Гроші під відсотки

Отримайте позику швидко
та без зайвих питань
Сума
Менше
Більше
Періодичність оплати %
14днів
2дні
30днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті
Перший кредит
Повторний кредит

Зміст:

 1. Оформити позику й отримати гроші під відсоток - справа 15-ти хвилин
 2. Наскільки просто взяти гроші під відсотки в Credos?
 3. Переваги звернення до Credos

Взяти в борг у знайомих не завжди зручно і доречно, іноді не хочеться посвячувати когось у свої фінансові питання, пояснювати. Або ж просто немає поруч людей, які мають у своєму розпорядженні вільну суму. У таких випадках розумно звернутися за грошима під відсотки в Credos. Тут можна отримати від 600 до 20 000 грн на термін від 2 до 30 днів і закрити фінансову потребу. Послугами кредитних компаній користується дедалі більша кількість громадян, оскільки це зручніше і швидше, ніж дзвінки знайомих із проханнями позичити.

Оформити позику й отримати гроші під відсоток - справа 15-ти хвилин

Credos видає позики на будь-які цілі: покупки, оплата послуг, комунальних рахунків, побутові потреби. Компанія не вимагає звіту, на що бере або куди витратить кошти клієнт. Оформляється заявка за простою процедурою, скасовано такі складнощі, як надання довідки про дохід або працевлаштування, поручительство від знайомих.

Процес кредитування повністю віддалений, всі етапи, від запиту на отримання грошей у борг під невеликі відсотки, до виплати коштів, відбуваються онлайн. Тому скористатися послугами Credos можна з будь-якої точки країни. Етапи оформлення такі:

 • зайти на сайт і вибрати суму і термін вашої позики;
 • перейти до заповнення форми, вказати свої дані;
 • звірити інформацію в розмові з оператором;
 • отримати відповідь за зверненням;
 • підписати договір.

Ці дії займуть до 15 хвилин часу. Форма заявки на позику під відсотки зрозуміла навіть недосвідченому користувачеві інтернету, поля мають підказки. Всі інші кроки компанія максимально оптимізувала, вони проходять за хвилини: рішення приймається протягом 8-ми хвилин, переказ надходить клієнту за 1-2 хвилини.

Наскільки просто взяти гроші під відсотки в Credos?

Проблеми з фінансами виникають у всіх, але одним громадянам вирішити їх простіше, ніж іншим. До тих, хто працює не за трудовою, студентів, людей, що вже досягли або перебувають на порозі пенсійного віку, фрілансерів, осіб з поганою кредитною історією деякі компанії ставляться з обережністю. У цьому питанні Credos більш лояльна організація, яка не вимагає офіційного працевлаштування, підтвердження доходу довідкою. Щоб отримати гроші на відсоток, необхідний:

 1. Вік від 18 до 75 років.
 2. Паспорт та ідентифікаційний код.
 3. Трудовий дохід.

Три простих пункти, які нескладно виконати пересічному громадянину.

Переваги звернення до Credos

Кредитування стало популярною послугою, тому пропозицій багато, але кожен, кому на даний момент потрібні кошти, хоче вибрати найбільш вигідного кредитора. Credos пропонує клієнту не тільки швидко отримати кошти, а й додаткові плюси:

 • ті, хто вперше звернувся в компанію за позиками онлайн, отримують кошти під низький відсоток - 0,01% на день;
 • високий відсоток схвалення - 93% заявок отримали позитивну відповідь;
 • без поручительства і застав;
 • можливість дострокового погашення;
 • цілодобовий доступ до послуг - 24/7;
 • зручна оплата кредитів.

Звернувшись до Credos, ви зможете вирішити питання з нестачею коштів за 15 хвилин, без зайвої бюрократії.

Попередження

1. Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, уключаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання за договором про споживчий кредит

1.1. Відповідальність за прострочення виконання та/або невиконання умов договору:

 • згідно п.8.2. Договору: «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення»;
 • згідно п.8.2. Договору (тимчасово не застосовується у зв'язку з дією карантинних обмежень, а також обмежень, запроваджених у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану) «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю 2 (два) проценти від неповерненої суми Кредиту за кожен день прострочення сплати в силу положень статті 625 Цивільного кодексу України»;»
 • згідно п.8.3. Договору: (тимчасово не застосовується у зв'язку з дією карантинних обмежень, а також обмежень, запроваджених у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану) «У разі не здійснення сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) у визначені цим Договором терміни, Кредитодавець має право вимагати, а Позичальник, у випадку реалізації Кредитодавцем цього права,зобов’язаний сплатити Кредитодавцю штраф у розмірі 10% (десяти відсотків) від суми Кредиту. Сукупна сума неустойки, нарахованої за порушення зобов'язань Позичальником на підставі цього пункту Договору, не може перевищувати половини Кредиту (50% суми Кредиту), одержаного Позичальником за цим Договором»;
 • згідно п.10.2 Договору: «У разі несплати Позичальником у повному обсязі відсотків за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) не пізніше останнього дня першого Базового періоду за Пільговою процентною ставкою, нарахування процентів за користування Кредитом за перший Базовий період здійснюється за Стандартною процентною ставкою. Надалі нарахування відсотків за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту). З моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Зниженою процентною ставкою»;
 • згідно п.10.3 Договору: «У разі несплати Позичальником у повному обсязі відсотків за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) не пізніше останнього дня будь-якого Базового періоду, з наступного дня подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) (включаючи дату погашення заборгованості)».

1.2. Право фінансової установи у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання:

 • згідно п. 8.5 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) на строк понад один календарний місяць, Кредитодавець має право вимагати від Позичальника повернення Кредиту в повному обсязі та сплати процентів за весь строк фактичного користування Кредитом до настання дати повернення кредиту, що встановлена п.4.12 цього Договору»;
 • згідно п. 8.6 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), Кредитодавець має право розірвати цей Договір за своєї ініціативою, проінформувавши про це Позичальника письмово за 30 (тридцять) календарних днів».

1.3. Унесення інформації до кредитного бюро, формування негативної кредитної історії, що може враховуватися фінансовою установою під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.