Кредит без довідки про доходи

Отримайте позику швидко
та без зайвих питань
Сума
Менше
Більше
Періодичність оплати %
14днів
2дні
30днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті
Перший кредит
Повторний кредит

Зміст:

 1. Кредит без довідки про доходи: підходить будь-який формат працевлаштування
 2. Як заповнюється заявка на кредит у Credos без підтвердження доходу
 3. Кредити без підтвердження: на що розраховувати позичальнику

Якщо до зарплати потрібно позичити незначну суму або ж отримати позику необхідно в найкоротший термін, виходом буде взяти кредит без підтвердження доходу в Credos. Не доведеться витрачати час на те, щоб запросити у роботодавця офіційний документ. Отримати гроші можна одразу, щойно виникла в них потреба, надіславши заявку в компанію у вихідний, святковий день, ввечері та навіть уночі - 24/7.

Кредит без довідки про доходи: підходить будь-який формат працевлаштування

Для оформлення позики знадобиться базовий пакет документів, вихід в інтернет, банківська картка. Офіційне працевлаштування не є обов'язковою умовою кредитування, як і наявність поручителів, застави. Клієнт лише повинен мати трудовий дохід, вказати рід зайнятості. Підтверджувати його документально компанія не вимагає.

Цілеспрямовано шукають кредит без письмового підтвердження доходів люди, які працюють без трудової, по проєктно або на фрілансі, молодь на підробітках. Іншими словами всі, у кого невеликий оклад, нерегулярні фінансові надходження, неофіційні трудові відносини. Через це отримати офіційну довідку їм просто ніде, а для деяких фінустанов цей факт може стати причиною відмови позичальнику. Credos невластивий вибірковий підхід до клієнтів, тому вимоги до всіх одержувачів позик єдині:

 • вік від 18 до 75 років;
 • паспорт та ІПН;
 • трудовий дохід;
 • банківська картка.

Як заповнюється заявка на кредит у Credos без підтвердження доходу

Цей процес покроковий, організований так, щоб не викликати труднощів у людей з різним рівнем інтернет-навичок. Оформлення повністю віддалене, проходить на сайті компанії, не вимагає скачування додаткових додатків. Форма для зазначення особистих і паспортних даних має підказки, потрібно лише уважно заповнити поля. Досвід багатьох позичальників Credos доводить, що це не складно: успішно справляються навіть люди пенсійного віку, що також користуються споживчим кредитом без необхідності підтвердження доходу в нашій компанії.

Ось як це виглядає поетапно:

 1. Вибір параметрів кредиту на калькуляторі сайту: термін, сума.
 2. Внесення даних у форму.
 3. Уточнення ключової інформації в розмові з оператором.
 4. Очікування рішення компанії.
 5. Підписання договору.

Ці п'ять простих кроків потребуватимуть близько 15 хвилин часу, а потім, протягом 1-2 хвилини, гроші надійдуть на картку. При наступному зверненні в Credos позика оформляється ще швидше, дані клієнта збережені в базі і заповнювати заявку не потрібно.

Кредити без підтвердження: на що розраховувати позичальнику

Причини, за якими звертаються за позикою, дуже різні, тому й суми до видачі запитуються різні. Нерідко люди, яким потрібна невелика сума, переживають, чи вважатиме компанія її гідною уваги. Люди, які звертаються за солідними фінансами, хвилюються про те, чи видадуть таку велику суму, якщо не запитують довідок про доходи. У Credos доступна сума кредитів, як без підтвердження доходів, так і з офіційним працевлаштуванням - від 600 до 20 000 грн. Видається вона на термін від 2 до 30 днів. Що розмір позики, що термін вибирає сам клієнт. Це може бути мінімальні 600 гривень на найтриваліший термін, ніякої упередженості до такої позики з боку компанії не буде.

Відсоткова ставка також не прив'язана до такої характеристики, як "без обов'язкового підтвердження доходу", адже кредитом на таких умовах користуються абсолютно всі позичальники Credos, компанія ні від кого не вимагає документально доводити розмір або джерело прибутку. Клієнтам, які вперше звернулися в компанію, пропонується можливість взяти позику під 0,01% на день.

Знадобилася велика сума або маленька, на кілька днів до зарплати або до наступної зарплати - Credos готовий підсобити в цьому питанні, надавши кредит без підтвердження доходу і застави, на простих умовах і в будь-який час доби.

Попередження

1. Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, уключаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання за договором про споживчий кредит

1.1. Відповідальність за прострочення виконання та/або невиконання умов договору:

 • згідно п.8.2. Договору: «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення»;
 • згідно п.8.2. Договору У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю 1 (один) процент від неповерненої суми Кредиту за кожен день прострочення сплати в силу положень статті 625 Цивільного кодексу України;
 • згідно п.8.3. Договору: У разі не здійснення сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), та/або Комісії за видачу додаткових грошових коштів у Кредит, та/або суми кредиту у визначені Договором терміни, Кредитодавець має право вимагати, а Позичальник у випадку реалізації Кредитодавцем цього права зобов’язаний сплатити Кредитодавцю штраф. Розмір штрафу визначається в залежності від розміру простроченої заборгованості Позичальника та за умов, що сума простроченої заборгованості Позичальника перед Кредитодавцем за Договором станом на 70 (сімдесятий) день, яка накопичилася наростаючим підсумком за період 70 (сімдесят) календарних днів, протягом яких Позичальник безперервно мав прострочені грошові зобов’язання перед Кредитодавцем, і яка залишається непогашеною на такий 70 (сімдесятий) день прострочення Позичальником виконання зобов’язань. Штраф, відповідно до цієї умови Договору, становить 62% від розміру простроченої заборгованості Позичальника. Цей Штраф Кредитодавець має право нараховувати кожного разу у випадку прострочення Позичальником виконання зобов’язань протягом періоду 70 (сімдесят) календарних днів поспіль, при цьому Кредитодавець не має права двічі застосувати до Позичальника штрафні санкції за прострочення здійснення Позичальником одного і того самого Обов’язкового платежу. Нарахування штрафу згідно умов Договору є правом Кредитодавця а не його обов’язком. Кредитодавець має можливість на власний розсуд не нараховувати штраф Позичальнику за порушення його обов’язків із виконання грошових зобов’язань. Сукупна сума штрафів, нарахованих за порушення зобов'язань Позичальником на підставі Договору, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником від Кредитодавця за Договором;
 • згідно п.10.2 Договору: У разі несплати Позичальником у повному нарахованих за Пільговою процентною ставкою процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) не пізніше останнього дня першого Базового періоду, нарахування процентів за користування Кредитом за перший Базовий період здійснюється за Стандартною процентною ставкою. Надалі нарахування відсотків за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та/або комісії за видачу Кредиту. З моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Зниженою процентною ставкою (в межах періоду, протягом якого може застосовуватися Знижена процентна ставка відповідно до умов Договору);
 • згідно п.10.3 Договору: У разі несплати Позичальником у повному обсязі Обов’язкового платежу не пізніше останнього дня будь-якого Базового періоду, з наступного дня подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повної сплати Позичальником Обов’язкового платежу (включаючи дату оплати).

1.2. Право фінансової установи у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання:

 • згідно п. 8.4 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) на строк понад один календарний місяць, Кредитодавець має право вимагати від Позичальника повернення Кредиту в повному обсязі та сплати процентів за весь строк фактичного користування Кредитом до настання дати повернення кредиту, що встановлена п.4.12 цього Договору»;
 • згідно п. 8.5 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), Кредитодавець має право розірвати цей Договір за своєї ініціативою, проінформувавши про це Позичальника письмово за 30 (тридцять) календарних днів».

1.3. Унесення інформації до кредитного бюро, формування негативної кредитної історії, що може враховуватися фінансовою установою під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.