Кредит без перевірок і дзвінків

Отримайте позику швидко
та без зайвих питань
Сума
Менше
Більше
Періодичність оплати %
14днів
2дні
30днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті
Перший кредит
Повторний кредит

Зміст:

 1. Як оформляється онлайн кредит без перевірок і дзвінків
 2. Мікропозика без дзвінків третім особам
 3. Позичити багато чи швидко? Позики без дзвінків вистачить на все
 4. Чи надійно користуватися позикою без дзвінка?

У життєвій ситуації, яка вимагає термінового залучення кредитних коштів, зволікання загрожує наслідками. Тому часта вимога від позичальників - оформлення кредиту онлайн без перевірок, оскільки вони побоюються, що цей процес буде проходити з характерною бюрократичною неспішністю. Але Credos практикує зовсім інший підхід: оптимізація та автоматизація. Тому від початку оформлення позики до моменту, коли гроші надійшли на картку, проходить всього 15 хвилин.

Як оформляється онлайн кредит без перевірок і дзвінків

Деяким компаніям складно відмовитися від контрольних продзвонів клієнтів, щоб закінчити оформлення. Це пов'язано з тим, що робота організації ведеться за старими стандартами, коли збір даних, підтвердження їхньої автентичності виконує персонал за допомогою дзвінків клієнта, а, іноді, ще й його роботодавця, банку, родичів. Природно, що позичальникові хочеться уникнути подібного.

У Credos кардинально інша процедура оформлення. Коли ухвалюється рішення щодо позики онлайн, все проходить без дзвінків, робота ведеться з базами даних, всі дії автоматизовані, клієнта і його оточення не стомлюють численними дзвінками. Оформлення в Credos не приносить дискомфорту позичальникові, просте, швидке, проходить у кілька етапів:

 • заповнення заявки;
 • ідентифікація особи за допомогою BankID або надсилання скан-копій документів через форму;
 • ознайомлення з рішенням компанії (буде надіслано в СМС-повідомленні на ваш номер);
 • підписання договору;
 • переказ кредитної суми на карту.

Іноді потрібне уточнення за наданою інформацією, тоді з клієнтом зв'язується співробітник Credos. Це необхідний захід, оскільки в іншому випадку заявка отримає відмову.

Мікропозика без дзвінків третім особам

У Credos клієнтам не потрібно надавати номери знайомих або родичів, очікувати дзвінків на роботу. Будь-якій людині малоприємний той факт, що її фінансові справи стали надбанням третіх осіб, у Credos ви не зіткнетеся з таким. Звертаючись за швидкою позикою без перевірок, ви отримуєте саме те, на що розраховували:

 1. Швидкий сервіс. Оформлення за 15 хвилин, включно з часом очікування рішення за позикою (займає не більше 8 хвилин).
 2. Без нав'язливості. Можлива лише одна розмова з клієнтом, у разі потреби.
 3. Вигідно. Звертаючись за позикою вперше, можна отримати гроші під 0,01% на день.

При повторному зверненні процедура оформлення ще простіша, оскільки не потрібно заповнювати форму з даними, вони автоматично зберігаються в кабінеті клієнта.

Позичити багато чи швидко? Позики без дзвінків вистачить на все

У багатьох оперативна процедура оформлення асоціюється з обмеженням за сумою, яку в підсумку зможе отримати клієнт. У Credos ці параметри жодним чином не пов'язані, тому й немає жодних особливих умов для тих, кому важливе швидке оформлення або ж відсутність зайвих формальностей. Умови швидкого кредиту - без перевірок, з мінімумом телефонних контактів з позичальником, висока швидкість видачі - не є якоюсь спеціальною пропозицією, вони універсальні для всіх клієнтів. Як і вимоги, які компанія висуває до позичальників:

 • бути віком від 18 до 75 років;
 • отримувати трудовий дохід;
 • мати паспорт та ІПН на руках;
 • мати особисту банківську карту.

Позичальники, які відповідають цим пунктам, можуть подати заявку і отримати на картку від 600 до 20 000 грн на термін від 2 до 30 днів. Звертаючись у Credos за позикою без перевірок і дзвінків, ви зможете отримати ту суму, яка необхідна, без будь-яких обмежень, на зручний для вас термін. Все тому, що такого стандарту роботи компанія дотримується завжди, з кожним своїм клієнтом.

Чи надійно користуватися позикою без дзвінка?

Яким сильним би не було бажання отримати суму швидко, закрадається сумнів, а чи немає ризиків, якщо нічого не перевіряють? І які гарантії того, що не виникне неприємних сюрпризів?

У Credos оформлення позики термінове, проте без перевірки особи не обійтися, цього вимагає закон. Але присутність цього пункту ніяк не порушить особисті кордони клієнта, оскільки не буде смикання по телефону, обдзвону родичів, тяганини з папірцями. Credos проводить верифікацію, перевіряє інформацію по базах, просто всі ці процеси для клієнта залишаються "за кадром". За відчуттями - це позика без перевірки, але всіх юридичних норм дотримано. Права позичальника захищені договором, немає жодних прихованих платежів, тільки фіксована ставка.

Попередження

1. Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, уключаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання за договором про споживчий кредит

1.1. Відповідальність за прострочення виконання та/або невиконання умов договору:

 • згідно п.8.2. Договору: «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення»;
 • згідно п.8.2. Договору (тимчасово не застосовується у зв'язку з дією карантинних обмежень, а також обмежень, запроваджених у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану) «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю 2 (два) проценти від неповерненої суми Кредиту за кожен день прострочення сплати в силу положень статті 625 Цивільного кодексу України»;»
 • згідно п.8.3. Договору: (тимчасово не застосовується у зв'язку з дією карантинних обмежень, а також обмежень, запроваджених у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану) «У разі не здійснення сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) у визначені цим Договором терміни, Кредитодавець має право вимагати, а Позичальник, у випадку реалізації Кредитодавцем цього права,зобов’язаний сплатити Кредитодавцю штраф у розмірі 10% (десяти відсотків) від суми Кредиту. Сукупна сума неустойки, нарахованої за порушення зобов'язань Позичальником на підставі цього пункту Договору, не може перевищувати половини Кредиту (50% суми Кредиту), одержаного Позичальником за цим Договором»;
 • згідно п.10.2 Договору: «У разі несплати Позичальником у повному обсязі відсотків за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) не пізніше останнього дня першого Базового періоду за Пільговою процентною ставкою, нарахування процентів за користування Кредитом за перший Базовий період здійснюється за Стандартною процентною ставкою. Надалі нарахування відсотків за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту). З моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Зниженою процентною ставкою»;
 • згідно п.10.3 Договору: «У разі несплати Позичальником у повному обсязі відсотків за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) не пізніше останнього дня будь-якого Базового періоду, з наступного дня подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) (включаючи дату погашення заборгованості)».

1.2. Право фінансової установи у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання:

 • згідно п. 8.5 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) на строк понад один календарний місяць, Кредитодавець має право вимагати від Позичальника повернення Кредиту в повному обсязі та сплати процентів за весь строк фактичного користування Кредитом до настання дати повернення кредиту, що встановлена п.4.12 цього Договору»;
 • згідно п. 8.6 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), Кредитодавець має право розірвати цей Договір за своєї ініціативою, проінформувавши про це Позичальника письмово за 30 (тридцять) календарних днів».

1.3. Унесення інформації до кредитного бюро, формування негативної кредитної історії, що може враховуватися фінансовою установою під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.