Онлайн кредит під 0.01 %

Отримайте позику швидко
та без зайвих питань
Сума
15000 грн
Менше
Більше
Періодичність оплати %
14 днів
2дні
30 днів
Перший кредит
Повторний кредит
Гарантія безпеки:

Зміст:

 1. Навіщо компанії давати кредит без відсотків?
 2. Кредит під 0,01% доступний для всіх громадян
 3. Позика онлайн без відсотків або з мінімальною ставкою?
 4. Віддалене оформлення кредиту онлайн: беремо суму під 0,01 відсотків
 5. Мікропозики без відсотків і без проблем: правила користування позиками

Чи реально взяти в борг у МФО за мінімальною ставкою? Credos надає кредит онлайн під 0,01% на день клієнтам, що вперше звернулися по фінансову допомогу в компанію. Позичальник отримує позику з невеликою оплатою за користування, без застережень, прихованих платежів, комісій за нею. Чесна, практично безвідсоткова позика з віддаленим оформленням за 15 хвилин.

Навіщо компанії давати кредит без відсотків?

Недовіра з боку деяких клієнтів цілком зрозуміла, адже суть кредитування в тому, щоб стягувати відсоток за користування, а тут компанія просто дає вам гроші на якийсь термін, наче ви позичили в друга. Оскільки сфера мікрокредитування дуже конкурентна, екстра вигідна пропозиція дає змогу виділити компанію на тлі інших, зробити помітнішою для клієнтів. Також позика під 0,01 відсоток - це можливість для позичальника оцінити сервіс, плюси й мінуси в роботі компанії, водночас не зазнавши жодного додаткового фінансового навантаження за позикою, зрозуміти, чи зацікавлений він надалі співпрацювати з цим кредитором.

Така пропозиція діє лише при першому зверненні, це не постійна практика. Тому, якщо ви зараз вибираєте, де позичити енну суму, то практично безвідсотковий кредит від Credos - найкращий привід ближче познайомитися з нашими послугами. Для цього буде потрібно:

 • паспорт, ІПН;
 • банківська картка;
 • вік від 18 до 75 років;
 • трудовий дохід.

Так виглядає перелік вимог до позичальників у Credos. Жодної паперової звітності про офіційне працевлаштування, розмір доходу, поручителів або заставної цінності надавати не потрібно.

Кредит під 0,01% доступний для всіх громадян

Якщо ви відповідаєте короткому переліку вимог компанії, то безперешкодно можете оформити позику за екстра низькою ставкою. Працюючі студенти, пенсіонери, фрілансери або самозайняті, не оформлені за трудовою - всі ці категорії позичальників можуть стати клієнтами Credos, навіть якщо в інших фінустановах вони отримали відмову за позикою. Не стане перешкодою для отримання майже безвідсоткового кредиту з оформленням онлайн і погана клієнтська історія, вже відкрита в іншому МФО або банку позика.

Умови кредитування однакові для всіх клієнтів:

 1. Доступна будь-яка сума в діапазоні від 600 до 20 000 грн.
 2. Індивідуальний вибір терміну оплати: від 2 до 30 днів.
 3. Загальний термін кредитування - 300 днів.

Позика онлайн без відсотків або з мінімальною ставкою?

Кредитування під нуль - це повністю безкоштовний кредит. Оскільки ціла низка процесів, що протікають під час оформлення, вимагає високої точності, сучасного програмного забезпечення, обслуговування, супроводу фахівцями, виплачувати кредити без відсотків компанії проблематично. Компромісом послужила мінімальна ставка - 0,01% на день. Для клієнта це несуттєва сума відсотків, наприклад, якщо позичити 1000 на 10 днів, то вона складе 1 гривню. Такий кредит можна прирівнювати до безвідсоткового, оскільки фінансове навантаження мінімальне.

Віддалене оформлення кредиту онлайн: беремо суму під 0,01 відсотків

Багато операцій з грошима, для здійснення яких раніше потрібно було відвідувати пошту, касу банку, сьогодні проводиться онлайн. Сфера кредитування також йде в ногу з прогресом, тому оформлення мікропозик під 0 відсотків у Credos повністю віддалене. Скористатися послугами можна з будь-якої точки країни, в будь-який зручний час - графік роботи компанії 24/7.

Послідовність дій при оформленні виглядає так:

 1. Визначити бажані параметри позики: суму, термін.
 2. Заповнити форму заявки.
 3. Узгодити всі ключові характеристики позики з оператором.
 4. Отримати рішення компанії, щодо виплати коштів.
 5. Підписати договір.

На виконання цього алгоритму дій знадобиться близько 15 хвилин, включно з часом очікування відповіді з рішенням, що надходить СМС-повідомленням на телефон клієнту. Сума позики переказується на карту онлайн. Без відсотків кредитуватися в Credos не тільки вигідно, а й швидко.

Повернення коштів також віддалене, оплати приймаються на сайті, в особистому кабінеті клієнта, в терміналах, у банківському додатку.

Мікропозики без відсотків і без проблем: правила користування позиками

Головне правило безпроблемного кредитування - завжди чітко дотримуватися термінів, не допускати прострочень. Якщо дата оплати наблизилася, а всієї суми на руках немає, можна оплатити тільки відсотки і користуватися кредитними коштами далі, аж до 300 днів. Оформляючи позики онлайн без відсотків, слід виважено підходити до вибору терміну погашення, якщо не впевнені в обставинах, краще вказати термін більший на кілька днів. Тим паче, що завжди можна погасити позику достроково.

Попередження

1. Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, уключаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання за договором про споживчий кредит

1.1. Відповідальність за прострочення виконання та/або невиконання умов договору:

 • згідно п.8.2. Договору: «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення»;
 • згідно п.8.2. Договору (тимчасово не застосовується у зв'язку з дією обмежень, запроваджених у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану) «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю 2 (два) проценти від неповерненої суми Кредиту за кожен день прострочення сплати в силу положень статті 625 Цивільного кодексу України»;»
 • згідно п.8.3. Договору: (тимчасово не застосовується у зв'язку з дією обмежень, запроваджених у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану) «У разі не здійснення сплати процентів за користування Кредитом у визначені цим Договором терміни, Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю штраф у розмірі 10% (десяти відсотків) від суми Кредиту. Сукупна сума неустойки, нарахованої за порушення зобов'язань Позичальником на підставі цього пункту Договору, не може перевищувати половини Кредиту (50% суми Кредиту), одержаного Позичальником за цим Договором»;
 • згідно п.10.2 Договору: «У разі несплати Позичальником у повному обсязі відсотків за користування Кредитом не пізніше останнього дня першого Базового періоду за Пільговою процентною ставкою, нарахування процентів за користування Кредитом за перший Базовий період здійснюється за Стандартною процентною ставкою. Надалі нарахування відсотків за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів. З моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Зниженою процентною ставкою»;
 • згідно п.10.3 Договору: «У разі несплати Позичальником у повному обсязі відсотків за користування Кредитом не пізніше останнього дня будь-якого Базового періоду, з наступного дня подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів (включаючи дату погашення заборгованості)».

1.2. Право фінансової установи у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання:

 • згідно п. 8.5 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом на строк понад один календарний місяць, Кредитодавець має право вимагати від Позичальника повернення Кредиту в повному обсязі та сплати процентів за весь строк фактичного користування Кредитом до настання дати повернення кредиту, що встановлена п.4.12 цього Договору»;
 • згідно п. 8.6 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом, Кредитодавець має право розірвати цей Договір за своєї ініціативою, проінформувавши про це Позичальника письмово за 30 (тридцять) календарних днів».

1.3. Унесення інформації до кредитного бюро, формування негативної кредитної історії, що може враховуватися фінансовою установою під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.