Кредит без застави

Отримайте позику швидко
та без зайвих питань
Сума
Менше
Більше
Періодичність оплати %
14днів
2дні
30днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті
Перший кредит
Повторний кредит

Зміст:

 1. Чим відрізняється кредит без застави і заставне кредитування
 2. Як виглядає процедура оформлення позик без застави в Credos
 3. На яких умовах можна взяти гроші без застави
 4. Чи зможу я отримати гроші в борг без застави в Credos?

Коли шукають відповідний варіант кредитування, розраховуючи в найкоротші терміни отримати гроші, важливо уточнити, що необхідний кредит без застави. Довгий час Україна була країною, де просту процедуру оформлення і швидку видачу коштів надавали ломбарди. Зараз же лідером у цьому питанні стали онлайн сервіси позик. Їхні умови кредитування не обтяжені бюрократичними процедурами, вимоги лояльні, всі процеси відбуваються в режимі онлайн, що дає змогу отримати енну суму, не залишаючи стін будинку.

Чим відрізняється кредит без застави і заставне кредитування

Головна умова надання кредитних коштів у ломбарді - цінне майно, яке слугує гарантією погашення боргу. Якщо берете гроші, обов'язково повинні залишити "в заручниках" золото, телефон, ноутбук або іншу цінність. Повернули гроші, вам повертають ваше майно. Не повернули - воно буде утримано кредитором. При цьому в ломбарді також нараховується відсоток за користування, який потрібно погасити при викупі цінності.

Зі споживчим кредитом без застави все в рази простіше, він не вимагає забезпечення дорогим майном, ви просто отримуєте гроші під відсоток. Ставки беззаставного кредитування вищі, але при цьому не потрібно шукати цінність або ж переживати про її збереження, поки користуєтеся кредитними коштами.

Беззаставне кредитування Credos істотно випереджає ломбарди за комфортом і доступністю:

 • повністю онлайн, без необхідності відвідувати офіс;
 • цілодобовий графік роботи;
 • екстра швидке оформлення;
 • без ризиків втратити цінність.

Як виглядає процедура оформлення позик без застави в Credos

Людям, які мають досвід офлайн або ломбардного кредитування, може бути незрозуміло, як отримати позику без походу в офіс, пред'явлення документів, підписання паперів, їх бентежить швидкість оформлення. У компанії ці процедури переведені в онлайн - верифікація особистості за базами, електронний договір, з тією ж юридичною силою, що й фізичний. А необов'язкові кроки скасовано, наприклад, Credos видає позику без застави та підтвердження доходу, що дає змогу оформити її одномоментно, без бюрократичної тяганини. Щоб отримати позику, слід виконати лише кілька простих дій:

 1. Вибрати бажану суму і термін.
 2. Внести дані в заявку.
 3. Уточнити ключові деталі в розмові з оператором.
 4. Отримати СМС-повідомлення зі схваленням позики.
 5. Підписати договір.

Весь процес оформлення налаштований так, щоб навіть недосвідченому користувачеві було зрозуміло, як подається онлайн заявка. Заповнення форми на беззаставний кредит вимагає уваги, але всі поля мають підказки, якими слід керуватися. У середньому це займає близько 15-ти хвилин часу, з яких 8 хвилин - час очікування рішення від компанії, 1-2 хвилини - час зарахування коштів.

На яких умовах можна взяти гроші без застави

Мікрокредит - це універсальний фінансовий інструмент, більшість громадян країни можуть скористатися ним у той самий момент, у який зіткнулися з потребою в грошах. Вимоги до позичальників прості:

 • вік від 18 до 75 років;
 • оригінал паспорта та ІПН;
 • картка будь-якого банку України;
 • трудовий дохід.

Клієнти Credos отримують грошові позики на простих умовах: без застави, збору довідок і поручительства знайомих. Робочий графік компанії - 24/7, розгляд заявок і виплата коштів здійснюється цілодобово. Несподівано з'ясувалося, що завтра потрібно оплатити дитині екскурсію, викликати сантехніка, полагодити авто, а на годиннику опівночі - у цій ситуації завжди можна оформити в Credos позику без застави та поручителів.

Суму і термін оплати клієнт обирає самостійно. Компанія позичає від 600 до 20 000 грн, на будь-які потреби. Терміни виплати за мікропозикою - від 2 до 30 днів, загальний термін кредитування - 365 днів. Люди, які вперше звернулися в Credos, можуть позичити гроші під 0,01%.

Чи зможу я отримати гроші в борг без застави в Credos?

Страх відмови притаманний тим, хто стикався з упередженим ставленням через вік, розмір окладу. Компанія Credos кредитує працюючих студентів, пенсіонерів, фрілансерів, навіть без офіційного працевлаштування. Щоб звернутися за кредитом без застави, не потрібно і довідки про доходи, поручителів, ідеальної кредитної історії. 93% заявок отримують схвалення.

Попередження

1. Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, уключаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання за договором про споживчий кредит

1.1. Відповідальність за прострочення виконання та/або невиконання умов договору:

 • згідно п.8.2. Договору: «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення»;
 • згідно п.8.2. Договору (тимчасово не застосовується у зв'язку з дією карантинних обмежень, а також обмежень, запроваджених у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану) «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю 2 (два) проценти від неповерненої суми Кредиту за кожен день прострочення сплати в силу положень статті 625 Цивільного кодексу України»;»
 • згідно п.8.3. Договору: (тимчасово не застосовується у зв'язку з дією карантинних обмежень, а також обмежень, запроваджених у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану) «У разі не здійснення сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) у визначені цим Договором терміни, Кредитодавець має право вимагати, а Позичальник, у випадку реалізації Кредитодавцем цього права,зобов’язаний сплатити Кредитодавцю штраф у розмірі 10% (десяти відсотків) від суми Кредиту. Сукупна сума неустойки, нарахованої за порушення зобов'язань Позичальником на підставі цього пункту Договору, не може перевищувати половини Кредиту (50% суми Кредиту), одержаного Позичальником за цим Договором»;
 • згідно п.10.2 Договору: «У разі несплати Позичальником у повному обсязі відсотків за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) не пізніше останнього дня першого Базового періоду за Пільговою процентною ставкою, нарахування процентів за користування Кредитом за перший Базовий період здійснюється за Стандартною процентною ставкою. Надалі нарахування відсотків за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту). З моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Зниженою процентною ставкою»;
 • згідно п.10.3 Договору: «У разі несплати Позичальником у повному обсязі відсотків за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) не пізніше останнього дня будь-якого Базового періоду, з наступного дня подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) (включаючи дату погашення заборгованості)».

1.2. Право фінансової установи у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання:

 • згідно п. 8.5 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) на строк понад один календарний місяць, Кредитодавець має право вимагати від Позичальника повернення Кредиту в повному обсязі та сплати процентів за весь строк фактичного користування Кредитом до настання дати повернення кредиту, що встановлена п.4.12 цього Договору»;
 • згідно п. 8.6 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), Кредитодавець має право розірвати цей Договір за своєї ініціативою, проінформувавши про це Позичальника письмово за 30 (тридцять) календарних днів».

1.3. Унесення інформації до кредитного бюро, формування негативної кредитної історії, що може враховуватися фінансовою установою під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.