Кредит без відмови

Отримайте позику швидко
та без зайвих питань
Сума
Менше
Більше
Періодичність оплати %
14днів
2дні
30днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті
Перший кредит
Повторний кредит

Зміст:

 1. Кому надаються кредити без відмови в Credos
 2. Як швидко можна оформити мікропозику без відмови та отримати кошти
 3. Кредитування без залучення третіх осіб

У багатьох життєвих ситуаціях позика є єдиною можливістю вирішити питання без негативних наслідків. За таких обставин найбільш раціональним рішенням буде звернення до компанії, де висока ймовірність взяти кредит без відмови. Credos є саме такою компанією - 93% заявок на позику отримують схвалення. Це високі показники, які наочно демонструють лояльність компанії до позичальників, відсутність упередженості під час ухвалення рішення щодо звернення.

Кому надаються кредити без відмови в Credos

Жодна мікрофінансова організація у своїй роботі не може уникнути відмов, стверджувати зворотне - це навмисно вводити в оману. Підставою для відмови може послужити неправильно зазначена інформація від позичальника, тому на етапі заповнення форми потрібна увага при внесенні даних. Також гарантовано отримують негативну відповідь клієнти, у яких вже є непогашений кредит в Credos. . В інших випадках звернення приймається до розгляду.

У компанії невеликий список вимог до позичальника, з якими також слід ознайомитися, перш ніж звертатися за кредитом онлайн, отримати без відмови його можна за умови, що всіх вимог дотримано. Цей перелік має такий вигляд:

 • громадянство України;
 • вік від 18 і до 75 років;
 • паспорт, ідентифікаційний код;
 • особиста банківська карта;
 • трудовий дохід.

Від позичальників не потрібно документальних підтверджень розміру доходу, офіційного працевлаштування.

Credos прагне до того, щоб надавати кредит усім без відмови, тому нашими клієнтами можуть бути, як люди, що працюють за трудовою, так і самозайняті, фрілансери, сезонні працівники, особи, які перебувають на випробувальному терміні. А розширений віковий діапазон дає можливість звернутися за позикою молодим людям, людям старшого і пенсійного віку. Інші фінустанови цих громадян кредитують неохоче, тоді як у Credos вони можуть розраховувати на позику без відмови.

Всі, хто на даний момент вже користується позикою від Credos, знову отримати кредитні кошти від компанії можуть тільки після того, як її погасять. Але якщо поточну позику отримано в іншій МФО або банку, це не стане перешкодою для кредитування в Credos.

Компанія допомагає і тим, у кого неідеальна кредитна історія, але терміново потрібні кошти, закрити потребу кредитом без відмови. Погана історія - фінансова "чорна мітка" для багатьох установ, Credos же готовий надати шанс виправити ситуацію. Такі клієнти, сумлінно погашаючи позику, можуть реабілітувати свою кредитну репутацію.

Як швидко можна оформити мікропозику без відмови та отримати кошти

Звертаються до мікрофінансових організацій у надії терміново роздобути грошей. Тому клієнтам важливі ще й швидкість опрацювання їхніх заявок, терміни ухвалення рішення, час очікування переказу. У Credos всі ці етапи сумарно займають близько 15 хвилин при першому зверненні і вдвічі менше, якщо людина вирішила взяти мікрокредит без відмови повторно.

Послідовність оформлення для нових клієнтів:

 1. Визначити суму і термін за допомогою панелі онлайн-калькулятора сайту.
 2. Заповнити форму заявки, уважно вносячи дані в поля.
 3. Відповісти на запитання оператора.
 4. Отримати рішення компанії.
 5. Підписати договір.

Інтерфейс сайту, шаблон форми прості, інтуїтивно зрозумілі навіть недосвідченим користувачам інтернету, заповнення заявки не забере багато часу. Очікувати рішення від Credos клієнту доведеться не більше 8 хвилин, час зарахування коштів на карту - 1-2 хвилини.

Кредитування без залучення третіх осіб

Інтернет рясніє багатообіцяючим: "позика без відмови і перевірок". Але верифікація особистості клієнта - обов'язкова умова кредитування. Перевіряються дані, які компанія отримує від самого позичальника або від його банку. Але деякі МФО, у прагненні убезпечити себе, можуть звертатися за інформацією до роботодавця, вимагати поручителів за позикою, зв'язуватися з ними телефоном.

Якщо у ваші плани не входить посвячувати ще когось у свої фінансові справи, обирайте компанію, що працює з електронними базами, а не третіми особами. Будьте впевнені, звертаючись у Credos за позиками, що тут вони без відмови і нав'язливих перевірок.

Попередження

1. Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, уключаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання за договором про споживчий кредит

1.1. Відповідальність за прострочення виконання та/або невиконання умов договору:

 • згідно п.8.2. Договору: «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення»;
 • згідно п.8.2. Договору (тимчасово не застосовується у зв'язку з дією карантинних обмежень, а також обмежень, запроваджених у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану) «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю 2 (два) проценти від неповерненої суми Кредиту за кожен день прострочення сплати в силу положень статті 625 Цивільного кодексу України»;»
 • згідно п.8.3. Договору: (тимчасово не застосовується у зв'язку з дією карантинних обмежень, а також обмежень, запроваджених у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану) «У разі не здійснення сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) у визначені цим Договором терміни, Кредитодавець має право вимагати, а Позичальник, у випадку реалізації Кредитодавцем цього права,зобов’язаний сплатити Кредитодавцю штраф у розмірі 10% (десяти відсотків) від суми Кредиту. Сукупна сума неустойки, нарахованої за порушення зобов'язань Позичальником на підставі цього пункту Договору, не може перевищувати половини Кредиту (50% суми Кредиту), одержаного Позичальником за цим Договором»;
 • згідно п.10.2 Договору: «У разі несплати Позичальником у повному обсязі відсотків за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) не пізніше останнього дня першого Базового періоду за Пільговою процентною ставкою, нарахування процентів за користування Кредитом за перший Базовий період здійснюється за Стандартною процентною ставкою. Надалі нарахування відсотків за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту). З моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Зниженою процентною ставкою»;
 • згідно п.10.3 Договору: «У разі несплати Позичальником у повному обсязі відсотків за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) не пізніше останнього дня будь-якого Базового періоду, з наступного дня подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) (включаючи дату погашення заборгованості)».

1.2. Право фінансової установи у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання:

 • згідно п. 8.5 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) на строк понад один календарний місяць, Кредитодавець має право вимагати від Позичальника повернення Кредиту в повному обсязі та сплати процентів за весь строк фактичного користування Кредитом до настання дати повернення кредиту, що встановлена п.4.12 цього Договору»;
 • згідно п. 8.6 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), Кредитодавець має право розірвати цей Договір за своєї ініціативою, проінформувавши про це Позичальника письмово за 30 (тридцять) календарних днів».

1.3. Унесення інформації до кредитного бюро, формування негативної кредитної історії, що може враховуватися фінансовою установою під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.