Найвигідніший кредит

Отримайте позику швидко
та без зайвих питань
Сума
Менше
Більше
Періодичність оплати %
14днів
2дні
30днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті
Перший кредит
Повторний кредит

Зміст:

 1. Якими якостями повинні володіти найвигідніші кредити
 2. Хто може взяти кредит на вигідних умовах у Credos
 3. Керівництво з оформлення позики в Credos

Пошук суми в борг завжди пов'язаний з терміновістю. У таких умовах вважається, що вигідний кредит - це той, який можна отримати на руки в найближчі години, а умови та інші нюанси відходять на другий план. Кредитування в Credos - це видача коштів за 15 хвилин на хороших ринкових умовах. Ніяких компромісів, каверз і складних правил, тільки чесна ставка і мінімум вимог.

Якими якостями повинні володіти найвигідніші кредити

Перший і головний фактор - швидкість обробки заявки та видачі грошей. До мікрофінансових компаній звертаються люди з терміновою потребою в додаткових коштах, у них немає часу на тривалі процедури. Навіть якщо час не підтискає, клієнтам хочеться швидше визначитися, чи зможуть вони тут отримати гроші. У Credos, завдяки сучасним технологіям і відточеним алгоритмам роботи, час очікування відповіді компанії займає не більше 8 хвилин. А через 1-2 хвилини, з моменту підписання договору, гроші вже на картці.

Другою ознакою того, що вам пропонують узяти вигідний кредит, є простота оформлення. Який зиск клієнту від швидкого опрацювання і зарахування коштів, якщо він заплутався в бланках або у нього вимагають довідку з роботи для отримання позики? З подібними складнощами ніколи не зіткнуться клієнти Credos, оскільки інтерфейс сайту, форма заявки найпростіші, зрозумілі навіть користувачеві-початківцю. А вимог до позичальників у компанії всього три:

 • вік від 18 до 75 років;
 • наявність паспорта та ІПН;
 • трудовий дохід.

Ніяких довідок, офіційного підтвердження працевлаштування або рівня доходу. Тільки ті документи, що завжди під рукою у будь-якого громадянина. Не завжди зручно звітувати знайомим, навіщо знадобилася якась сума, куди витрачені кошти із зарплати, споживчий кредит найвигідніший у такому випадку. Credos не вимагає цільового використання коштів, а також поручительства від ваших знайомих.

Коли рішення потрібно прийняти швидко, доводиться покладатися тільки на чесність кредитора. Credos дорожить репутацією надійної компанії, тут немає "зірочок" у договорі, прихованих комісій або страхувальних платежів. Усі умови в короткій і зрозумілій формі винесені в договір.

Хто може взяти кредит на вигідних умовах у Credos

Ще однією позитивною рисою позик Credos є їхня доступність для населення. Звернутися можуть люди з неофіційним працевлаштуванням, студенти, громадяни пенсійного віку, ті, хто вже має кредит у банку або інших МФО. Оформлення повністю віддалене, не вимагає відвідування офісів, щоб скористатися послугою компанії, знадобиться лише інтернет, документи і банківська карта. Приймаються звернення 24/7, заявку можна надіслати одразу ж, щойно виникла потреба, навіть якщо це нічний час або вихідний.

Умови позики Credos:

 1. Сума від 600 до 20 000 грн.
 2. Термін повернення від 2 до 30 днів.
 3. Загальний термін кредитування 365 днів.
 4. Можливе дострокове погашення.

Відсоткові нарахування за споживчим кредитом вигідні: для тих, хто вперше звернувся в Credos, відсоток за ставкою становить лише 0,01% на день. Постійні клієнти, які не порушували обумовлених термінів виплат і успішно повернули позику, під час наступних звернень можуть розраховувати на знижену відсоткову ставку, що нижча за стандартну.

Керівництво з оформлення позики в Credos

Подача заявки на отримання фінансів відбувається на сайті компанії. Весь процес покроковий та інтуїтивно зрозумілий. Лише заповнення полів форми потребує уваги, паспортні та особисті дані потрібно вносити без помилок. Уся процедура складається з таких етапів:

 • вибір суми і терміну, на який беруться кошти;
 • заповнення форми;
 • розмова з оператором і уточнення важливих деталей позики;
 • очікування рішення за зверненням;
 • підписання договору та отримання переказу на карту.

Попередження

1. Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, уключаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання за договором про споживчий кредит

1.1. Відповідальність за прострочення виконання та/або невиконання умов договору:

 • згідно п.8.2. Договору: «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення»;
 • згідно п.8.2. Договору У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю 1 (один) процент від неповерненої суми Кредиту за кожен день прострочення сплати в силу положень статті 625 Цивільного кодексу України;
 • згідно п.8.3. Договору: У разі не здійснення сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), та/або Комісії за видачу додаткових грошових коштів у Кредит, та/або суми кредиту у визначені Договором терміни, Кредитодавець має право вимагати, а Позичальник у випадку реалізації Кредитодавцем цього права зобов’язаний сплатити Кредитодавцю штраф. Розмір штрафу визначається в залежності від розміру простроченої заборгованості Позичальника та за умов, що сума простроченої заборгованості Позичальника перед Кредитодавцем за Договором станом на 70 (сімдесятий) день, яка накопичилася наростаючим підсумком за період 70 (сімдесят) календарних днів, протягом яких Позичальник безперервно мав прострочені грошові зобов’язання перед Кредитодавцем, і яка залишається непогашеною на такий 70 (сімдесятий) день прострочення Позичальником виконання зобов’язань. Штраф, відповідно до цієї умови Договору, становить 62% від розміру простроченої заборгованості Позичальника. Цей Штраф Кредитодавець має право нараховувати кожного разу у випадку прострочення Позичальником виконання зобов’язань протягом періоду 70 (сімдесят) календарних днів поспіль, при цьому Кредитодавець не має права двічі застосувати до Позичальника штрафні санкції за прострочення здійснення Позичальником одного і того самого Обов’язкового платежу. Нарахування штрафу згідно умов Договору є правом Кредитодавця а не його обов’язком. Кредитодавець має можливість на власний розсуд не нараховувати штраф Позичальнику за порушення його обов’язків із виконання грошових зобов’язань. Сукупна сума штрафів, нарахованих за порушення зобов'язань Позичальником на підставі Договору, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником від Кредитодавця за Договором;
 • згідно п.10.2 Договору: У разі несплати Позичальником у повному нарахованих за Пільговою процентною ставкою процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) не пізніше останнього дня першого Базового періоду, нарахування процентів за користування Кредитом за перший Базовий період здійснюється за Стандартною процентною ставкою. Надалі нарахування відсотків за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та/або комісії за видачу Кредиту. З моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Зниженою процентною ставкою (в межах періоду, протягом якого може застосовуватися Знижена процентна ставка відповідно до умов Договору);
 • згідно п.10.3 Договору: У разі несплати Позичальником у повному обсязі Обов’язкового платежу не пізніше останнього дня будь-якого Базового періоду, з наступного дня подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повної сплати Позичальником Обов’язкового платежу (включаючи дату оплати).

1.2. Право фінансової установи у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання:

 • згідно п. 8.4 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) на строк понад один календарний місяць, Кредитодавець має право вимагати від Позичальника повернення Кредиту в повному обсязі та сплати процентів за весь строк фактичного користування Кредитом до настання дати повернення кредиту, що встановлена п.4.12 цього Договору»;
 • згідно п. 8.5 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), Кредитодавець має право розірвати цей Договір за своєї ініціативою, проінформувавши про це Позичальника письмово за 30 (тридцять) календарних днів».

1.3. Унесення інформації до кредитного бюро, формування негативної кредитної історії, що може враховуватися фінансовою установою під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.