Найвигідніший кредит

Отримайте позику швидко
та без зайвих питань
Сума
15000 грн
Менше
Більше
Періодичність оплати %
14 днів
2дні
30 днів
Перший кредит
Повторний кредит
Гарантія безпеки:

Зміст:

 1. Якими якостями повинні володіти найвигідніші кредити
 2. Хто може взяти кредит на вигідних умовах у Credos
 3. Керівництво з оформлення позики в Credos

Пошук суми в борг завжди пов'язаний з терміновістю. У таких умовах вважається, що вигідний кредит - це той, який можна отримати на руки в найближчі години, а умови та інші нюанси відходять на другий план. Кредитування в Credos - це видача коштів за 15 хвилин на хороших ринкових умовах. Ніяких компромісів, каверз і складних правил, тільки чесна ставка і мінімум вимог.

Якими якостями повинні володіти найвигідніші кредити

Перший і головний фактор - швидкість обробки заявки та видачі грошей. До мікрофінансових компаній звертаються люди з терміновою потребою в додаткових коштах, у них немає часу на тривалі процедури. Навіть якщо час не підтискає, клієнтам хочеться швидше визначитися, чи зможуть вони тут отримати гроші. У Credos, завдяки сучасним технологіям і відточеним алгоритмам роботи, час очікування відповіді компанії займає не більше 8 хвилин. А через 1-2 хвилини, з моменту підписання договору, гроші вже на картці.

Другою ознакою того, що вам пропонують узяти вигідний кредит, є простота оформлення. Який зиск клієнту від швидкого опрацювання і зарахування коштів, якщо він заплутався в бланках або у нього вимагають довідку з роботи для отримання позики? З подібними складнощами ніколи не зіткнуться клієнти Credos, оскільки інтерфейс сайту, форма заявки найпростіші, зрозумілі навіть користувачеві-початківцю. А вимог до позичальників у компанії всього три:

 • вік від 18 до 75 років;
 • наявність паспорта та ІПН;
 • трудовий дохід.

Ніяких довідок, офіційного підтвердження працевлаштування або рівня доходу. Тільки ті документи, що завжди під рукою у будь-якого громадянина. Не завжди зручно звітувати знайомим, навіщо знадобилася якась сума, куди витрачені кошти із зарплати, споживчий кредит найвигідніший у такому випадку. Credos не вимагає цільового використання коштів, а також поручительства від ваших знайомих.

Коли рішення потрібно прийняти швидко, доводиться покладатися тільки на чесність кредитора. Credos дорожить репутацією надійної компанії, тут немає "зірочок" у договорі, прихованих комісій або страхувальних платежів. Усі умови в короткій і зрозумілій формі винесені в договір.

Хто може взяти кредит на вигідних умовах у Credos

Ще однією позитивною рисою позик Credos є їхня доступність для населення. Звернутися можуть люди з неофіційним працевлаштуванням, студенти, громадяни пенсійного віку, ті, хто вже має кредит у банку або інших МФО. Оформлення повністю віддалене, не вимагає відвідування офісів, щоб скористатися послугою компанії, знадобиться лише інтернет, документи і банківська карта. Приймаються звернення 24/7, заявку можна надіслати одразу ж, щойно виникла потреба, навіть якщо це нічний час або вихідний.

Умови позики Credos:

 1. Сума від 600 до 20 000 грн.
 2. Термін повернення від 2 до 30 днів.
 3. Загальний термін кредитування 300 днів.
 4. Можливе дострокове погашення.

Відсоткові нарахування за споживчим кредитом вигідні: для тих, хто вперше звернувся в Credos, відсоток за ставкою становить лише 0,01% на день. Постійні клієнти, які не порушували обумовлених термінів виплат і успішно повернули позику, під час наступних звернень можуть розраховувати на знижену відсоткову ставку, що нижча за стандартну.

Керівництво з оформлення позики в Credos

Подача заявки на отримання фінансів відбувається на сайті компанії. Весь процес покроковий та інтуїтивно зрозумілий. Лише заповнення полів форми потребує уваги, паспортні та особисті дані потрібно вносити без помилок. Уся процедура складається з таких етапів:

 • вибір суми і терміну, на який беруться кошти;
 • заповнення форми;
 • розмова з оператором і уточнення важливих деталей позики;
 • очікування рішення за зверненням;
 • підписання договору та отримання переказу на карту.

Попередження

1. Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, уключаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання за договором про споживчий кредит

1.1. Відповідальність за прострочення виконання та/або невиконання умов договору:

 • згідно п.8.2. Договору: «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення»;
 • згідно п.8.2. Договору (тимчасово не застосовується у зв'язку з дією обмежень, запроваджених у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану) «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю 2 (два) проценти від неповерненої суми Кредиту за кожен день прострочення сплати в силу положень статті 625 Цивільного кодексу України»;»
 • згідно п.8.3. Договору: (тимчасово не застосовується у зв'язку з дією обмежень, запроваджених у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану) «У разі не здійснення сплати процентів за користування Кредитом у визначені цим Договором терміни, Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю штраф у розмірі 10% (десяти відсотків) від суми Кредиту. Сукупна сума неустойки, нарахованої за порушення зобов'язань Позичальником на підставі цього пункту Договору, не може перевищувати половини Кредиту (50% суми Кредиту), одержаного Позичальником за цим Договором»;
 • згідно п.10.2 Договору: «У разі несплати Позичальником у повному обсязі відсотків за користування Кредитом не пізніше останнього дня першого Базового періоду за Пільговою процентною ставкою, нарахування процентів за користування Кредитом за перший Базовий період здійснюється за Стандартною процентною ставкою. Надалі нарахування відсотків за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів. З моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Зниженою процентною ставкою»;
 • згідно п.10.3 Договору: «У разі несплати Позичальником у повному обсязі відсотків за користування Кредитом не пізніше останнього дня будь-якого Базового періоду, з наступного дня подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів (включаючи дату погашення заборгованості)».

1.2. Право фінансової установи у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання:

 • згідно п. 8.5 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом на строк понад один календарний місяць, Кредитодавець має право вимагати від Позичальника повернення Кредиту в повному обсязі та сплати процентів за весь строк фактичного користування Кредитом до настання дати повернення кредиту, що встановлена п.4.12 цього Договору»;
 • згідно п. 8.6 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом, Кредитодавець має право розірвати цей Договір за своєї ініціативою, проінформувавши про це Позичальника письмово за 30 (тридцять) календарних днів».

1.3. Унесення інформації до кредитного бюро, формування негативної кредитної історії, що може враховуватися фінансовою установою під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.