • Невірно вказані дані в заявці.

Банківська позика, позика в МФО, погана кредитна історія змушують сумніватися в тому, що вам видадуть мікропозику? Радимо терміново відправляти заявку - ці обставини в Credos не є причиною для відмови. Компанія розглядає заявки від таких клієнтів, розуміючи, що для них - це можливість виправити ситуацію з неідеальною історією або з тривалими "відносинами" з минулими кредиторами.

Оформити термінову позику - справа 15-ти хвилин

Автоматизація процесів дає змогу Credos розглядати заявки та виносити рішення в короткі терміни. Відповідь від компанії приходить клієнту протягом 8 хвилин з моменту подачі заявки, а грошовий переказ надходить на картку через 1-2 хвилини з моменту підписання договору. Час заповнення заявки індивідуальний для кожного клієнта, але форма проста і має підказки, впевнений користувач без зусиль оформить онлайн-позику за 5 хвилин.

Покроково процедура отримання позики виглядає так:

 1. Визначити суму і термін на спеціальній панелі.
 2. Заповнити заявку, виконуючи підказки.
 3. Підтвердити ключові моменти щодо позики оператору.
 4. Отримати СМС-повідомлення з відповіддю компанії.
 5. Підписати договір.

Ці етапи займають близько 15-ти хвилин. При повторному зверненні знадобиться в рази менше часу, оскільки не потрібно заповнювати заявку, лише вибрати термін, суму, яку плануєте взяти. Підтвердження швидкого кредиту онлайн оператором також не потрібне, оформлення проходить за спрощеним протоколом. Клієнтська інформація збережена в особистому кабінеті, там же відображаються умови поточної позики.

Необхідність знайти енну суму в найкоротший термін може торкнутися кожного. У цій ситуації найшвидший шлях вирішення - кредит онлайн у Credos.

Попередження

1. Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, уключаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання за договором про споживчий кредит

1.1. Відповідальність за прострочення виконання та/або невиконання умов договору:

 • згідно п.8.2. Договору: «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення»;
 • згідно п.8.2. Договору (тимчасово не застосовується у зв'язку з дією обмежень, запроваджених у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану) «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю 2 (два) проценти від неповерненої суми Кредиту за кожен день прострочення сплати в силу положень статті 625 Цивільного кодексу України»;»
 • згідно п.8.3. Договору: (тимчасово не застосовується у зв'язку з дією обмежень, запроваджених у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану) «У разі не здійснення сплати процентів за користування Кредитом у визначені цим Договором терміни, Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю штраф у розмірі 10% (десяти відсотків) від суми Кредиту. Сукупна сума неустойки, нарахованої за порушення зобов'язань Позичальником на підставі цього пункту Договору, не може перевищувати половини Кредиту (50% суми Кредиту), одержаного Позичальником за цим Договором»;
 • згідно п.10.2 Договору: «У разі несплати Позичальником у повному обсязі відсотків за користування Кредитом не пізніше останнього дня першого Базового періоду за Пільговою процентною ставкою, нарахування процентів за користування Кредитом за перший Базовий період здійснюється за Стандартною процентною ставкою. Надалі нарахування відсотків за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів. З моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Зниженою процентною ставкою»;
 • згідно п.10.3 Договору: «У разі несплати Позичальником у повному обсязі відсотків за користування Кредитом не пізніше останнього дня будь-якого Базового періоду, з наступного дня подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів (включаючи дату погашення заборгованості)».

1.2. Право фінансової установи у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання:

 • згідно п. 8.5 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом на строк понад один календарний місяць, Кредитодавець має право вимагати від Позичальника повернення Кредиту в повному обсязі та сплати процентів за весь строк фактичного користування Кредитом до настання дати повернення кредиту, що встановлена п.4.12 цього Договору»;
 • згідно п. 8.6 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом, Кредитодавець має право розірвати цей Договір за своєї ініціативою, проінформувавши про це Позичальника письмово за 30 (тридцять) календарних днів».

1.3. Унесення інформації до кредитного бюро, формування негативної кредитної історії, що може враховуватися фінансовою установою під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.