Кредит для пенсіонерів

Отримайте позику швидко
та без зайвих питань
Сума
Менше
Більше
Періодичність оплати %
14днів
2дні
30днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті
Перший кредит
Повторний кредит

Зміст:

 1. Кредит пенсіонерам з мінімальними вимогами до оформлення
 2. 15 хвилин, щоб взяти кредит: зрозумілий пенсіонерам алгоритм оформлення
 3. У пошуках вигідного кредиту для пенсіонерів? Тоді вам у Credos
 4. Кредитування пенсіонерів з перевагами сучасного сервісу

Прийнято вважати, що сучасні технології - це тільки для молодих, але й люди старшого віку сьогодні є активними користувачами девайсів, програм, упевнено почуваються в інтернеті. Тому Credos, поряд з іншими послугами, пропонує і кредит онлайн пенсіонерам, які хочуть отримати фінансування без складних процедур і походів по установах. Упередженням буде вважати, що старшим людям подобаються черги і збір паперів - вони також цінують комфорт і свій особистий час.

Кредит пенсіонерам з мінімальними вимогами до оформлення

До позичальників старшого віку немає упередженого ставлення, тому позичити гроші у компанії вони можуть на тих самих умовах, що й інші клієнти. Також Credos не вимагає довідок про доходи, офіційного працевлаштування, поручительства за позиками або застави. Ці умови актуальні не тільки для позики, передбаченої для пенсіонерів, а й для всіх випадків кредитування в компанії.

Процедура оформлення проста, передбачає наявність базового пакета документів, банківської картки та доступу до інтернету. У компанії всього кілька вимог, яких має дотриматися позичальник. Повний перелік виглядає так:

 • вік від 18 до 75 років;
 • паспорт та ІПН;
 • трудовий дохід.

Інформацію про джерело прибутку, з якого планується погашення позики, слід просто вказати в заявці, завіряти її довідками не потрібно.

Доступна сума для позики онлайн для пенсіонерів - від 600 до 20 000 грн. Отримати її можна на 2-30 днів. Скільки позичити і на який термін кожен позичальник вирішує самостійно. Загальний термін кредитування в Credos становить 365 днів. У разі, якщо не виходить повернути борг в обумовлений час, можна оплачувати відсотки і користуватися грошима будь-який термін, аж до 365 днів.

15 хвилин, щоб взяти кредит: зрозумілий пенсіонерам алгоритм оформлення

Користувацькі навички людей старшого віку можуть бути різними - хтось упевнено серфить в інтернеті, а хтось користується лише знайомими програмами. Credos подбав про те, щоб процедура оформлення була зрозуміла і гранично проста, а звернення за позиками пенсіонерів не обтяжувало. Онлайн форма заявки має поля з підказками, необхідно вносити інформацію, дотримуючись їх. Весь процес оформлення складається з таких кроків:

 1. Вибрати суму, вказати, на який термін бажаєте її отримати. Калькулятор автоматично зробить розрахунок відсотків за позикою.
 2. Заповнити заявку, вносячи в поля відповідну інформацію.
 3. Узгодити з оператором ключові моменти за позикою.
 4. Дочекатися СМС-повідомлення з рішенням за заявкою.
 5. Підписати договір.

В обов'язковому порядку позики для пенсіонерів супроводжуються договором. Це офіційний документ, у якому зафіксовано умови кредитування. Підписується він віддалено, але юридичну силу має ту саму, що й звичайний паперовий договір. Після підписання клієнтом договору, компанія переказує гроші на його карту протягом 1-2 хвилини.

Якщо ж виникли питання або труднощі на етапі подачі заявки, завжди можна звернутися на гарячу лінію компанії і отримати консультацію або супровід процесу від фахівця.

У пошуках вигідного кредиту для пенсіонерів? Тоді вам у Credos

Люди пенсійного віку можуть скористатися позиками на єдиних для всіх клієнтів Credos умовах. А тому на них поширюється і спеціальна пропозиція компанії для позичальників, які вперше кредитуються. Це пільгова ставка - 0,01% на день. Відсоткові нарахування за такої ставки практично не відчутні, наприклад, якщо позичати 1000 грн на 10 днів, то загальна сума до повернення буде 1001 грн. Всього на 1 грн більше, ніж взяли в борг.

Кредитування пенсіонерів з перевагами сучасного сервісу

Робота компанії Credos орієнтована на нові стандарти, що йдуть у ногу з часом. І люди старшого віку цілком здатні оцінити ті переваги, що пропонує компанія:

 • економія часу: оформлення за 15 хвилин, до яких включено і час очікування рішення за позикою (відповідь компанія надає протягом 8 хвилин);
 • з будь-якої точки: немає необхідності відвідувати офіс, отримати гроші можна перебуваючи вдома, в поліклініці, на дачі;
 • робота 24/7: онлайн позика пенсіонерам доступна цілодобово;
 • на будь-які цілі: без звіту, на що знадобилися або куди будуть витрачені кошти;
 • без поручителів: фінансові справи позичальника не стануть надбанням родичів або знайомих.

Попередження

1. Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, уключаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання за договором про споживчий кредит

1.1. Відповідальність за прострочення виконання та/або невиконання умов договору:

 • згідно п.8.2. Договору: «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення»;
 • згідно п.8.2. Договору У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю 1 (один) процент від неповерненої суми Кредиту за кожен день прострочення сплати в силу положень статті 625 Цивільного кодексу України;
 • згідно п.8.3. Договору: У разі не здійснення сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), та/або Комісії за видачу додаткових грошових коштів у Кредит, та/або суми кредиту у визначені Договором терміни, Кредитодавець має право вимагати, а Позичальник у випадку реалізації Кредитодавцем цього права зобов’язаний сплатити Кредитодавцю штраф. Розмір штрафу визначається в залежності від розміру простроченої заборгованості Позичальника та за умов, що сума простроченої заборгованості Позичальника перед Кредитодавцем за Договором станом на 70 (сімдесятий) день, яка накопичилася наростаючим підсумком за період 70 (сімдесят) календарних днів, протягом яких Позичальник безперервно мав прострочені грошові зобов’язання перед Кредитодавцем, і яка залишається непогашеною на такий 70 (сімдесятий) день прострочення Позичальником виконання зобов’язань. Штраф, відповідно до цієї умови Договору, становить 62% від розміру простроченої заборгованості Позичальника. Цей Штраф Кредитодавець має право нараховувати кожного разу у випадку прострочення Позичальником виконання зобов’язань протягом періоду 70 (сімдесят) календарних днів поспіль, при цьому Кредитодавець не має права двічі застосувати до Позичальника штрафні санкції за прострочення здійснення Позичальником одного і того самого Обов’язкового платежу. Нарахування штрафу згідно умов Договору є правом Кредитодавця а не його обов’язком. Кредитодавець має можливість на власний розсуд не нараховувати штраф Позичальнику за порушення його обов’язків із виконання грошових зобов’язань. Сукупна сума штрафів, нарахованих за порушення зобов'язань Позичальником на підставі Договору, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником від Кредитодавця за Договором;
 • згідно п.10.2 Договору: У разі несплати Позичальником у повному нарахованих за Пільговою процентною ставкою процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) не пізніше останнього дня першого Базового періоду, нарахування процентів за користування Кредитом за перший Базовий період здійснюється за Стандартною процентною ставкою. Надалі нарахування відсотків за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та/або комісії за видачу Кредиту. З моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Зниженою процентною ставкою (в межах періоду, протягом якого може застосовуватися Знижена процентна ставка відповідно до умов Договору);
 • згідно п.10.3 Договору: У разі несплати Позичальником у повному обсязі Обов’язкового платежу не пізніше останнього дня будь-якого Базового періоду, з наступного дня подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повної сплати Позичальником Обов’язкового платежу (включаючи дату оплати).

1.2. Право фінансової установи у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання:

 • згідно п. 8.4 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) на строк понад один календарний місяць, Кредитодавець має право вимагати від Позичальника повернення Кредиту в повному обсязі та сплати процентів за весь строк фактичного користування Кредитом до настання дати повернення кредиту, що встановлена п.4.12 цього Договору»;
 • згідно п. 8.5 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), Кредитодавець має право розірвати цей Договір за своєї ініціативою, проінформувавши про це Позичальника письмово за 30 (тридцять) календарних днів».

1.3. Унесення інформації до кредитного бюро, формування негативної кредитної історії, що може враховуватися фінансовою установою під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.