Позика з поганою кредитною історією

Отримайте позику швидко
та без зайвих питань
Сума
Менше
Більше
Періодичність оплати %
14днів
2дні
30днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті
Перший кредит
Повторний кредит

Зміст:

 1. Отримати позику з поганою кредитною історією просто
 2. Чи вигідні позики онлайн для клієнтів з поганою кредитною історією?
 3. Що потрібно пам'ятати, беручи швидко позику з поганою кредитною історією

Неідеальна кредитна репутація може стати проблемою, коли клієнт звертається за новою позикою. Деякі компанії обмежують суми для цієї категорії позичальників, висувають жорсткі вимоги або зовсім відповідають відмовою. У Credos підхід лояльніший, компанія дає можливість отримати позику з поганою історією на загальних умовах, без упередженості та обмежень. Це шанс для багатьох не тільки отримати гроші, коли вони потрібні, а й виправити клієнтську репутацію, сумлінно виконуючи умови угоди.

Отримати позику з поганою кредитною історією просто

Для оформлення позики в Credos навіть клієнту з необразковою історією не потрібно додатково збирати довідки, підтверджувати офіційне працевлаштування, розмір доходу. Щоб довести платоспроможність, позичальник повинен лише вказати в анкеті джерело прибутку. Це може бути будь-яка робота, як з офіційним оформленням, так і без трудової. Це плюс для тих, хто хоче взяти мікропозику з поганою кредитною історією, із сезонною, попроєктною роботою, для самозайнятих, студентів і пенсіонерів на підробітках.

Процедура оформлення проходить за стандартним зразком, єдиним для всіх клієнтів компанії. Вимог небагато, вони прості, під ці критерії підходить більшість громадян країни. Повний перелік виглядає так:

 • вік від 18 до 75 років;
 • паспорт та ІПН;
 • трудовий дохід.

Якщо клієнт відповідає цим вимогам, його заявку буде розглянуто на загальних умовах. Винятком є звернення, заповнені з помилками в паспортних або особистих даних, заявки від клієнтів Credos з активною, ще не виплаченою позикою. Але клієнти банків, інших МФО безперешкодно візьмуть кредит, навіть якщо у них на даний момент є непогашені кредити. У цій ситуації компанія готова надати фінансову допомогу.

Відсоток схвалення позик у Credos високий - 93% звернень отримують позитивну відповідь. Але найпростіший спосіб переконатися, чи видадуть вам кошти - це подати заявку і дізнатися рішення.

Чи вигідні позики онлайн для клієнтів з поганою кредитною історією?

Умови кредитування, як і вимоги компанії, однакові для всіх позичальників, а тому клієнти з небездоганною репутацією можуть отримати позику на тих самих умовах, що й інші. Це сума в межах від 600 до 20 000 грн на термін від 2 до 30 днів, позичальник самостійно обирає, скільки хоче отримати і в які терміни повернути. Відсоткові ставки за позиками такі:

 1. Стандартна і знижена, 1,5% на день (перші 180 днів кредиту) та 1,18% на день (період з 181 по 365 днів кредиту).
 2. Пільгова, 0,01% на день. Акційна пропозиція для тих, хто вперше кредитується в Credos.

Скористатися пільговою ставкою можуть усі, хто вперше звертається в компанію за отриманням позики, люди з поганою кредитною історією не є винятком. Це можливість не тільки позичити гроші без упередженого ставлення через минулі промахи, а й отримати їх на найвигідніших умовах, практично без процентного навантаження на позику.

Що потрібно пам'ятати, беручи швидко позику з поганою кредитною історією

Клієнт, взявши гроші у кредитної компанії, отримує можливість реабілітувати свій кредитний рейтинг, для цього потрібно вчасно здійснювати оплати за позикою. Прострочення в такому разі грають проти позичальника. Якщо для нього накладно погасити всю суму відразу, можна скористатися одним із двох варіантів:

 • оплатити відсотки і далі користуватися коштами;
 • оплатити відсоток і частину тіла позики.

Попередження

1. Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, уключаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання за договором про споживчий кредит

1.1. Відповідальність за прострочення виконання та/або невиконання умов договору:

 • згідно п.8.2. Договору: «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення»;
 • згідно п.8.2. Договору У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю 1 (один) процент від неповерненої суми Кредиту за кожен день прострочення сплати в силу положень статті 625 Цивільного кодексу України;
 • згідно п.8.3. Договору: У разі не здійснення сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), та/або Комісії за видачу додаткових грошових коштів у Кредит, та/або суми кредиту у визначені Договором терміни, Кредитодавець має право вимагати, а Позичальник у випадку реалізації Кредитодавцем цього права зобов’язаний сплатити Кредитодавцю штраф. Розмір штрафу визначається в залежності від розміру простроченої заборгованості Позичальника та за умов, що сума простроченої заборгованості Позичальника перед Кредитодавцем за Договором станом на 70 (сімдесятий) день, яка накопичилася наростаючим підсумком за період 70 (сімдесят) календарних днів, протягом яких Позичальник безперервно мав прострочені грошові зобов’язання перед Кредитодавцем, і яка залишається непогашеною на такий 70 (сімдесятий) день прострочення Позичальником виконання зобов’язань. Штраф, відповідно до цієї умови Договору, становить 62% від розміру простроченої заборгованості Позичальника. Цей Штраф Кредитодавець має право нараховувати кожного разу у випадку прострочення Позичальником виконання зобов’язань протягом періоду 70 (сімдесят) календарних днів поспіль, при цьому Кредитодавець не має права двічі застосувати до Позичальника штрафні санкції за прострочення здійснення Позичальником одного і того самого Обов’язкового платежу. Нарахування штрафу згідно умов Договору є правом Кредитодавця а не його обов’язком. Кредитодавець має можливість на власний розсуд не нараховувати штраф Позичальнику за порушення його обов’язків із виконання грошових зобов’язань. Сукупна сума штрафів, нарахованих за порушення зобов'язань Позичальником на підставі Договору, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником від Кредитодавця за Договором;
 • згідно п.10.2 Договору: У разі несплати Позичальником у повному нарахованих за Пільговою процентною ставкою процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) не пізніше останнього дня першого Базового періоду, нарахування процентів за користування Кредитом за перший Базовий період здійснюється за Стандартною процентною ставкою. Надалі нарахування відсотків за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та/або комісії за видачу Кредиту. З моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Зниженою процентною ставкою (в межах періоду, протягом якого може застосовуватися Знижена процентна ставка відповідно до умов Договору);
 • згідно п.10.3 Договору: У разі несплати Позичальником у повному обсязі Обов’язкового платежу не пізніше останнього дня будь-якого Базового періоду, з наступного дня подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повної сплати Позичальником Обов’язкового платежу (включаючи дату оплати).

1.2. Право фінансової установи у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання:

 • згідно п. 8.4 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) на строк понад один календарний місяць, Кредитодавець має право вимагати від Позичальника повернення Кредиту в повному обсязі та сплати процентів за весь строк фактичного користування Кредитом до настання дати повернення кредиту, що встановлена п.4.12 цього Договору»;
 • згідно п. 8.5 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), Кредитодавець має право розірвати цей Договір за своєї ініціативою, проінформувавши про це Позичальника письмово за 30 (тридцять) календарних днів».

1.3. Унесення інформації до кредитного бюро, формування негативної кредитної історії, що може враховуватися фінансовою установою під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.