Кредит без поручителів і довідок

Отримайте позику швидко
та без зайвих питань
Сума
Менше
Більше
Періодичність оплати %
14днів
2дні
30днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті
Перший кредит
Повторний кредит

Зміст:

 1. Credos видає кредит онлайн без поручителів і збору паперів
 2. У Credos клієнти візьмуть кредит за паспортом без довідок за 15 хвилин
 3. Шукаєте, де взяти кредит без поручителів, збору паперів, та ще й з вигодою? І знову Credos
 4. Плюси Credos - це не тільки отримати кредит без довідок

Нікому не подобається бюрократична рутина, за будь-якої можливості її бажають уникнути, тим більше, якщо питання термінове. У Credos оформлення кредиту відбувається без довідок, клієнтам компанії не доводиться ходити по кабінетах і збирати папери. Вони можуть отримати потрібні кошти за 15 хвилин, зайшовши на сайт і заповнивши заявку. Документи, що потрібні для цього, завжди знаходяться під рукою, процедура проста, без будь-яких бюрократичних складнощів.

Credos видає кредит онлайн без поручителів і збору паперів

У компанії процес верифікації інформації, ідентифікація особистості здійснюється за допомогою спеціалізованих баз даних. Тому від клієнтів не потрібна додаткова інформація про розмір доходу, працевлаштування, що традиційно підтверджується довідками з роботи. Достатньо лише вказати джерело доходу, щоб довести компанії свою платоспроможність.

У Credos невеликий список вимог на отримання кредиту онлайн, подається заявка без довідок, не потрібні поручителі за позикою, застава. Для оформлення знадобляться базові документи, кредитна картка і смартфон. Стати клієнтом можуть усі, хто:

 • перебуває у віці від 18 до 75 років;
 • мають паспорт та ІПН;
 • трудовий дохід.

Офіційне працевлаштування не обов'язкове, компанія готова кредитувати людей, що працюють не за трудовою, студентів на підробітках, фрілансерів, пенсіонерів, які працюють.

У Credos клієнти візьмуть кредит за паспортом без довідок за 15 хвилин

Оформлення позик відбувається поетапно, не вимагає ніяких складних дій від позичальника, процес простий і зрозумілий навіть клієнтам з невеликими інтернет-навичками. Під час внесення даних знадобиться уважність, щоб виключити помилки, оскільки спотворена інформація від клієнта - привід відхилити заявку. Для отримання термінового кредиту без офіційних довідок потрібно 5 простих кроків:

 1. Вибрати суму і термін зручного повернення позики.
 2. Заповнити поля форми і відправити заявку.
 3. Підтвердити оператору ключову інформацію за зверненням.
 4. Отримати СМС із рішенням.
 5. Підписати договір.

Організація процесів сприяє тому, щоб клієнти взяли необхідний кредит швидко, без довідок і очікування. На ці дії не потрібно багато часу, досвідчений користувач впорається із заповненням заявки за лічені хвилини. З боку компанії також не буде жодних затримок: рішення ухвалюється протягом 8 хвилин, а гроші зарахують на картку за кілька хвилин після підписання договору.

Шукаєте, де взяти кредит без поручителів, збору паперів, та ще й з вигодою? І знову Credos

Компанія кредитує не тільки швидко і без бюрократії, а й вигідно. Людям, що вперше звернулися в Credos, пропонується акційна пільгова ставка - 0,01% на день. Якщо позичити 1000 грн на таких умовах, то за 5 днів користування грошима ви заплатите 50 копійок, за 10 днів - 1 грн.

Доступна сума позики без довідок про доходи в межах від 600 до 20 000 грн, термін - 2-30 днів. Загальний термін кредитування в Credos - 365 днів. Якщо обставини складаються так, що клієнт не в силах повернути позичені кошти в зазначений термін, він має право користуватися грошима будь-який період протягом цих 365 днів, вчасно сплачуючи відсотки за позикою.

Плюси Credos - це не тільки отримати кредит без довідок

Проста процедура, вигідна ставка - це перше, на що звертають увагу, вибираючи кредитора. Але якщо час підтискає, навряд чи клієнт зрадіє раптовій відмові у видачі грошей. У Credos цей ризик зведений до мінімуму - 93% заявок компанія схвалила. Це 93% гарантії, що клієнт, подавши заявку, отримає виплату за терміновим кредитом без відмови, і відсутність довідок, офіційного робочого статусу ніяк не впливає на цей показник.

Другий важливий момент у роботі компанії - це цілодобове обслуговування клієнтів. Це не тільки можливість подати звернення в позаурочний час, а й отримати рішення, а після - швидку виплату за кредитами без довідок. На це варто звернути увагу, оскільки деякі організації в нічний час тільки приймають заявки, розгляд же відбувається в робочі години. У Credos вам не доведеться чекати до ранку або поки закінчаться вихідні, тут пропонують оформити терміновий кредит без складнощів: довідок і поручителів, без ризику відмови, 24/7.

Попередження

1. Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, уключаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання за договором про споживчий кредит

1.1. Відповідальність за прострочення виконання та/або невиконання умов договору:

 • згідно п.8.2. Договору: «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення»;
 • згідно п.8.2. Договору (тимчасово не застосовується у зв'язку з дією карантинних обмежень, а також обмежень, запроваджених у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану) «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю 2 (два) проценти від неповерненої суми Кредиту за кожен день прострочення сплати в силу положень статті 625 Цивільного кодексу України»;»
 • згідно п.8.3. Договору: (тимчасово не застосовується у зв'язку з дією карантинних обмежень, а також обмежень, запроваджених у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану) «У разі не здійснення сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) у визначені цим Договором терміни, Кредитодавець має право вимагати, а Позичальник, у випадку реалізації Кредитодавцем цього права,зобов’язаний сплатити Кредитодавцю штраф у розмірі 10% (десяти відсотків) від суми Кредиту. Сукупна сума неустойки, нарахованої за порушення зобов'язань Позичальником на підставі цього пункту Договору, не може перевищувати половини Кредиту (50% суми Кредиту), одержаного Позичальником за цим Договором»;
 • згідно п.10.2 Договору: «У разі несплати Позичальником у повному обсязі відсотків за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) не пізніше останнього дня першого Базового періоду за Пільговою процентною ставкою, нарахування процентів за користування Кредитом за перший Базовий період здійснюється за Стандартною процентною ставкою. Надалі нарахування відсотків за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту). З моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Зниженою процентною ставкою»;
 • згідно п.10.3 Договору: «У разі несплати Позичальником у повному обсязі відсотків за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) не пізніше останнього дня будь-якого Базового періоду, з наступного дня подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) (включаючи дату погашення заборгованості)».

1.2. Право фінансової установи у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання:

 • згідно п. 8.5 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) на строк понад один календарний місяць, Кредитодавець має право вимагати від Позичальника повернення Кредиту в повному обсязі та сплати процентів за весь строк фактичного користування Кредитом до настання дати повернення кредиту, що встановлена п.4.12 цього Договору»;
 • згідно п. 8.6 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), Кредитодавець має право розірвати цей Договір за своєї ініціативою, проінформувавши про це Позичальника письмово за 30 (тридцять) календарних днів».

1.3. Унесення інформації до кредитного бюро, формування негативної кредитної історії, що може враховуватися фінансовою установою під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.