Кредит студентам c 18 років

Отримайте позику швидко
та без зайвих питань
Сума
Менше
Більше
Періодичність оплати %
14днів
2дні
30днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті
Перший кредит
Повторний кредит

Зміст:

 1. Простий кредит з 18 років і для студентів у Credos
 2. Кредити для студентів на вигідних умовах
 3. Процедура оформлення мікропозик з 18 років
 4. Який ризик відмов за кредитами молоді та студентам
 5. Позика студентам онлайн з будь-якої точки країни

Credos надає позики з 18 років, без упередженого ставлення до молодих позичальників - гроші видаються на тих самих умовах, що й іншим громадянам. Компанія не вимагає офіційного працевлаштування, тому позики доступні молоді, яка працює сезонно, по проєктно, на фрілансі.

Простий кредит з 18 років і для студентів у Credos

Молоді люди звикли до сучасних технологій, до того, що за допомогою смартфона можна вирішити безліч завдань: оплатити комунальні рахунки, купити техніку, продукти, замовити послугу. Тому вони оцінять, що позики з повних 18 від Credos повністю онлайн, без необхідності відвідувати офіс. Ще один плюс - цілодобовий графік роботи компанії, доступність послуг 24/7.

Спочатку потрібно визначитися, в яку МФО звертатися за кредитом онлайн з 18 років, без відмови видають його не всі компанії. Хоча молоді люди після повноліття вважаються повністю дорослими, деякі кредитори обмежують видачу позик позичальникам цього віку, пояснюючи тим, що в цей період життя вони часто змінюють роботу, не оформлені офіційно. Credos не підтримує такий вибірковий підхід до клієнтів, тому звернутися за кредитом для студентів молодь може і без роботи за трудовою, якщо виконані ці прості вимоги:

 • на руках паспорт та ІПН;
 • повні 18 років (і до 75 років);
 • трудовий дохід;
 • банківська карта.

Компанія не висуває вимог про надання поручителів або застави, тому молоді люди можуть оформляти позики онлайн у Credos з 18 років, не посвячуючи в це третіх осіб: родичів, друзів. Це позбавляє від необхідності звітувати про свої фінансові витрати, вислуховувати поради або несхвалення з приводу витрат.

Повернення кредитних коштів також повністю віддалене, оплати за позикою можна здійснювати в особистому кабінеті на сайті Credos, у терміналах, у банківському додатку.

Кредити для студентів на вигідних умовах

До студентського статусу у деяких кредиторів також буває неоднозначне ставлення. Учнів ВНЗ кредитують не всі, хоча заочна форма навчання дає змогу молодим людям працювати і мати трудовий дохід, брати і безперешкодно виплачувати позики. Credos оформляє кредит студентам на загальних умовах, як пересічним позичальникам, без додаткових вимог або умов. Ви отримуєте ті ж переваги мікропозики, що й інші клієнти:

 1. Просте оформлення, без поручителів, довідок про працевлаштування або розмір доходу.
 2. Швидке рішення за заявкою, без додаткових перевірок через вік.
 3. Без обмежень суми або строку: від 600 до 20 000 грн на період від 2 до 30 днів.
 4. Можливість дострокового погашення, оплати частинами.

Буває, що роботодавець затримав розрахунок і ви не знаєте, як вчинити, оскільки вже взяли позику, 18 років - період становлення, не завжди умови роботи ідеальні. У такому разі Credos пропонує можливість погасити відсотки і далі користуватися коштами, аж до 365 днів, які становлять загальний термін кредитування в компанії. Якщо немає всієї суми, яка потрібна для погашення, можна оплатити відсотки і частину тіла позики.

Процедура оформлення мікропозик з 18 років

Процес оформлення складається з декількох етапів, за часом займає близько 15 хвилин, включно з часом очікування відповіді від компанії та переказом коштів. Процес оптимізовано, щоб позичальники Credos легко могли за допомогою позики закрити будь-яку, навіть екстра гостру потребу в грошах. Заявка на оформлення позик від 18 років подається онлайн на сайті компанії, для цього не потрібно ніяких додаткових додатків. Перелік дій такий:

 1. Вибрати параметри позики: термін, дату.
 2. Уважно внести дані в заявку
 3. Підтвердити оператору деталі вашого студентського кредиту.
 4. Отримати відповідь за зверненням у СМС-повідомленні.
 5. Підписати договір, що буде відправлений на пошту.

Після цього гроші надійдуть на карту через хвилину-дві, незалежно від часу доби.

Який ризик відмов за кредитами молоді та студентам

У Credos високий показник схвалення позик - 93% заявок отримали позитивну відповідь. Беззастережну відмову отримують заявки, в яких невірно вказані дані позичальника, подана неправдива інформація, а також заявки від осіб, що вже мають непогашену позику в Credos. У всіх інших випадках звернення приймаються до розгляду і за ними виноситься рішення.

Позика студентам онлайн з будь-якої точки країни

Плюс віддаленого кредитування - не потрібна фізична присутність в офісі компанії. Перебуваючи в будь-якому населеному пункті країни, маючи доступ до інтернету, банківську картку і базовий пакет документів під рукою, можна звернутися за кредитом для студентів. Україна велика, але в якій би точці її географії вам не знадобилися гроші, Credos надасть допомогу в цьому.

Попередження

1. Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, уключаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання за договором про споживчий кредит

1.1. Відповідальність за прострочення виконання та/або невиконання умов договору:

 • згідно п.8.2. Договору: «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення»;
 • згідно п.8.2. Договору У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю 1 (один) процент від неповерненої суми Кредиту за кожен день прострочення сплати в силу положень статті 625 Цивільного кодексу України;
 • згідно п.8.3. Договору: У разі не здійснення сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), та/або Комісії за видачу додаткових грошових коштів у Кредит, та/або суми кредиту у визначені Договором терміни, Кредитодавець має право вимагати, а Позичальник у випадку реалізації Кредитодавцем цього права зобов’язаний сплатити Кредитодавцю штраф. Розмір штрафу визначається в залежності від розміру простроченої заборгованості Позичальника та за умов, що сума простроченої заборгованості Позичальника перед Кредитодавцем за Договором станом на 70 (сімдесятий) день, яка накопичилася наростаючим підсумком за період 70 (сімдесят) календарних днів, протягом яких Позичальник безперервно мав прострочені грошові зобов’язання перед Кредитодавцем, і яка залишається непогашеною на такий 70 (сімдесятий) день прострочення Позичальником виконання зобов’язань. Штраф, відповідно до цієї умови Договору, становить 62% від розміру простроченої заборгованості Позичальника. Цей Штраф Кредитодавець має право нараховувати кожного разу у випадку прострочення Позичальником виконання зобов’язань протягом періоду 70 (сімдесят) календарних днів поспіль, при цьому Кредитодавець не має права двічі застосувати до Позичальника штрафні санкції за прострочення здійснення Позичальником одного і того самого Обов’язкового платежу. Нарахування штрафу згідно умов Договору є правом Кредитодавця а не його обов’язком. Кредитодавець має можливість на власний розсуд не нараховувати штраф Позичальнику за порушення його обов’язків із виконання грошових зобов’язань. Сукупна сума штрафів, нарахованих за порушення зобов'язань Позичальником на підставі Договору, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником від Кредитодавця за Договором;
 • згідно п.10.2 Договору: У разі несплати Позичальником у повному нарахованих за Пільговою процентною ставкою процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) не пізніше останнього дня першого Базового періоду, нарахування процентів за користування Кредитом за перший Базовий період здійснюється за Стандартною процентною ставкою. Надалі нарахування відсотків за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та/або комісії за видачу Кредиту. З моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Зниженою процентною ставкою (в межах періоду, протягом якого може застосовуватися Знижена процентна ставка відповідно до умов Договору);
 • згідно п.10.3 Договору: У разі несплати Позичальником у повному обсязі Обов’язкового платежу не пізніше останнього дня будь-якого Базового періоду, з наступного дня подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повної сплати Позичальником Обов’язкового платежу (включаючи дату оплати).

1.2. Право фінансової установи у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання:

 • згідно п. 8.4 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) на строк понад один календарний місяць, Кредитодавець має право вимагати від Позичальника повернення Кредиту в повному обсязі та сплати процентів за весь строк фактичного користування Кредитом до настання дати повернення кредиту, що встановлена п.4.12 цього Договору»;
 • згідно п. 8.5 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), Кредитодавець має право розірвати цей Договір за своєї ініціативою, проінформувавши про це Позичальника письмово за 30 (тридцять) календарних днів».

1.3. Унесення інформації до кредитного бюро, формування негативної кредитної історії, що може враховуватися фінансовою установою під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.