Кредит за паспортом

Отримайте позику швидко
та без зайвих питань
Сума
15000 грн
Менше
Більше
Періодичність оплати %
14 днів
2дні
30 днів
Перший кредит
Повторний кредит
Гарантія безпеки:

Зміст:

 1. Чому позичальники обирають кредит за паспортом у Credos
 2. Вигідна ставка для позичальників, що взяли кредит за паспортом без довідок вперше
 3. Правила оплати: як не пошкодувати про взятий у МФО кредит за паспортом
 4. Що слід знати, щоб не отримати відмову за кредитом за паспортом

Кредитування зі збором офіційних документів з місця роботи доречне, якщо йдеться про великі суми. Але коли до зарплати знадобилася тисяча-дві, набагато зручніше звернутися за швидким кредитом за паспортом. Таку послугу громадянам надає Credos. Щоб оформити позику, знадобиться лише базовий пакет документів, 15 хвилин часу та банківська картка, на яку надійдуть кошти. Весь процес отримання позик віддалений, працює компанія цілодобово, гроші можна отримати в будь-який день і навіть вночі.

Чому позичальники обирають кредит за паспортом у Credos

Головний плюс такого кредитування - швидкість. Це стосується, як процедури оформлення позик, так і оперативності виплат. Щоб подати заявку на отримання коштів, клієнту необхідно лише вказати розмір суми, термін, на який він бажає її отримати, і заповнити спеціальну форму. Усе це відбувається на сайті, для оформлення кредиту за паспортом онлайн у Credos не потрібно переходити за посиланнями або завантажувати додатки. Після отримання заявки від клієнта, компанія ухвалює рішення за зверненням, це займає не більше 8 хвилин. Грошовий переказ надходить на карту за 1-2 хвилини. У Credos не просто оформлення кредиту за один день за паспортом, а оформлення і гроші на картці за 15 хвилин.

Ще один плюс - доступність послуг широкому колу осіб. Фінансові труднощі можуть виникнути у всіх, але не всім однаково просто отримати позику, наприклад, студентам, людям з неофіційним працевлаштуванням, особам перед- і пенсійного віку. У Credos ці категорії позичальників можуть взяти кредит швидко, за паспортом, онлайн. Вимог у компанії лише кілька:

 • паспорт та ІПН;
 • вік від 18 до 75 років;
 • банківська картка;
 • трудовий дохід.

Компанія не запитує довідок про доходи, клієнту достатньо лише вказати своє джерело прибутку в анкеті.

Вигідна ставка для позичальників, що взяли кредит за паспортом без довідок вперше

Новим клієнтам Credos пропонує лояльну ставку за позикою - 0,01% на день. Відсоткові нарахування за таких умов будуть мінімальні, наприклад, якщо ви позичите 10 000 грн на 10 днів, то за користування заплатите 10 грн. Практично стільки ж, як вартість однієї поїздки в метро. Звернувшись за кредитом, клієнт не тільки отримує суму терміново, за паспортом, а й низку додаткових переваг:

 1. Без обмежень у вигляді цільового призначення коштів, витратити можна на будь-які потреби.
 2. Без необхідності посвячувати ще когось у свої фінансові справи (немає поручителів).
 3. Чесні умови - тільки фіксована ставка, без страхувальних та інших платежів.

Сьогодні кредит за паспортом в Україні завойовує довіру все більшої кількості громадян, оскільки є дієвим рішенням, якщо особистого бюджету не вистачає. Не всі можуть розраховувати на фінансову допомогу знайомих і родичів, та й, нерідко, на прохання дати в борг вони відповідають відмовою. Тоді як у Credos у вас усі шанси, що запит буде схвалено - 93% заявок отримують позитивну відповідь від компанії.

Правила оплати: як не пошкодувати про взятий у МФО кредит за паспортом

У Credos можна взяти від 600 до 20 000 грн на період від 2 до 30 днів. Клієнт самостійно обирає і суму, і термін, але буває, що у нього з'являється можливість повернути гроші раніше або ж ризик не встигнути з оплатою. У першому випадку все просто - Credos пропонує дострокове погашення позики, при цьому відсоток нараховується лише на ті дні, в які позичальник користувався грошима.

А ось порушення термінів оплат може обернутися для клієнта неприємними наслідками у вигляді додаткового фінансового навантаження на позику. За обставин, якщо повернути борг в обумовлений раніше час важко, можна скористатися одним із двох варіантів:

 • сплатити відсотки і продовжити користуватися коштами, максимальний термін кредитування - 300 днів;
 • сплатити відсотки і частину тіла позики, у такому разі знизиться розмір наступних відсоткових нарахувань, оскільки вони нараховуються на тіло кредиту.

Що слід знати, щоб не отримати відмову за кредитом за паспортом

Навіть за такого високого відсотка схвалення, як у Credos, відмови все ж трапляються. Компанія гарантовано відхилить заявку, якщо:

 • неправильно вказані дані клієнта;
 • позичальник уже має непогашену позику в Credos.

Всі інші заявки компанія приймає до розгляду, навіть від осіб, які мають неідеальну кредитну історію, відкриті позики в інших МФО, в банку.

Попередження

1. Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, уключаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання за договором про споживчий кредит

1.1. Відповідальність за прострочення виконання та/або невиконання умов договору:

 • згідно п.8.2. Договору: «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення»;
 • згідно п.8.2. Договору (тимчасово не застосовується у зв'язку з дією обмежень, запроваджених у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану) «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю 2 (два) проценти від неповерненої суми Кредиту за кожен день прострочення сплати в силу положень статті 625 Цивільного кодексу України»;»
 • згідно п.8.3. Договору: (тимчасово не застосовується у зв'язку з дією обмежень, запроваджених у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану) «У разі не здійснення сплати процентів за користування Кредитом у визначені цим Договором терміни, Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю штраф у розмірі 10% (десяти відсотків) від суми Кредиту. Сукупна сума неустойки, нарахованої за порушення зобов'язань Позичальником на підставі цього пункту Договору, не може перевищувати половини Кредиту (50% суми Кредиту), одержаного Позичальником за цим Договором»;
 • згідно п.10.2 Договору: «У разі несплати Позичальником у повному обсязі відсотків за користування Кредитом не пізніше останнього дня першого Базового періоду за Пільговою процентною ставкою, нарахування процентів за користування Кредитом за перший Базовий період здійснюється за Стандартною процентною ставкою. Надалі нарахування відсотків за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів. З моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Зниженою процентною ставкою»;
 • згідно п.10.3 Договору: «У разі несплати Позичальником у повному обсязі відсотків за користування Кредитом не пізніше останнього дня будь-якого Базового періоду, з наступного дня подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів (включаючи дату погашення заборгованості)».

1.2. Право фінансової установи у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання:

 • згідно п. 8.5 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом на строк понад один календарний місяць, Кредитодавець має право вимагати від Позичальника повернення Кредиту в повному обсязі та сплати процентів за весь строк фактичного користування Кредитом до настання дати повернення кредиту, що встановлена п.4.12 цього Договору»;
 • згідно п. 8.6 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом, Кредитодавець має право розірвати цей Договір за своєї ініціативою, проінформувавши про це Позичальника письмово за 30 (тридцять) календарних днів».

1.3. Унесення інформації до кредитного бюро, формування негативної кредитної історії, що може враховуватися фінансовою установою під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.