Кредит без відмови

Отримайте позику швидко
та без зайвих питань
Сума
Менше
Більше
Періодичність оплати %
14днів
2дні
30днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті
Перший кредит
Повторний кредит

Зміст:

  1. Кому надаються кредити без відмови в Credos
  2. Як швидко можна оформити мікропозику без відмови та отримати кошти
  3. Кредитування без залучення третіх осіб

У багатьох життєвих ситуаціях позика є єдиною можливістю вирішити питання без негативних наслідків. За таких обставин найбільш раціональним рішенням буде звернення до компанії, де висока ймовірність взяти кредит без відмови. Credos є саме такою компанією - 93% заявок на позику отримують схвалення. Це високі показники, які наочно демонструють лояльність компанії до позичальників, відсутність упередженості під час ухвалення рішення щодо звернення.

Кому надаються кредити без відмови в Credos

Жодна мікрофінансова організація у своїй роботі не може уникнути відмов, стверджувати зворотне - це навмисно вводити в оману. Підставою для відмови може послужити неправильно зазначена інформація від позичальника, тому на етапі заповнення форми потрібна увага при внесенні даних. Також гарантовано отримують негативну відповідь клієнти, у яких вже є непогашений кредит в Credos. . В інших випадках звернення приймається до розгляду.

У компанії невеликий список вимог до позичальника, з якими також слід ознайомитися, перш ніж звертатися за кредитом онлайн, отримати без відмови його можна за умови, що всіх вимог дотримано. Цей перелік має такий вигляд:

  • громадянство України;
  • вік від 18 і до 75 років;
  • паспорт, ідентифікаційний код;
  • особиста банківська карта;
  • трудовий дохід.

Від позичальників не потрібно документальних підтверджень розміру доходу, офіційного працевлаштування.

Credos прагне до того, щоб надавати кредит усім без відмови, тому нашими клієнтами можуть бути, як люди, що працюють за трудовою, так і самозайняті, фрілансери, сезонні працівники, особи, які перебувають на випробувальному терміні. А розширений віковий діапазон дає можливість звернутися за позикою молодим людям, людям старшого і пенсійного віку. Інші фінустанови цих громадян кредитують неохоче, тоді як у Credos вони можуть розраховувати на позику без відмови.

Всі, хто на даний момент вже користується позикою від Credos, знову отримати кредитні кошти від компанії можуть тільки після того, як її погасять. Але якщо поточну позику отримано в іншій МФО або банку, це не стане перешкодою для кредитування в Credos.

Компанія допомагає і тим, у кого неідеальна кредитна історія, але терміново потрібні кошти, закрити потребу кредитом без відмови. Погана історія - фінансова "чорна мітка" для багатьох установ, Credos же готовий надати шанс виправити ситуацію. Такі клієнти, сумлінно погашаючи позику, можуть реабілітувати свою кредитну репутацію.

Як швидко можна оформити мікропозику без відмови та отримати кошти

Звертаються до мікрофінансових організацій у надії терміново роздобути грошей. Тому клієнтам важливі ще й швидкість опрацювання їхніх заявок, терміни ухвалення рішення, час очікування переказу. У Credos всі ці етапи сумарно займають близько 15 хвилин при першому зверненні і вдвічі менше, якщо людина вирішила взяти мікрокредит без відмови повторно.

Послідовність оформлення для нових клієнтів:

  1. Визначити суму і термін за допомогою панелі онлайн-калькулятора сайту.
  2. Заповнити форму заявки, уважно вносячи дані в поля.
  3. Відповісти на запитання оператора.
  4. Отримати рішення компанії.
  5. Підписати договір.

Інтерфейс сайту, шаблон форми прості, інтуїтивно зрозумілі навіть недосвідченим користувачам інтернету, заповнення заявки не забере багато часу. Очікувати рішення від Credos клієнту доведеться не більше 8 хвилин, час зарахування коштів на карту - 1-2 хвилини.

Кредитування без залучення третіх осіб

Інтернет рясніє багатообіцяючим: "позика без відмови і перевірок". Але верифікація особистості клієнта - обов'язкова умова кредитування. Перевіряються дані, які компанія отримує від самого позичальника або від його банку. Але деякі МФО, у прагненні убезпечити себе, можуть звертатися за інформацією до роботодавця, вимагати поручителів за позикою, зв'язуватися з ними телефоном.

Якщо у ваші плани не входить посвячувати ще когось у свої фінансові справи, обирайте компанію, що працює з електронними базами, а не третіми особами. Будьте впевнені, звертаючись у Credos за позиками, що тут вони без відмови і нав'язливих перевірок.

Попередження

1. Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, уключаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання за договором про споживчий кредит

1.1. Відповідальність за прострочення виконання та/або невиконання умов договору:

  • згідно п.8.2. Договору: «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення»;
  • згідно п.8.2. Договору У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю 1 (один) процент від неповерненої суми Кредиту за кожен день прострочення сплати в силу положень статті 625 Цивільного кодексу України;
  • згідно п.8.3. Договору: У разі не здійснення сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), та/або Комісії за видачу додаткових грошових коштів у Кредит, та/або суми кредиту у визначені Договором терміни, Кредитодавець має право вимагати, а Позичальник у випадку реалізації Кредитодавцем цього права зобов’язаний сплатити Кредитодавцю штраф. Розмір штрафу визначається в залежності від розміру простроченої заборгованості Позичальника та за умов, що сума простроченої заборгованості Позичальника перед Кредитодавцем за Договором станом на 70 (сімдесятий) день, яка накопичилася наростаючим підсумком за період 70 (сімдесят) календарних днів, протягом яких Позичальник безперервно мав прострочені грошові зобов’язання перед Кредитодавцем, і яка залишається непогашеною на такий 70 (сімдесятий) день прострочення Позичальником виконання зобов’язань. Штраф, відповідно до цієї умови Договору, становить 62% від розміру простроченої заборгованості Позичальника. Цей Штраф Кредитодавець має право нараховувати кожного разу у випадку прострочення Позичальником виконання зобов’язань протягом періоду 70 (сімдесят) календарних днів поспіль, при цьому Кредитодавець не має права двічі застосувати до Позичальника штрафні санкції за прострочення здійснення Позичальником одного і того самого Обов’язкового платежу. Нарахування штрафу згідно умов Договору є правом Кредитодавця а не його обов’язком. Кредитодавець має можливість на власний розсуд не нараховувати штраф Позичальнику за порушення його обов’язків із виконання грошових зобов’язань. Сукупна сума штрафів, нарахованих за порушення зобов'язань Позичальником на підставі Договору, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником від Кредитодавця за Договором;
  • згідно п.10.2 Договору: У разі несплати Позичальником у повному нарахованих за Пільговою процентною ставкою процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) не пізніше останнього дня першого Базового періоду, нарахування процентів за користування Кредитом за перший Базовий період здійснюється за Стандартною процентною ставкою. Надалі нарахування відсотків за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та/або комісії за видачу Кредиту. З моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Зниженою процентною ставкою (в межах періоду, протягом якого може застосовуватися Знижена процентна ставка відповідно до умов Договору);
  • згідно п.10.3 Договору: У разі несплати Позичальником у повному обсязі Обов’язкового платежу не пізніше останнього дня будь-якого Базового періоду, з наступного дня подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повної сплати Позичальником Обов’язкового платежу (включаючи дату оплати).

1.2. Право фінансової установи у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання:

  • згідно п. 8.4 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) на строк понад один календарний місяць, Кредитодавець має право вимагати від Позичальника повернення Кредиту в повному обсязі та сплати процентів за весь строк фактичного користування Кредитом до настання дати повернення кредиту, що встановлена п.4.12 цього Договору»;
  • згідно п. 8.5 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), Кредитодавець має право розірвати цей Договір за своєї ініціативою, проінформувавши про це Позичальника письмово за 30 (тридцять) календарних днів».

1.3. Унесення інформації до кредитного бюро, формування негативної кредитної історії, що може враховуватися фінансовою установою під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.

До уваги клієнтів ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС»!

Повідомляємо про те, що відповідно до Закону України від 14 грудня 2021 року № 1953-IX «Про фінансові послуги та фінансові компанії» (далі – Закон) ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС» з 01 липня 2024 року зобов’язане подавати інформацію стосовно боржників до Кредитного реєстру Національного банку України у порядку, визначеному Національним банком України.

Відповідно до Положення про Кредитний реєстр Національного банку України, затвердженого постановою Правління Національного банку України 04 травня 2018 року № 50 (у редакції постанови Правління Національного банку України 25 грудня 2023 року № 180), до таких боржників належать особи, загальна сума зобов’язань яких (сукупний борг) дорівнює 50 тисяч гривень і більше.

Відповідно до Закону інформація, що подається до Кредитного реєстру, включає наступні дані:

  1. відомості, що ідентифікують боржника;
  2. інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією;
  3. інформацію про належність боржника до пов’язаних з кредитором осіб (у разі наявності належності);
  4. інформацію про забезпечення виконання зобов’язань за кредитною операцією, у тому числі порукою (дата укладення договору про забезпечення виконання зобов’язань, вид забезпечення) (у разі укладення договору поруки).

Боржники та інші особи, інформація стосовно яких міститься у Кредитному реєстрі, мають право доступу до таких даних про себе та до відомостей щодо запитів на отримання таких даних стосовно себе в порядку, визначеному законодавством. Національний банк України зобов’язаний протягом 7 робочих днів з дня отримання заяви заявника безкоштовно надати йому інформацію з Кредитного реєстру або повідомити про відсутність у Кредитному реєстрі інформації щодо нього в межах, визначених нормативно-правовими актами Національного банку України.

Боржники та інші особи, інформація стосовно яких міститься у Кредитному реєстрі, у разі незгоди з інформацією, що міститься стосовно них у Кредитному реєстрі, мають право звернутися до Національного банку України з заявою про виправлення чи видалення такої інформації.