Кредит за паспортом

Отримайте до 20 000 грн швидко
та без зайвих питань
Оберіть суму
1 000 грн
20 000 грн
Строк
30 днів

Зміст:

  1. Чому позичальники обирають кредит за паспортом у Credos
  2. Вигідна ставка для позичальників, що взяли кредит за паспортом без довідок вперше
  3. Правила оплати: як не пошкодувати про взятий у МФО кредит за паспортом
  4. Що слід знати, щоб не отримати відмову за кредитом за паспортом

Кредитування зі збором офіційних документів з місця роботи доречне, якщо йдеться про великі суми. Але коли до зарплати знадобилася тисяча-дві, набагато зручніше звернутися за швидким кредитом за паспортом. Таку послугу громадянам надає Credos. Щоб оформити позику, знадобиться лише базовий пакет документів, 15 хвилин часу та банківська картка, на яку надійдуть кошти. Весь процес отримання позик віддалений, працює компанія цілодобово, гроші можна отримати в будь-який день і навіть вночі.

Чому позичальники обирають кредит за паспортом у Credos

Головний плюс такого кредитування - швидкість. Це стосується, як процедури оформлення позик, так і оперативності виплат. Щоб подати заявку на отримання коштів, клієнту необхідно лише вказати розмір суми, термін, на який він бажає її отримати, і заповнити спеціальну форму. Усе це відбувається на сайті, для оформлення кредиту за паспортом онлайн у Credos не потрібно переходити за посиланнями або завантажувати додатки. Після отримання заявки від клієнта, компанія ухвалює рішення за зверненням, це займає не більше 8 хвилин. Грошовий переказ надходить на карту за 1-2 хвилини. У Credos не просто оформлення кредиту за один день за паспортом, а оформлення і гроші на картці за 15 хвилин.

Ще один плюс - доступність послуг широкому колу осіб. Фінансові труднощі можуть виникнути у всіх, але не всім однаково просто отримати позику, наприклад, студентам, людям з неофіційним працевлаштуванням, особам перед- і пенсійного віку. У Credos ці категорії позичальників можуть взяти кредит швидко, за паспортом, онлайн. Вимог у компанії лише кілька:

  • паспорт та ІПН;
  • вік від 18 до 75 років;
  • банківська картка;
  • трудовий дохід.

Компанія не запитує довідок про доходи, клієнту достатньо лише вказати своє джерело прибутку в анкеті.

Вигідна ставка для позичальників, що взяли кредит за паспортом без довідок вперше

Новим клієнтам Credos пропонує лояльну ставку за позикою - 0,01% на день. Відсоткові нарахування за таких умов будуть мінімальні, наприклад, якщо ви позичите 10 000 грн на 10 днів, то за користування заплатите 10 грн. Практично стільки ж, як вартість однієї поїздки в метро. Звернувшись за кредитом, клієнт не тільки отримує суму терміново, за паспортом, а й низку додаткових переваг:

  1. Без обмежень у вигляді цільового призначення коштів, витратити можна на будь-які потреби.
  2. Без необхідності посвячувати ще когось у свої фінансові справи (немає поручителів).
  3. Чесні умови - тільки фіксована ставка, без страхувальних та інших платежів.

Сьогодні кредит за паспортом в Україні завойовує довіру все більшої кількості громадян, оскільки є дієвим рішенням, якщо особистого бюджету не вистачає. Не всі можуть розраховувати на фінансову допомогу знайомих і родичів, та й, нерідко, на прохання дати в борг вони відповідають відмовою. Тоді як у Credos у вас усі шанси, що запит буде схвалено - 93% заявок отримують позитивну відповідь від компанії.

Правила оплати: як не пошкодувати про взятий у МФО кредит за паспортом

У Credos можна взяти від 1000 до 20 000 грн на період від 2 до 30 днів. Клієнт самостійно обирає і суму, і термін, але буває, що у нього з'являється можливість повернути гроші раніше або ж ризик не встигнути з оплатою. У першому випадку все просто - Credos пропонує дострокове погашення позики, при цьому відсоток нараховується лише на ті дні, в які позичальник користувався грошима.

А ось порушення термінів оплат може обернутися для клієнта неприємними наслідками у вигляді додаткового фінансового навантаження на позику. За обставин, якщо повернути борг в обумовлений раніше час важко, можна скористатися одним із двох варіантів:

  • сплатити відсотки і продовжити користуватися коштами, максимальний термін кредитування - 365 днів;
  • сплатити відсотки і частину тіла позики, у такому разі знизиться розмір наступних відсоткових нарахувань, оскільки вони нараховуються на тіло кредиту.

Що слід знати, щоб не отримати відмову за кредитом за паспортом

Навіть за такого високого відсотка схвалення, як у Credos, відмови все ж трапляються. Компанія гарантовано відхилить заявку, якщо:

  • неправильно вказані дані клієнта;
  • позичальник уже має непогашену позику в Credos.

Всі інші заявки компанія приймає до розгляду, навіть від осіб, які мають неідеальну кредитну історію, відкриті позики в інших МФО, в банку.

Попередження
про можливі наслідки для споживача в разі користування фінансовою послугою споживчого кредитування ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС» або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, що укладений з ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС» для продукту «CREDOS»

1. Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, уключаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання за договором про споживчий кредит

1.1. Відповідальність за прострочення виконання та/або невиконання умов договору:

  • згідно п. 8.2 Договору: У разі не здійснення сплати процентів за користування кредитом та/або комісії за видачу кредиту (, та/або комісії за видачу у кредит додаткових грошових коштів (та/або суми кредиту у визначені Договором терміни, Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю штраф у розмірі 90 % (дев’яносто процентів) від розміру простроченої заборгованості, який визначається відповідно до умов, описаних нижче.

    Штраф застосовується за кожен факт невиконання або неналежного виконання Позичальником передбаченого Договором грошового зобов’язання, якщо станом на 00 годин 00 хвилин 3 (третього) дня після дати, яка є останнім днем відповідного Базового періоду, Позичальник не погасив і має прострочену заборгованість за Договором, на яку нараховується штраф.

    Складові простроченої заборгованості, на яку нараховується штраф:

    • у випадку порушення грошових зобов’язань у першому Базовому періоді штраф нараховується на суму прострочених процентів за користування кредитом та суму простроченої комісії за видачу кредиту, які Позичальник був зобов’язаний сплатити за користування кредитом у першому Базовому періоді і не сплатив станом на 00 годин 00 хвилин 3 (третього) дня після дати, яка є останнім днем першого Базового періоду;
    • у випадку порушення грошових зобов’язань в останньому Базовому періоді штраф нараховується на суму прострочених процентів за користування кредитом протягом останнього Базового періоду, які Позичальник був зобов’язаний сплатити за користування кредитом в останньому Базовому періоді, та суму неповерненого кредиту, яку Позичальник був зобов’язаний повернути в останньому Базовому періоді, і не сплатив/не повернув станом на 00 годин 00 хвилин 3 (третього) дня після дати, яка є останнім днем останнього Базового періоду;
    • у випадку порушення грошових зобов’язань протягом будь-якого іншого Базового періоду (крім першого і останнього) штраф нараховується на суми прострочених процентів за користування кредитом та/або на суму простроченої Комісії за видачу у Кредит додаткових грошових коштів у відповідному Базовому періоді, які Позичальник був зобов’язаний сплатити за користування кредитом у відповідному Базовому періоді і не сплатив станом на 00 годин 00 хвилин 3 (третього) дня після дати, яка є останнім днем відповідного Базового періоду (і не нараховується на суми простроченої заборгованості у попередніх Базових періодах і на суми будь-яких штрафів).

    Нарахування штрафу за порушення грошових зобов’язань здійснюється станом на 00 годин 00 хвилин 3 (третього) дня після дати, яка є останнім днем відповідного Базового періоду.

    У випадку погашення Позичальником простроченої заборгованості за Договором у повному обсязі до 00 годин 00 хвилин 3 (третього) дня після дати, яка є останнім днем відповідного Базового періоду, нарахування штрафу за порушення грошових зобов’язань у відповідному Базовому періоді не здійснюється.

  • згідно п. 8.3 Договору: Позичальник зобов’язаний сплатити штраф, нарахований Кредитодавцем у порядку, передбаченому пунктом 8.2. Договору, у той же день, коли Кредитодавцем було нараховано штраф.
  • згідно п. 8.4 Договору: Сукупна сума штрафів, нарахованих за кожен факт порушення зобов’язань Позичальником на підставі пункту 8.2 Договору, та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання зобов’язань на підставі Договору, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником від Кредитодавця за Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

1.2.Право фінансової установи у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання:

  • згідно п. 8.5 Договору: У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування кредитом або комісії за видачу кредиту на строк понад один календарний місяць, Кредитодавець має право вимагати від Позичальника повернення кредиту в повному обсязі та сплати процентів за весь строк фактичного користування кредитом до настання дати повернення кредиту, що встановлена п.4.13 Договору;
  • згідно п. 8.6 Договору: У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом або комісії за видачу Кредиту, Кредитодавець має право розірвати Договір за своєї ініціативою, проінформувавши про це Позичальника письмово за 30 (тридцять) календарних днів.

1.3. Унесення інформації до кредитного бюро, формування негативної кредитної історії, що може враховуватися фінансовою установою під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.

До уваги клієнтів ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС»!

Повідомляємо про те, що відповідно до Закону України від 14 грудня 2021 року № 1953-IX «Про фінансові послуги та фінансові компанії» (далі – Закон) ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС» з 01 липня 2024 року зобов’язане подавати інформацію стосовно боржників до Кредитного реєстру Національного банку України у порядку, визначеному Національним банком України.

Відповідно до Положення про Кредитний реєстр Національного банку України, затвердженого постановою Правління Національного банку України 04 травня 2018 року № 50 (у редакції постанови Правління Національного банку України 25 грудня 2023 року № 180), до таких боржників належать особи, загальна сума зобов’язань яких (сукупний борг) дорівнює 50 тисяч гривень і більше.

Відповідно до Закону інформація, що подається до Кредитного реєстру, включає наступні дані:

  1. відомості, що ідентифікують боржника;
  2. інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією;
  3. інформацію про належність боржника до пов’язаних з кредитором осіб (у разі наявності належності);
  4. інформацію про забезпечення виконання зобов’язань за кредитною операцією, у тому числі порукою (дата укладення договору про забезпечення виконання зобов’язань, вид забезпечення) (у разі укладення договору поруки).

Боржники та інші особи, інформація стосовно яких міститься у Кредитному реєстрі, мають право доступу до таких даних про себе та до відомостей щодо запитів на отримання таких даних стосовно себе в порядку, визначеному законодавством. Національний банк України зобов’язаний протягом 7 робочих днів з дня отримання заяви заявника безкоштовно надати йому інформацію з Кредитного реєстру або повідомити про відсутність у Кредитному реєстрі інформації щодо нього в межах, визначених нормативно-правовими актами Національного банку України.

Боржники та інші особи, інформація стосовно яких міститься у Кредитному реєстрі, у разі незгоди з інформацією, що міститься стосовно них у Кредитному реєстрі, мають право звернутися до Національного банку України з заявою про виправлення чи видалення такої інформації.