Кредит цілодобово

Отримайте позику швидко
та без зайвих питань
Сума
Менше
Більше
Періодичність оплати %
14днів
2дні
30днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті
Перший кредит
Повторний кредит

Зміст:

  1. Обираємо кредит: цілодобово онлайн працюють не всі
  2. Оформити кредит цілодобово легко: алгоритм дій
  3. Цілодобово оформити онлайн кредит можуть різні категорії громадян

Час пізній, але раптом терміново знадобилися гроші - у такій ситуації знайомих турбувати незручно, але питання потребує негайного вирішення. І його готовий надати Credos, сервіс онлайн кредитування, де за 15 хвилин можна оформити кредит цілодобово без бюрократичних складнощів, пошуку застави або поручителів. Усе, що знадобиться - базовий пакет документів, картка банку і доступ до інтернету. Credos у доступі завжди, щойно виникла потреба в грошових коштах: 24/7, без перерв на обід, святкових і вихідних днів.

Обираємо кредит: цілодобово онлайн працюють не всі

Ви ввели свій запит у пошук і перед вами десятки сторінок із пропозиціями, залишилося тільки вибрати. На цьому етапі багато хто починає порівнювати ставки, умови, вважаючи, що раз всі ці компанії обіцяють, то і надають мікропозики цілодобово. Тоді як деякі з них у позаурочний час ведуть лише прийом звернень від охочих, а опрацьовують їх уже в стандартні робочі години. У Credos автоматизована система опрацювання заявок, весь процес побудований так, щоб приймання, опрацювання, ухвалення рішення та переказ коштів клієнту здійснювалися 24/7. Вам не доведеться довго чекати схвалення позики, рішення приходить протягом 8 хвилин, навіть якщо на годиннику північ.

Важливим моментом під час оформлення є відсутність додаткових вимог до позичальника, які можуть стати перешкодою, якщо той бере кредит вночі. Credos не вимагає довідок про доходи, підтвердження про працевлаштування, поручительства за позикою від третіх осіб. Та й тих, хто оформляється вдень, вельми порадує відсутність зайвої бюрократії.

Щоб скористатися послугами Credos, необхідно:

  • бути повнолітнім (від 18 до 75 років);
  • мати при собі паспорт та ІПН;
  • користуватися карткою будь-якого банку України;
  • мати у своєму розпорядженні трудовий дохід.

Вимоги універсальні, позика оформляється цілодобово на одних і тих самих умовах, без посилень, пов'язаних з позаурочними годинами. У Credos таких годин просто немає - сервіс працює 24/7. Подаючи заявку, клієнт може бути впевнений, що її розглянуть невідкладно, і найближчим часом запитувана сума надійде на картку.

Оформити кредит цілодобово легко: алгоритм дій

Процедура подачі заявки на позику в Credos проста, лише кілька кроків, трохи уваги і бажаний переказ уже на вашій картці. Зрозумілі форми, з підказками для тих, хто ще невпевнено почувається в інтернеті. Вносячи дані в поля, потрібно бути гранично уважним, оскільки помилкова або спотворена інформація - це причина відхилити заявку на цілодобовий кредит. Без відмови розглядаються тільки правильно заповнені звернення.

Клієнту потрібно виконати всі перераховані пункти:

  1. Визначити суму і термін на панелі, вгорі сайту.
  2. Уважно внести особисті та паспортні дані в поля форми.
  3. Узгодити ключові моменти за позикою з оператором.
  4. Отримати СМС-повідомлення з рішенням компанії.
  5. Підписати користувацький договір.

Алгоритм дій завжди один, він не залежить від часу заповнення звернення.

Цілодобово оформити онлайн кредит можуть різні категорії громадян

Пенсіонери, студенти, молоді люди на випробувальному терміні, мами з маленькими дітьми - у питаннях, пов'язаних із фінансами, до них може бути упереджене ставлення. Credos не підтримує таку практику, навпаки, прагне до того, щоб онлайн кредити на картку цілодобово були доступні всім категоріям громадян, пропонуючи:

  • великий віковий діапазон;
  • не обов'язкове офіційне працевлаштування;
  • без поручителів;
  • без заставного майна.

Компанія також готова розглядати заявки від осіб з неідеальною кредитною історією, осіб, які мають позики в інших МФО або банку. Надаючи їм кредит онлайн 24 години, Credos дає можливість скоригувати клієнтську репутацію, вчасно залагодити питання з уже наявною позикою.

Багато буденних ситуацій можуть стати проблемою для людини, якщо бюджет на нулі, а розв'язання проблеми негайно потребує фінансів: терміновий ремонт техніки, авто, оплата гуртка дитини, купівля ліків. І якщо немає "недоторканного запасу", друзів-знайомих, у яких можна попросити грошей у борг, 24 години на добу, у будь-який день тижня ця сума доступна в Credos.

Попередження

1. Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, уключаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання за договором про споживчий кредит

1.1. Відповідальність за прострочення виконання та/або невиконання умов договору:

  • згідно п.8.2. Договору: «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення»;
  • згідно п.8.2. Договору У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю 1 (один) процент від неповерненої суми Кредиту за кожен день прострочення сплати в силу положень статті 625 Цивільного кодексу України;
  • згідно п.8.3. Договору: У разі не здійснення сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), та/або Комісії за видачу додаткових грошових коштів у Кредит, та/або суми кредиту у визначені Договором терміни, Кредитодавець має право вимагати, а Позичальник у випадку реалізації Кредитодавцем цього права зобов’язаний сплатити Кредитодавцю штраф. Розмір штрафу визначається в залежності від розміру простроченої заборгованості Позичальника та за умов, що сума простроченої заборгованості Позичальника перед Кредитодавцем за Договором станом на 70 (сімдесятий) день, яка накопичилася наростаючим підсумком за період 70 (сімдесят) календарних днів, протягом яких Позичальник безперервно мав прострочені грошові зобов’язання перед Кредитодавцем, і яка залишається непогашеною на такий 70 (сімдесятий) день прострочення Позичальником виконання зобов’язань. Штраф, відповідно до цієї умови Договору, становить 62% від розміру простроченої заборгованості Позичальника. Цей Штраф Кредитодавець має право нараховувати кожного разу у випадку прострочення Позичальником виконання зобов’язань протягом періоду 70 (сімдесят) календарних днів поспіль, при цьому Кредитодавець не має права двічі застосувати до Позичальника штрафні санкції за прострочення здійснення Позичальником одного і того самого Обов’язкового платежу. Нарахування штрафу згідно умов Договору є правом Кредитодавця а не його обов’язком. Кредитодавець має можливість на власний розсуд не нараховувати штраф Позичальнику за порушення його обов’язків із виконання грошових зобов’язань. Сукупна сума штрафів, нарахованих за порушення зобов'язань Позичальником на підставі Договору, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником від Кредитодавця за Договором;
  • згідно п.10.2 Договору: У разі несплати Позичальником у повному нарахованих за Пільговою процентною ставкою процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) не пізніше останнього дня першого Базового періоду, нарахування процентів за користування Кредитом за перший Базовий період здійснюється за Стандартною процентною ставкою. Надалі нарахування відсотків за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та/або комісії за видачу Кредиту. З моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Зниженою процентною ставкою (в межах періоду, протягом якого може застосовуватися Знижена процентна ставка відповідно до умов Договору);
  • згідно п.10.3 Договору: У разі несплати Позичальником у повному обсязі Обов’язкового платежу не пізніше останнього дня будь-якого Базового періоду, з наступного дня подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повної сплати Позичальником Обов’язкового платежу (включаючи дату оплати).

1.2. Право фінансової установи у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання:

  • згідно п. 8.4 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) на строк понад один календарний місяць, Кредитодавець має право вимагати від Позичальника повернення Кредиту в повному обсязі та сплати процентів за весь строк фактичного користування Кредитом до настання дати повернення кредиту, що встановлена п.4.12 цього Договору»;
  • згідно п. 8.5 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), Кредитодавець має право розірвати цей Договір за своєї ініціативою, проінформувавши про це Позичальника письмово за 30 (тридцять) календарних днів».

1.3. Унесення інформації до кредитного бюро, формування негативної кредитної історії, що може враховуватися фінансовою установою під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.

До уваги клієнтів ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС»!

Повідомляємо про те, що відповідно до Закону України від 14 грудня 2021 року № 1953-IX «Про фінансові послуги та фінансові компанії» (далі – Закон) ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС» з 01 липня 2024 року зобов’язане подавати інформацію стосовно боржників до Кредитного реєстру Національного банку України у порядку, визначеному Національним банком України.

Відповідно до Положення про Кредитний реєстр Національного банку України, затвердженого постановою Правління Національного банку України 04 травня 2018 року № 50 (у редакції постанови Правління Національного банку України 25 грудня 2023 року № 180), до таких боржників належать особи, загальна сума зобов’язань яких (сукупний борг) дорівнює 50 тисяч гривень і більше.

Відповідно до Закону інформація, що подається до Кредитного реєстру, включає наступні дані:

  1. відомості, що ідентифікують боржника;
  2. інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією;
  3. інформацію про належність боржника до пов’язаних з кредитором осіб (у разі наявності належності);
  4. інформацію про забезпечення виконання зобов’язань за кредитною операцією, у тому числі порукою (дата укладення договору про забезпечення виконання зобов’язань, вид забезпечення) (у разі укладення договору поруки).

Боржники та інші особи, інформація стосовно яких міститься у Кредитному реєстрі, мають право доступу до таких даних про себе та до відомостей щодо запитів на отримання таких даних стосовно себе в порядку, визначеному законодавством. Національний банк України зобов’язаний протягом 7 робочих днів з дня отримання заяви заявника безкоштовно надати йому інформацію з Кредитного реєстру або повідомити про відсутність у Кредитному реєстрі інформації щодо нього в межах, визначених нормативно-правовими актами Національного банку України.

Боржники та інші особи, інформація стосовно яких міститься у Кредитному реєстрі, у разі незгоди з інформацією, що міститься стосовно них у Кредитному реєстрі, мають право звернутися до Національного банку України з заявою про виправлення чи видалення такої інформації.