Кредит за паспортом

Отримайте позику швидко
та без зайвих питань
Сума
Менше
Більше
Періодичність оплати %
14днів
2дні
30днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті
Перший кредит
Повторний кредит

Зміст:

 1. Чому позичальники обирають кредит за паспортом у Credos
 2. Вигідна ставка для позичальників, що взяли кредит за паспортом без довідок вперше
 3. Правила оплати: як не пошкодувати про взятий у МФО кредит за паспортом
 4. Що слід знати, щоб не отримати відмову за кредитом за паспортом

Кредитування зі збором офіційних документів з місця роботи доречне, якщо йдеться про великі суми. Але коли до зарплати знадобилася тисяча-дві, набагато зручніше звернутися за швидким кредитом за паспортом. Таку послугу громадянам надає Credos. Щоб оформити позику, знадобиться лише базовий пакет документів, 15 хвилин часу та банківська картка, на яку надійдуть кошти. Весь процес отримання позик віддалений, працює компанія цілодобово, гроші можна отримати в будь-який день і навіть вночі.

Чому позичальники обирають кредит за паспортом у Credos

Головний плюс такого кредитування - швидкість. Це стосується, як процедури оформлення позик, так і оперативності виплат. Щоб подати заявку на отримання коштів, клієнту необхідно лише вказати розмір суми, термін, на який він бажає її отримати, і заповнити спеціальну форму. Усе це відбувається на сайті, для оформлення кредиту за паспортом онлайн у Credos не потрібно переходити за посиланнями або завантажувати додатки. Після отримання заявки від клієнта, компанія ухвалює рішення за зверненням, це займає не більше 8 хвилин. Грошовий переказ надходить на карту за 1-2 хвилини. У Credos не просто оформлення кредиту за один день за паспортом, а оформлення і гроші на картці за 15 хвилин.

Ще один плюс - доступність послуг широкому колу осіб. Фінансові труднощі можуть виникнути у всіх, але не всім однаково просто отримати позику, наприклад, студентам, людям з неофіційним працевлаштуванням, особам перед- і пенсійного віку. У Credos ці категорії позичальників можуть взяти кредит швидко, за паспортом, онлайн. Вимог у компанії лише кілька:

 • паспорт та ІПН;
 • вік від 18 до 75 років;
 • банківська картка;
 • трудовий дохід.

Компанія не запитує довідок про доходи, клієнту достатньо лише вказати своє джерело прибутку в анкеті.

Вигідна ставка для позичальників, що взяли кредит за паспортом без довідок вперше

Новим клієнтам Credos пропонує лояльну ставку за позикою - 0,01% на день. Відсоткові нарахування за таких умов будуть мінімальні, наприклад, якщо ви позичите 10 000 грн на 10 днів, то за користування заплатите 10 грн. Практично стільки ж, як вартість однієї поїздки в метро. Звернувшись за кредитом, клієнт не тільки отримує суму терміново, за паспортом, а й низку додаткових переваг:

 1. Без обмежень у вигляді цільового призначення коштів, витратити можна на будь-які потреби.
 2. Без необхідності посвячувати ще когось у свої фінансові справи (немає поручителів).
 3. Чесні умови - тільки фіксована ставка, без страхувальних та інших платежів.

Сьогодні кредит за паспортом в Україні завойовує довіру все більшої кількості громадян, оскільки є дієвим рішенням, якщо особистого бюджету не вистачає. Не всі можуть розраховувати на фінансову допомогу знайомих і родичів, та й, нерідко, на прохання дати в борг вони відповідають відмовою. Тоді як у Credos у вас усі шанси, що запит буде схвалено - 93% заявок отримують позитивну відповідь від компанії.

Правила оплати: як не пошкодувати про взятий у МФО кредит за паспортом

У Credos можна взяти від 600 до 20 000 грн на період від 2 до 30 днів. Клієнт самостійно обирає і суму, і термін, але буває, що у нього з'являється можливість повернути гроші раніше або ж ризик не встигнути з оплатою. У першому випадку все просто - Credos пропонує дострокове погашення позики, при цьому відсоток нараховується лише на ті дні, в які позичальник користувався грошима.

А ось порушення термінів оплат може обернутися для клієнта неприємними наслідками у вигляді додаткового фінансового навантаження на позику. За обставин, якщо повернути борг в обумовлений раніше час важко, можна скористатися одним із двох варіантів:

 • сплатити відсотки і продовжити користуватися коштами, максимальний термін кредитування - 365 днів;
 • сплатити відсотки і частину тіла позики, у такому разі знизиться розмір наступних відсоткових нарахувань, оскільки вони нараховуються на тіло кредиту.

Що слід знати, щоб не отримати відмову за кредитом за паспортом

Навіть за такого високого відсотка схвалення, як у Credos, відмови все ж трапляються. Компанія гарантовано відхилить заявку, якщо:

 • неправильно вказані дані клієнта;
 • позичальник уже має непогашену позику в Credos.

Всі інші заявки компанія приймає до розгляду, навіть від осіб, які мають неідеальну кредитну історію, відкриті позики в інших МФО, в банку.

Попередження

1. Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, уключаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання за договором про споживчий кредит

1.1. Відповідальність за прострочення виконання та/або невиконання умов договору:

 • згідно п.8.2. Договору: «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення»;
 • згідно п.8.2. Договору У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю 1 (один) процент від неповерненої суми Кредиту за кожен день прострочення сплати в силу положень статті 625 Цивільного кодексу України;
 • згідно п.8.3. Договору: У разі не здійснення сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), та/або Комісії за видачу додаткових грошових коштів у Кредит, та/або суми кредиту у визначені Договором терміни, Кредитодавець має право вимагати, а Позичальник у випадку реалізації Кредитодавцем цього права зобов’язаний сплатити Кредитодавцю штраф. Розмір штрафу визначається в залежності від розміру простроченої заборгованості Позичальника та за умов, що сума простроченої заборгованості Позичальника перед Кредитодавцем за Договором станом на 70 (сімдесятий) день, яка накопичилася наростаючим підсумком за період 70 (сімдесят) календарних днів, протягом яких Позичальник безперервно мав прострочені грошові зобов’язання перед Кредитодавцем, і яка залишається непогашеною на такий 70 (сімдесятий) день прострочення Позичальником виконання зобов’язань. Штраф, відповідно до цієї умови Договору, становить 62% від розміру простроченої заборгованості Позичальника. Цей Штраф Кредитодавець має право нараховувати кожного разу у випадку прострочення Позичальником виконання зобов’язань протягом періоду 70 (сімдесят) календарних днів поспіль, при цьому Кредитодавець не має права двічі застосувати до Позичальника штрафні санкції за прострочення здійснення Позичальником одного і того самого Обов’язкового платежу. Нарахування штрафу згідно умов Договору є правом Кредитодавця а не його обов’язком. Кредитодавець має можливість на власний розсуд не нараховувати штраф Позичальнику за порушення його обов’язків із виконання грошових зобов’язань. Сукупна сума штрафів, нарахованих за порушення зобов'язань Позичальником на підставі Договору, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником від Кредитодавця за Договором;
 • згідно п.10.2 Договору: У разі несплати Позичальником у повному нарахованих за Пільговою процентною ставкою процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) не пізніше останнього дня першого Базового періоду, нарахування процентів за користування Кредитом за перший Базовий період здійснюється за Стандартною процентною ставкою. Надалі нарахування відсотків за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та/або комісії за видачу Кредиту. З моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Зниженою процентною ставкою (в межах періоду, протягом якого може застосовуватися Знижена процентна ставка відповідно до умов Договору);
 • згідно п.10.3 Договору: У разі несплати Позичальником у повному обсязі Обов’язкового платежу не пізніше останнього дня будь-якого Базового періоду, з наступного дня подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повної сплати Позичальником Обов’язкового платежу (включаючи дату оплати).

1.2. Право фінансової установи у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання:

 • згідно п. 8.4 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) на строк понад один календарний місяць, Кредитодавець має право вимагати від Позичальника повернення Кредиту в повному обсязі та сплати процентів за весь строк фактичного користування Кредитом до настання дати повернення кредиту, що встановлена п.4.12 цього Договору»;
 • згідно п. 8.5 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), Кредитодавець має право розірвати цей Договір за своєї ініціативою, проінформувавши про це Позичальника письмово за 30 (тридцять) календарних днів».

1.3. Унесення інформації до кредитного бюро, формування негативної кредитної історії, що може враховуватися фінансовою установою під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.

До уваги клієнтів ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС»!

Повідомляємо про те, що відповідно до Закону України від 14 грудня 2021 року № 1953-IX «Про фінансові послуги та фінансові компанії» (далі – Закон) ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС» з 01 липня 2024 року зобов’язане подавати інформацію стосовно боржників до Кредитного реєстру Національного банку України у порядку, визначеному Національним банком України.

Відповідно до Положення про Кредитний реєстр Національного банку України, затвердженого постановою Правління Національного банку України 04 травня 2018 року № 50 (у редакції постанови Правління Національного банку України 25 грудня 2023 року № 180), до таких боржників належать особи, загальна сума зобов’язань яких (сукупний борг) дорівнює 50 тисяч гривень і більше.

Відповідно до Закону інформація, що подається до Кредитного реєстру, включає наступні дані:

 1. відомості, що ідентифікують боржника;
 2. інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією;
 3. інформацію про належність боржника до пов’язаних з кредитором осіб (у разі наявності належності);
 4. інформацію про забезпечення виконання зобов’язань за кредитною операцією, у тому числі порукою (дата укладення договору про забезпечення виконання зобов’язань, вид забезпечення) (у разі укладення договору поруки).

Боржники та інші особи, інформація стосовно яких міститься у Кредитному реєстрі, мають право доступу до таких даних про себе та до відомостей щодо запитів на отримання таких даних стосовно себе в порядку, визначеному законодавством. Національний банк України зобов’язаний протягом 7 робочих днів з дня отримання заяви заявника безкоштовно надати йому інформацію з Кредитного реєстру або повідомити про відсутність у Кредитному реєстрі інформації щодо нього в межах, визначених нормативно-правовими актами Національного банку України.

Боржники та інші особи, інформація стосовно яких міститься у Кредитному реєстрі, у разі незгоди з інформацією, що міститься стосовно них у Кредитному реєстрі, мають право звернутися до Національного банку України з заявою про виправлення чи видалення такої інформації.