Кредит без застави

Кредитна лінія 365 днів
Без комісії за видачу
Оберіть суму
1 000 грн
20 000 грн
Строк
30 днів
Вартість користування, грн на день:
5 000
Дострокове погашення доступне
Оплачуються тільки дні користування

Зміст:

  1. Чим відрізняється кредит без застави і заставне кредитування
  2. Як виглядає процедура оформлення позик без застави в Credos
  3. На яких умовах можна взяти гроші без застави
  4. Чи зможу я отримати гроші в борг без застави в Credos?

Коли шукають відповідний варіант кредитування, розраховуючи в найкоротші терміни отримати гроші, важливо уточнити, що необхідний кредит без застави. Довгий час Україна була країною, де просту процедуру оформлення і швидку видачу коштів надавали ломбарди. Зараз же лідером у цьому питанні стали онлайн сервіси позик. Їхні умови кредитування не обтяжені бюрократичними процедурами, вимоги лояльні, всі процеси відбуваються в режимі онлайн, що дає змогу отримати енну суму, не залишаючи стін будинку.

Чим відрізняється кредит без застави і заставне кредитування

Головна умова надання кредитних коштів у ломбарді - цінне майно, яке слугує гарантією погашення боргу. Якщо берете гроші, обов'язково повинні залишити "в заручниках" золото, телефон, ноутбук або іншу цінність. Повернули гроші, вам повертають ваше майно. Не повернули - воно буде утримано кредитором. При цьому в ломбарді також нараховується відсоток за користування, який потрібно погасити при викупі цінності.

Зі споживчим кредитом без застави все в рази простіше, він не вимагає забезпечення дорогим майном, ви просто отримуєте гроші під відсоток. Ставки беззаставного кредитування вищі, але при цьому не потрібно шукати цінність або ж переживати про її збереження, поки користуєтеся кредитними коштами.

Беззаставне кредитування Credos істотно випереджає ломбарди за комфортом і доступністю:

  • повністю онлайн, без необхідності відвідувати офіс;
  • цілодобовий графік роботи;
  • екстра швидке оформлення;
  • без ризиків втратити цінність.

Як виглядає процедура оформлення позик без застави в Credos

Людям, які мають досвід офлайн або ломбардного кредитування, може бути незрозуміло, як отримати позику без походу в офіс, пред'явлення документів, підписання паперів, їх бентежить швидкість оформлення. У компанії ці процедури переведені в онлайн - верифікація особистості за базами, електронний договір, з тією ж юридичною силою, що й фізичний. А необов'язкові кроки скасовано, наприклад, Credos видає позику без застави та підтвердження доходу, що дає змогу оформити її одномоментно, без бюрократичної тяганини. Щоб отримати позику, слід виконати лише кілька простих дій:

  1. Вибрати бажану суму і термін.
  2. Внести дані в заявку.
  3. Уточнити ключові деталі в розмові з оператором.
  4. Отримати СМС-повідомлення зі схваленням позики.
  5. Підписати договір.

Весь процес оформлення налаштований так, щоб навіть недосвідченому користувачеві було зрозуміло, як подається онлайн заявка. Заповнення форми на беззаставний кредит вимагає уваги, але всі поля мають підказки, якими слід керуватися. У середньому це займає близько 15-ти хвилин часу, з яких 8 хвилин - час очікування рішення від компанії, 1-2 хвилини - час зарахування коштів.

На яких умовах можна взяти гроші без застави

Мікрокредит - це універсальний фінансовий інструмент, більшість громадян країни можуть скористатися ним у той самий момент, у який зіткнулися з потребою в грошах. Вимоги до позичальників прості:

  • вік від 18 до 75 років;
  • оригінал паспорта та ІПН;
  • картка будь-якого банку України;
  • трудовий дохід.

Клієнти Credos отримують грошові позики на простих умовах: без застави, збору довідок і поручительства знайомих. Робочий графік компанії - 24/7, розгляд заявок і виплата коштів здійснюється цілодобово. Несподівано з'ясувалося, що завтра потрібно оплатити дитині екскурсію, викликати сантехніка, полагодити авто, а на годиннику опівночі - у цій ситуації завжди можна оформити в Credos позику без застави та поручителів.

Суму і термін оплати клієнт обирає самостійно. Компанія позичає від 1000 до 20 000 грн, на будь-які потреби. Терміни виплати за мікропозикою - від 2 до 30 днів, загальний термін кредитування - 365 днів. Люди, які вперше звернулися в Credos, можуть позичити гроші під 0,01%.

Чи зможу я отримати гроші в борг без застави в Credos?

Страх відмови притаманний тим, хто стикався з упередженим ставленням через вік, розмір окладу. Компанія Credos кредитує працюючих студентів, пенсіонерів, фрілансерів, навіть без офіційного працевлаштування. Щоб звернутися за кредитом без застави, не потрібно і довідки про доходи, поручителів, ідеальної кредитної історії. 93% заявок отримують схвалення.

Попередження

1. Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, уключаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання за договором про споживчий кредит

1.1. Відповідальність за прострочення виконання та/або невиконання умов договору:

  • згідно п.8.2 Договору: У разі прострочення виконання Позичальником грошового зобов’язання зі сплати процентів за користування Кредитом та/або суми Кредиту у визначені Договором терміни, Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю суму заборгованості з урахуванням 146 000 (сто сорока шести тисяч) процентів річних від суми заборгованості в силу положень статті 625 Цивільного кодексу України.

    Проценти річних нараховуються за кожен день прострочення на суму заборгованості, що включає прострочені проценти за користування Кредитом та/або суму неповернутого Кредиту, та не нараховуються на раніше нараховані проценти на підставі статті 625 Цивільного кодексу України. При цьому проценти річних нараховуються на суму заборгованості за кожен день прострочення у сумі, що не перевищує 2 (двох) відсотків від неповернутої Позичальником суми Кредиту.

    Кредитодавець не нараховує проценти річних відповідно до Договору на суму заборгованості, яка є меншою ніж 100 (сто) гривень 00 копійок.

    Сукупна сума нарахованих процентів річних на підставі Договору та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання зобов’язань на підставі Договору, не може перевищувати половини суми Кредиту, одержаної Позичальником від Кредитодавця за Договором, з урахуванням додаткових грошових коштів, одержаних Позичальником від Кредитодавця на підставі укладених додаткових угод до Договору, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

1.2.Право фінансової установи у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання:

  • згідно з п. 8.3. Договору: У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування кредитом на строк понад один календарний місяць, Кредитодавець має право вимагати від Позичальника повернення кредиту в повному обсязі та сплати процентів за весь строк фактичного користування кредитом до настання дати повернення кредиту, що встановлена п.4.12 Договору;
  • згідно п. 8.4 Договору: У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування кредитом, Кредитодавець має право розірвати Договір за своєї ініціативою, проінформувавши про це Позичальника письмово за 30 (тридцять) календарних днів.

1.3. Унесення інформації до кредитного бюро, формування негативної кредитної історії, що може враховуватися фінансовою установою під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.

До уваги клієнтів ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС»!

Повідомляємо про те, що відповідно до Закону України від 14 грудня 2021 року № 1953-IX «Про фінансові послуги та фінансові компанії» (далі – Закон) ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС» з 01 липня 2024 року зобов’язане подавати інформацію стосовно боржників до Кредитного реєстру Національного банку України у порядку, визначеному Національним банком України.

Відповідно до Положення про Кредитний реєстр Національного банку України, затвердженого постановою Правління Національного банку України 04 травня 2018 року № 50 (у редакції постанови Правління Національного банку України 25 грудня 2023 року № 180), до таких боржників належать особи, загальна сума зобов’язань яких (сукупний борг) дорівнює 50 тисяч гривень і більше.

Відповідно до Закону інформація, що подається до Кредитного реєстру, включає наступні дані:

  1. відомості, що ідентифікують боржника;
  2. інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією;
  3. інформацію про належність боржника до пов’язаних з кредитором осіб (у разі наявності належності);
  4. інформацію про забезпечення виконання зобов’язань за кредитною операцією, у тому числі порукою (дата укладення договору про забезпечення виконання зобов’язань, вид забезпечення) (у разі укладення договору поруки).

Боржники та інші особи, інформація стосовно яких міститься у Кредитному реєстрі, мають право доступу до таких даних про себе та до відомостей щодо запитів на отримання таких даних стосовно себе в порядку, визначеному законодавством. Національний банк України зобов’язаний протягом 7 робочих днів з дня отримання заяви заявника безкоштовно надати йому інформацію з Кредитного реєстру або повідомити про відсутність у Кредитному реєстрі інформації щодо нього в межах, визначених нормативно-правовими актами Національного банку України.

Боржники та інші особи, інформація стосовно яких міститься у Кредитному реєстрі, у разі незгоди з інформацією, що міститься стосовно них у Кредитному реєстрі, мають право звернутися до Національного банку України з заявою про виправлення чи видалення такої інформації.