Кредит без перевірок і дзвінків

Отримайте до 20 000 грн швидко
та без зайвих питань
Оберіть суму
1 000 грн
20 000 грн
Строк
30 днів

Зміст:

  1. Як оформляється онлайн кредит без перевірок і дзвінків
  2. Мікропозика без дзвінків третім особам
  3. Позичити багато чи швидко? Позики без дзвінків вистачить на все
  4. Чи надійно користуватися позикою без дзвінка?

У життєвій ситуації, яка вимагає термінового залучення кредитних коштів, зволікання загрожує наслідками. Тому часта вимога від позичальників - оформлення кредиту онлайн без перевірок, оскільки вони побоюються, що цей процес буде проходити з характерною бюрократичною неспішністю. Але Credos практикує зовсім інший підхід: оптимізація та автоматизація. Тому від початку оформлення позики до моменту, коли гроші надійшли на картку, проходить всього 15 хвилин.

Як оформляється онлайн кредит без перевірок і дзвінків

Деяким компаніям складно відмовитися від контрольних продзвонів клієнтів, щоб закінчити оформлення. Це пов'язано з тим, що робота організації ведеться за старими стандартами, коли збір даних, підтвердження їхньої автентичності виконує персонал за допомогою дзвінків клієнта, а, іноді, ще й його роботодавця, банку, родичів. Природно, що позичальникові хочеться уникнути подібного.

У Credos кардинально інша процедура оформлення. Коли ухвалюється рішення щодо позики онлайн, все проходить без дзвінків, робота ведеться з базами даних, всі дії автоматизовані, клієнта і його оточення не стомлюють численними дзвінками. Оформлення в Credos не приносить дискомфорту позичальникові, просте, швидке, проходить у кілька етапів:

  • заповнення заявки;
  • ідентифікація особи за допомогою BankID або надсилання скан-копій документів через форму;
  • ознайомлення з рішенням компанії (буде надіслано в СМС-повідомленні на ваш номер);
  • підписання договору;
  • переказ кредитної суми на карту.

Іноді потрібне уточнення за наданою інформацією, тоді з клієнтом зв'язується співробітник Credos. Це необхідний захід, оскільки в іншому випадку заявка отримає відмову.

Мікропозика без дзвінків третім особам

У Credos клієнтам не потрібно надавати номери знайомих або родичів, очікувати дзвінків на роботу. Будь-якій людині малоприємний той факт, що її фінансові справи стали надбанням третіх осіб, у Credos ви не зіткнетеся з таким. Звертаючись за швидкою позикою без перевірок, ви отримуєте саме те, на що розраховували:

  1. Швидкий сервіс. Оформлення за 15 хвилин, включно з часом очікування рішення за позикою (займає не більше 8 хвилин).
  2. Без нав'язливості. Можлива лише одна розмова з клієнтом, у разі потреби.
  3. Вигідно. Звертаючись за позикою вперше, можна отримати гроші під 0,01% на день.

При повторному зверненні процедура оформлення ще простіша, оскільки не потрібно заповнювати форму з даними, вони автоматично зберігаються в кабінеті клієнта.

Позичити багато чи швидко? Позики без дзвінків вистачить на все

У багатьох оперативна процедура оформлення асоціюється з обмеженням за сумою, яку в підсумку зможе отримати клієнт. У Credos ці параметри жодним чином не пов'язані, тому й немає жодних особливих умов для тих, кому важливе швидке оформлення або ж відсутність зайвих формальностей. Умови швидкого кредиту - без перевірок, з мінімумом телефонних контактів з позичальником, висока швидкість видачі - не є якоюсь спеціальною пропозицією, вони універсальні для всіх клієнтів. Як і вимоги, які компанія висуває до позичальників:

  • бути віком від 18 до 75 років;
  • отримувати трудовий дохід;
  • мати паспорт та ІПН на руках;
  • мати особисту банківську карту.

Позичальники, які відповідають цим пунктам, можуть подати заявку і отримати на картку від 1000 до 20 000 грн на термін від 2 до 30 днів. Звертаючись у Credos за позикою без перевірок і дзвінків, ви зможете отримати ту суму, яка необхідна, без будь-яких обмежень, на зручний для вас термін. Все тому, що такого стандарту роботи компанія дотримується завжди, з кожним своїм клієнтом.

Чи надійно користуватися позикою без дзвінка?

Яким сильним би не було бажання отримати суму швидко, закрадається сумнів, а чи немає ризиків, якщо нічого не перевіряють? І які гарантії того, що не виникне неприємних сюрпризів?

У Credos оформлення позики термінове, проте без перевірки особи не обійтися, цього вимагає закон. Але присутність цього пункту ніяк не порушить особисті кордони клієнта, оскільки не буде смикання по телефону, обдзвону родичів, тяганини з папірцями. Credos проводить верифікацію, перевіряє інформацію по базах, просто всі ці процеси для клієнта залишаються "за кадром". За відчуттями - це позика без перевірки, але всіх юридичних норм дотримано. Права позичальника захищені договором, немає жодних прихованих платежів, тільки фіксована ставка.

Попередження
про можливі наслідки для споживача в разі користування фінансовою послугою споживчого кредитування ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС» або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, що укладений з ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС» для продукту «CREDOS»

1. Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, уключаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання за договором про споживчий кредит

1.1. Відповідальність за прострочення виконання та/або невиконання умов договору:

  • згідно п. 8.2 Договору: У разі не здійснення сплати процентів за користування кредитом та/або комісії за видачу кредиту (, та/або комісії за видачу у кредит додаткових грошових коштів (та/або суми кредиту у визначені Договором терміни, Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю штраф у розмірі 90 % (дев’яносто процентів) від розміру простроченої заборгованості, який визначається відповідно до умов, описаних нижче.

    Штраф застосовується за кожен факт невиконання або неналежного виконання Позичальником передбаченого Договором грошового зобов’язання, якщо станом на 00 годин 00 хвилин 3 (третього) дня після дати, яка є останнім днем відповідного Базового періоду, Позичальник не погасив і має прострочену заборгованість за Договором, на яку нараховується штраф.

    Складові простроченої заборгованості, на яку нараховується штраф:

    • у випадку порушення грошових зобов’язань у першому Базовому періоді штраф нараховується на суму прострочених процентів за користування кредитом та суму простроченої комісії за видачу кредиту, які Позичальник був зобов’язаний сплатити за користування кредитом у першому Базовому періоді і не сплатив станом на 00 годин 00 хвилин 3 (третього) дня після дати, яка є останнім днем першого Базового періоду;
    • у випадку порушення грошових зобов’язань в останньому Базовому періоді штраф нараховується на суму прострочених процентів за користування кредитом протягом останнього Базового періоду, які Позичальник був зобов’язаний сплатити за користування кредитом в останньому Базовому періоді, та суму неповерненого кредиту, яку Позичальник був зобов’язаний повернути в останньому Базовому періоді, і не сплатив/не повернув станом на 00 годин 00 хвилин 3 (третього) дня після дати, яка є останнім днем останнього Базового періоду;
    • у випадку порушення грошових зобов’язань протягом будь-якого іншого Базового періоду (крім першого і останнього) штраф нараховується на суми прострочених процентів за користування кредитом та/або на суму простроченої Комісії за видачу у Кредит додаткових грошових коштів у відповідному Базовому періоді, які Позичальник був зобов’язаний сплатити за користування кредитом у відповідному Базовому періоді і не сплатив станом на 00 годин 00 хвилин 3 (третього) дня після дати, яка є останнім днем відповідного Базового періоду (і не нараховується на суми простроченої заборгованості у попередніх Базових періодах і на суми будь-яких штрафів).

    Нарахування штрафу за порушення грошових зобов’язань здійснюється станом на 00 годин 00 хвилин 3 (третього) дня після дати, яка є останнім днем відповідного Базового періоду.

    У випадку погашення Позичальником простроченої заборгованості за Договором у повному обсязі до 00 годин 00 хвилин 3 (третього) дня після дати, яка є останнім днем відповідного Базового періоду, нарахування штрафу за порушення грошових зобов’язань у відповідному Базовому періоді не здійснюється.

  • згідно п. 8.3 Договору: Позичальник зобов’язаний сплатити штраф, нарахований Кредитодавцем у порядку, передбаченому пунктом 8.2. Договору, у той же день, коли Кредитодавцем було нараховано штраф.
  • згідно п. 8.4 Договору: Сукупна сума штрафів, нарахованих за кожен факт порушення зобов’язань Позичальником на підставі пункту 8.2 Договору, та інших платежів, що підлягають сплаті Позичальником за порушення виконання зобов’язань на підставі Договору, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником від Кредитодавця за Договором, і не може бути збільшена за домовленістю Сторін.

1.2.Право фінансової установи у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання:

  • згідно п. 8.5 Договору: У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування кредитом або комісії за видачу кредиту на строк понад один календарний місяць, Кредитодавець має право вимагати від Позичальника повернення кредиту в повному обсязі та сплати процентів за весь строк фактичного користування кредитом до настання дати повернення кредиту, що встановлена п.4.13 Договору;
  • згідно п. 8.6 Договору: У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом або комісії за видачу Кредиту, Кредитодавець має право розірвати Договір за своєї ініціативою, проінформувавши про це Позичальника письмово за 30 (тридцять) календарних днів.

1.3. Унесення інформації до кредитного бюро, формування негативної кредитної історії, що може враховуватися фінансовою установою під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.

До уваги клієнтів ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС»!

Повідомляємо про те, що відповідно до Закону України від 14 грудня 2021 року № 1953-IX «Про фінансові послуги та фінансові компанії» (далі – Закон) ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС» з 01 липня 2024 року зобов’язане подавати інформацію стосовно боржників до Кредитного реєстру Національного банку України у порядку, визначеному Національним банком України.

Відповідно до Положення про Кредитний реєстр Національного банку України, затвердженого постановою Правління Національного банку України 04 травня 2018 року № 50 (у редакції постанови Правління Національного банку України 25 грудня 2023 року № 180), до таких боржників належать особи, загальна сума зобов’язань яких (сукупний борг) дорівнює 50 тисяч гривень і більше.

Відповідно до Закону інформація, що подається до Кредитного реєстру, включає наступні дані:

  1. відомості, що ідентифікують боржника;
  2. інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією;
  3. інформацію про належність боржника до пов’язаних з кредитором осіб (у разі наявності належності);
  4. інформацію про забезпечення виконання зобов’язань за кредитною операцією, у тому числі порукою (дата укладення договору про забезпечення виконання зобов’язань, вид забезпечення) (у разі укладення договору поруки).

Боржники та інші особи, інформація стосовно яких міститься у Кредитному реєстрі, мають право доступу до таких даних про себе та до відомостей щодо запитів на отримання таких даних стосовно себе в порядку, визначеному законодавством. Національний банк України зобов’язаний протягом 7 робочих днів з дня отримання заяви заявника безкоштовно надати йому інформацію з Кредитного реєстру або повідомити про відсутність у Кредитному реєстрі інформації щодо нього в межах, визначених нормативно-правовими актами Національного банку України.

Боржники та інші особи, інформація стосовно яких міститься у Кредитному реєстрі, у разі незгоди з інформацією, що міститься стосовно них у Кредитному реєстрі, мають право звернутися до Національного банку України з заявою про виправлення чи видалення такої інформації.