Найвигідніший кредит

Отримайте до 20 000 грн швидко
та без зайвих питань
Оберіть суму
1 000 грн
20 000 грн
Строк
30 днів

Зміст:

  1. Якими якостями повинні володіти найвигідніші кредити
  2. Хто може взяти кредит на вигідних умовах у Credos
  3. Керівництво з оформлення позики в Credos

Пошук суми в борг завжди пов'язаний з терміновістю. У таких умовах вважається, що вигідний кредит - це той, який можна отримати на руки в найближчі години, а умови та інші нюанси відходять на другий план. Кредитування в Credos - це видача коштів за 15 хвилин на хороших ринкових умовах. Ніяких компромісів, каверз і складних правил, тільки чесна ставка і мінімум вимог.

Якими якостями повинні володіти найвигідніші кредити

Перший і головний фактор - швидкість обробки заявки та видачі грошей. До мікрофінансових компаній звертаються люди з терміновою потребою в додаткових коштах, у них немає часу на тривалі процедури. Навіть якщо час не підтискає, клієнтам хочеться швидше визначитися, чи зможуть вони тут отримати гроші. У Credos, завдяки сучасним технологіям і відточеним алгоритмам роботи, час очікування відповіді компанії займає не більше 8 хвилин. А через 1-2 хвилини, з моменту підписання договору, гроші вже на картці.

Другою ознакою того, що вам пропонують узяти вигідний кредит, є простота оформлення. Який зиск клієнту від швидкого опрацювання і зарахування коштів, якщо він заплутався в бланках або у нього вимагають довідку з роботи для отримання позики? З подібними складнощами ніколи не зіткнуться клієнти Credos, оскільки інтерфейс сайту, форма заявки найпростіші, зрозумілі навіть користувачеві-початківцю. А вимог до позичальників у компанії всього три:

  • вік від 18 до 75 років;
  • наявність паспорта та ІПН;
  • трудовий дохід.

Ніяких довідок, офіційного підтвердження працевлаштування або рівня доходу. Тільки ті документи, що завжди під рукою у будь-якого громадянина. Не завжди зручно звітувати знайомим, навіщо знадобилася якась сума, куди витрачені кошти із зарплати, споживчий кредит найвигідніший у такому випадку. Credos не вимагає цільового використання коштів, а також поручительства від ваших знайомих.

Коли рішення потрібно прийняти швидко, доводиться покладатися тільки на чесність кредитора. Credos дорожить репутацією надійної компанії, тут немає "зірочок" у договорі, прихованих комісій або страхувальних платежів. Усі умови в короткій і зрозумілій формі винесені в договір.

Хто може взяти кредит на вигідних умовах у Credos

Ще однією позитивною рисою позик Credos є їхня доступність для населення. Звернутися можуть люди з неофіційним працевлаштуванням, студенти, громадяни пенсійного віку, ті, хто вже має кредит у банку або інших МФО. Оформлення повністю віддалене, не вимагає відвідування офісів, щоб скористатися послугою компанії, знадобиться лише інтернет, документи і банківська карта. Приймаються звернення 24/7, заявку можна надіслати одразу ж, щойно виникла потреба, навіть якщо це нічний час або вихідний.

Умови позики Credos:

  1. Сума від 1000 до 20 000 грн.
  2. Термін повернення від 2 до 30 днів.
  3. Загальний термін кредитування 365 днів.
  4. Можливе дострокове погашення.

Відсоткові нарахування за споживчим кредитом вигідні: для тих, хто вперше звернувся в Credos, відсоток за ставкою становить лише 0,01% на день. Постійні клієнти, які не порушували обумовлених термінів виплат і успішно повернули позику, під час наступних звернень можуть розраховувати на знижену відсоткову ставку, що нижча за стандартну.

Керівництво з оформлення позики в Credos

Подача заявки на отримання фінансів відбувається на сайті компанії. Весь процес покроковий та інтуїтивно зрозумілий. Лише заповнення полів форми потребує уваги, паспортні та особисті дані потрібно вносити без помилок. Уся процедура складається з таких етапів:

  • вибір суми і терміну, на який беруться кошти;
  • заповнення форми;
  • розмова з оператором і уточнення важливих деталей позики;
  • очікування рішення за зверненням;
  • підписання договору та отримання переказу на карту.

Попередження
про можливі наслідки для споживача в разі користування фінансовою послугою споживчого кредитування ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС» або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, що укладений з ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС» для продукту «CREDOS»

1. Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, уключаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання за договором про споживчий кредит

1.1. Відповідальність за прострочення виконання та/або невиконання умов договору:

  • згідно п. 8.2 Договору: У разі не здійснення сплати процентів за користування кредитом та/або комісії за видачу кредиту (, та/або комісії за видачу у кредит додаткових грошових коштів (та/або суми кредиту у визначені Договором терміни, Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю штраф у розмірі 90 % (дев’яносто процентів) від розміру простроченої заборгованості, який визначається відповідно до умов, описаних нижче.

    Штраф застосовується за кожен факт невиконання або неналежного виконання Позичальником передбаченого Договором грошового зобов’язання, якщо станом на 00 годин 00 хвилин 3 (третього) дня після дати, яка є останнім днем відповідного Базового періоду, Позичальник не погасив і має прострочену заборгованість за Договором, на яку нараховується штраф.

    Складові простроченої заборгованості, на яку нараховується штраф:

    • у випадку порушення грошових зобов’язань у першому Базовому періоді штраф нараховується на суму прострочених процентів за користування кредитом та суму простроченої комісії за видачу кредиту, які Позичальник був зобов’язаний сплатити за користування кредитом у першому Базовому періоді і не сплатив станом на 00 годин 00 хвилин 3 (третього) дня після дати, яка є останнім днем першого Базового періоду;
    • у випадку порушення грошових зобов’язань в останньому Базовому періоді штраф нараховується на суму прострочених процентів за користування кредитом протягом останнього Базового періоду, які Позичальник був зобов’язаний сплатити за користування кредитом в останньому Базовому періоді, та суму неповерненого кредиту, яку Позичальник був зобов’язаний повернути в останньому Базовому періоді, і не сплатив/не повернув станом на 00 годин 00 хвилин 3 (третього) дня після дати, яка є останнім днем останнього Базового періоду;
    • у випадку порушення грошових зобов’язань протягом будь-якого іншого Базового періоду (крім першого і останнього) штраф нараховується на суми прострочених процентів за користування кредитом та/або на суму простроченої Комісії за видачу у Кредит додаткових грошових коштів у відповідному Базовому періоді, які Позичальник був зобов’язаний сплатити за користування кредитом у відповідному Базовому періоді і не сплатив станом на 00 годин 00 хвилин 3 (третього) дня після дати, яка є останнім днем відповідного Базового періоду (і не нараховується на суми простроченої заборгованості у попередніх Базових періодах і на суми будь-яких штрафів).

    Нарахування штрафу за порушення грошових зобов’язань здійснюється станом на 00 годин 00 хвилин 3 (третього) дня після дати, яка є останнім днем відповідного Базового періоду.

    У випадку погашення Позичальником простроченої заборгованості за Договором у повному обсязі до 00 годин 00 хвилин 3 (третього) дня після дати, яка є останнім днем відповідного Базового періоду, нарахування штрафу за порушення грошових зобов’язань у відповідному Базовому періоді не здійснюється.

  • згідно п. 8.3 Договору: Позичальник зобов’язаний сплатити штраф, нарахований Кредитодавцем у порядку, передбаченому пунктом 8.2. Договору, у той же день, коли Кредитодавцем було нараховано штраф.
  • згідно п. 8.4 Договору: Сукупна сума штрафів, нарахованих за кожен факт порушення зобов’язань Позичальником на підставі пункту 8.2 Договору, та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання зобов’язань на підставі Договору, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником від Кредитодавця за Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

1.2.Право фінансової установи у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання:

  • згідно п. 8.5 Договору: У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування кредитом або комісії за видачу кредиту на строк понад один календарний місяць, Кредитодавець має право вимагати від Позичальника повернення кредиту в повному обсязі та сплати процентів за весь строк фактичного користування кредитом до настання дати повернення кредиту, що встановлена п.4.13 Договору;
  • згідно п. 8.6 Договору: У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом або комісії за видачу Кредиту, Кредитодавець має право розірвати Договір за своєї ініціативою, проінформувавши про це Позичальника письмово за 30 (тридцять) календарних днів.

1.3. Унесення інформації до кредитного бюро, формування негативної кредитної історії, що може враховуватися фінансовою установою під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.

До уваги клієнтів ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС»!

Повідомляємо про те, що відповідно до Закону України від 14 грудня 2021 року № 1953-IX «Про фінансові послуги та фінансові компанії» (далі – Закон) ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС» з 01 липня 2024 року зобов’язане подавати інформацію стосовно боржників до Кредитного реєстру Національного банку України у порядку, визначеному Національним банком України.

Відповідно до Положення про Кредитний реєстр Національного банку України, затвердженого постановою Правління Національного банку України 04 травня 2018 року № 50 (у редакції постанови Правління Національного банку України 25 грудня 2023 року № 180), до таких боржників належать особи, загальна сума зобов’язань яких (сукупний борг) дорівнює 50 тисяч гривень і більше.

Відповідно до Закону інформація, що подається до Кредитного реєстру, включає наступні дані:

  1. відомості, що ідентифікують боржника;
  2. інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією;
  3. інформацію про належність боржника до пов’язаних з кредитором осіб (у разі наявності належності);
  4. інформацію про забезпечення виконання зобов’язань за кредитною операцією, у тому числі порукою (дата укладення договору про забезпечення виконання зобов’язань, вид забезпечення) (у разі укладення договору поруки).

Боржники та інші особи, інформація стосовно яких міститься у Кредитному реєстрі, мають право доступу до таких даних про себе та до відомостей щодо запитів на отримання таких даних стосовно себе в порядку, визначеному законодавством. Національний банк України зобов’язаний протягом 7 робочих днів з дня отримання заяви заявника безкоштовно надати йому інформацію з Кредитного реєстру або повідомити про відсутність у Кредитному реєстрі інформації щодо нього в межах, визначених нормативно-правовими актами Національного банку України.

Боржники та інші особи, інформація стосовно яких міститься у Кредитному реєстрі, у разі незгоди з інформацією, що міститься стосовно них у Кредитному реєстрі, мають право звернутися до Національного банку України з заявою про виправлення чи видалення такої інформації.