Гроші під відсотки

Отримайте позику швидко
та без зайвих питань
Сума
Менше
Більше
Періодичність оплати %
14днів
2дні
30днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті
Перший кредит
Повторний кредит

Зміст:

 1. Оформити позику й отримати гроші під відсоток - справа 15-ти хвилин
 2. Наскільки просто взяти гроші під відсотки в Credos?
 3. Переваги звернення до Credos

Взяти в борг у знайомих не завжди зручно і доречно, іноді не хочеться посвячувати когось у свої фінансові питання, пояснювати. Або ж просто немає поруч людей, які мають у своєму розпорядженні вільну суму. У таких випадках розумно звернутися за грошима під відсотки в Credos. Тут можна отримати від 600 до 20 000 грн на термін від 2 до 30 днів і закрити фінансову потребу. Послугами кредитних компаній користується дедалі більша кількість громадян, оскільки це зручніше і швидше, ніж дзвінки знайомих із проханнями позичити.

Оформити позику й отримати гроші під відсоток - справа 15-ти хвилин

Credos видає позики на будь-які цілі: покупки, оплата послуг, комунальних рахунків, побутові потреби. Компанія не вимагає звіту, на що бере або куди витратить кошти клієнт. Оформляється заявка за простою процедурою, скасовано такі складнощі, як надання довідки про дохід або працевлаштування, поручительство від знайомих.

Процес кредитування повністю віддалений, всі етапи, від запиту на отримання грошей у борг під невеликі відсотки, до виплати коштів, відбуваються онлайн. Тому скористатися послугами Credos можна з будь-якої точки країни. Етапи оформлення такі:

 • зайти на сайт і вибрати суму і термін вашої позики;
 • перейти до заповнення форми, вказати свої дані;
 • звірити інформацію в розмові з оператором;
 • отримати відповідь за зверненням;
 • підписати договір.

Ці дії займуть до 15 хвилин часу. Форма заявки на позику під відсотки зрозуміла навіть недосвідченому користувачеві інтернету, поля мають підказки. Всі інші кроки компанія максимально оптимізувала, вони проходять за хвилини: рішення приймається протягом 8-ми хвилин, переказ надходить клієнту за 1-2 хвилини.

Наскільки просто взяти гроші під відсотки в Credos?

Проблеми з фінансами виникають у всіх, але одним громадянам вирішити їх простіше, ніж іншим. До тих, хто працює не за трудовою, студентів, людей, що вже досягли або перебувають на порозі пенсійного віку, фрілансерів, осіб з поганою кредитною історією деякі компанії ставляться з обережністю. У цьому питанні Credos більш лояльна організація, яка не вимагає офіційного працевлаштування, підтвердження доходу довідкою. Щоб отримати гроші на відсоток, необхідний:

 1. Вік від 18 до 75 років.
 2. Паспорт та ідентифікаційний код.
 3. Трудовий дохід.

Три простих пункти, які нескладно виконати пересічному громадянину.

Переваги звернення до Credos

Кредитування стало популярною послугою, тому пропозицій багато, але кожен, кому на даний момент потрібні кошти, хоче вибрати найбільш вигідного кредитора. Credos пропонує клієнту не тільки швидко отримати кошти, а й додаткові плюси:

 • ті, хто вперше звернувся в компанію за позиками онлайн, отримують кошти під низький відсоток - 0,01% на день;
 • високий відсоток схвалення - 93% заявок отримали позитивну відповідь;
 • без поручительства і застав;
 • можливість дострокового погашення;
 • цілодобовий доступ до послуг - 24/7;
 • зручна оплата кредитів.

Звернувшись до Credos, ви зможете вирішити питання з нестачею коштів за 15 хвилин, без зайвої бюрократії.

Попередження

1. Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, уключаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання за договором про споживчий кредит

1.1. Відповідальність за прострочення виконання та/або невиконання умов договору:

 • згідно п.8.2. Договору: «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення»;
 • згідно п.8.2. Договору У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю 1 (один) процент від неповерненої суми Кредиту за кожен день прострочення сплати в силу положень статті 625 Цивільного кодексу України;
 • згідно п.8.3. Договору: У разі не здійснення сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), та/або Комісії за видачу додаткових грошових коштів у Кредит, та/або суми кредиту у визначені Договором терміни, Кредитодавець має право вимагати, а Позичальник у випадку реалізації Кредитодавцем цього права зобов’язаний сплатити Кредитодавцю штраф. Розмір штрафу визначається в залежності від розміру простроченої заборгованості Позичальника та за умов, що сума простроченої заборгованості Позичальника перед Кредитодавцем за Договором станом на 70 (сімдесятий) день, яка накопичилася наростаючим підсумком за період 70 (сімдесят) календарних днів, протягом яких Позичальник безперервно мав прострочені грошові зобов’язання перед Кредитодавцем, і яка залишається непогашеною на такий 70 (сімдесятий) день прострочення Позичальником виконання зобов’язань. Штраф, відповідно до цієї умови Договору, становить 62% від розміру простроченої заборгованості Позичальника. Цей Штраф Кредитодавець має право нараховувати кожного разу у випадку прострочення Позичальником виконання зобов’язань протягом періоду 70 (сімдесят) календарних днів поспіль, при цьому Кредитодавець не має права двічі застосувати до Позичальника штрафні санкції за прострочення здійснення Позичальником одного і того самого Обов’язкового платежу. Нарахування штрафу згідно умов Договору є правом Кредитодавця а не його обов’язком. Кредитодавець має можливість на власний розсуд не нараховувати штраф Позичальнику за порушення його обов’язків із виконання грошових зобов’язань. Сукупна сума штрафів, нарахованих за порушення зобов'язань Позичальником на підставі Договору, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником від Кредитодавця за Договором;
 • згідно п.10.2 Договору: У разі несплати Позичальником у повному нарахованих за Пільговою процентною ставкою процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) не пізніше останнього дня першого Базового періоду, нарахування процентів за користування Кредитом за перший Базовий період здійснюється за Стандартною процентною ставкою. Надалі нарахування відсотків за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та/або комісії за видачу Кредиту. З моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Зниженою процентною ставкою (в межах періоду, протягом якого може застосовуватися Знижена процентна ставка відповідно до умов Договору);
 • згідно п.10.3 Договору: У разі несплати Позичальником у повному обсязі Обов’язкового платежу не пізніше останнього дня будь-якого Базового періоду, з наступного дня подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повної сплати Позичальником Обов’язкового платежу (включаючи дату оплати).

1.2. Право фінансової установи у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання:

 • згідно п. 8.4 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) на строк понад один календарний місяць, Кредитодавець має право вимагати від Позичальника повернення Кредиту в повному обсязі та сплати процентів за весь строк фактичного користування Кредитом до настання дати повернення кредиту, що встановлена п.4.12 цього Договору»;
 • згідно п. 8.5 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), Кредитодавець має право розірвати цей Договір за своєї ініціативою, проінформувавши про це Позичальника письмово за 30 (тридцять) календарних днів».

1.3. Унесення інформації до кредитного бюро, формування негативної кредитної історії, що може враховуватися фінансовою установою під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.

До уваги клієнтів ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС»!

Повідомляємо про те, що відповідно до Закону України від 14 грудня 2021 року № 1953-IX «Про фінансові послуги та фінансові компанії» (далі – Закон) ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС» з 01 липня 2024 року зобов’язане подавати інформацію стосовно боржників до Кредитного реєстру Національного банку України у порядку, визначеному Національним банком України.

Відповідно до Положення про Кредитний реєстр Національного банку України, затвердженого постановою Правління Національного банку України 04 травня 2018 року № 50 (у редакції постанови Правління Національного банку України 25 грудня 2023 року № 180), до таких боржників належать особи, загальна сума зобов’язань яких (сукупний борг) дорівнює 50 тисяч гривень і більше.

Відповідно до Закону інформація, що подається до Кредитного реєстру, включає наступні дані:

 1. відомості, що ідентифікують боржника;
 2. інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією;
 3. інформацію про належність боржника до пов’язаних з кредитором осіб (у разі наявності належності);
 4. інформацію про забезпечення виконання зобов’язань за кредитною операцією, у тому числі порукою (дата укладення договору про забезпечення виконання зобов’язань, вид забезпечення) (у разі укладення договору поруки).

Боржники та інші особи, інформація стосовно яких міститься у Кредитному реєстрі, мають право доступу до таких даних про себе та до відомостей щодо запитів на отримання таких даних стосовно себе в порядку, визначеному законодавством. Національний банк України зобов’язаний протягом 7 робочих днів з дня отримання заяви заявника безкоштовно надати йому інформацію з Кредитного реєстру або повідомити про відсутність у Кредитному реєстрі інформації щодо нього в межах, визначених нормативно-правовими актами Національного банку України.

Боржники та інші особи, інформація стосовно яких міститься у Кредитному реєстрі, у разі незгоди з інформацією, що міститься стосовно них у Кредитному реєстрі, мають право звернутися до Національного банку України з заявою про виправлення чи видалення такої інформації.