Кредит до зарплати

Отримайте позику швидко
та без зайвих питань
Сума
15000 грн
Менше
Більше
Періодичність оплати %
14 днів
2дні
30 днів
Перший кредит
Повторний кредит
Гарантія безпеки:

Зміст:

 1. Видаємо кредит до зарплати без упередженого ставлення
 2. Покроковий гайд, як взяти позику до зарплати в Credos
 3. Як можна розпоряджатися терміновими позиками до зарплати

Добре, коли розрахунок від роботодавця завжди приходить вчасно, але бувають моменти, коли бюджет уже "під'їдений", зарплату затримують, а вам терміново знадобилася енна сума. Можна сушити голову над тим, у кого перехопити грошей, або ж скористатися позикою до зарплати в Credos, практично без відсотків, з мінімальною ставкою. Позичити грошей можна 24/7, оформлення повністю онлайн, прості вимоги і базовий набір документів. Заповнюєте заявку на сайті і через 15 хвилин гроші на вашій картці, в будь-який день і в будь-який час.

Видаємо кредит до зарплати без упередженого ставлення

Потреба в додаткових коштах часто виникає у людей, оформлених неофіційно, людей на випробувальному терміні з невеликим окладом, у студентів на підробітках. Якщо бюджету не вистачило або виникла непередбачувана, гостра необхідність, для них може бути проблемою отримати позику, оскільки деякі фінустанови онлайн позики до зарплати цим громадянам видають неохоче.

З такою ж проблемою нерідко стикаються і люди із зіпсованою кредитною історією, оскільки вважаються неблагонадійними позичальниками. Але один зі способів реабілітувати кредитну репутацію - взяти позику і сумлінно виплатити, не порушуючи термінів. Credos ставиться до клієнтів без упередженості, тому звернутися за грошима в борг і отримати суму до зарплати можуть усі, включно з перерахованими вище категоріями громадян.

Послуги кредитування доступні тим, хто:

 • перебуває у віці від 18 до 75 років;
 • має при собі паспорт та ІПН;
 • є власником банківської картки;
 • має трудовий дохід.

Це повний перелік вимог компанії, нічого зайвого від клієнта не знадобиться: ні довідки про дохід, ні офіційного підтвердження працевлаштування, ні поручительства від знайомих або заставної цінності.

Покроковий гайд, як взяти позику до зарплати в Credos

Не хочеться витрачати багато зусиль і часу на отримання позики, якщо власні гроші на руках будуть уже за кілька днів. Клієнти Credos не зіткнуться з такою проблемою, оскільки процедура подачі заявки проста, зрозуміла, виконується за кілька кроків. А обробка звернень алгоритмами компанії скорочує до мінімуму час очікування відповіді. Щоб заповнити дірку в бюджеті до зарплати, скориставшись кредитом, клієнту потрібно:

 1. Вибрати розмір і термін позики на калькуляторі сайту.
 2. Уважно внести дані в заявку.
 3. Врегулювати деталі в розмові з оператором.
 4. Дізнатися рішення компанії, отримавши СМС-повідомлення.
 5. Підписати договір.

Найтриваліший етап - це внесення даних у форму, оскільки потребує уваги, щоб не допустити випадкової помилки. Спотворена інформація може стати причиною відмови. Усі інші кроки займають лише кілька хвилин: відповідь за позикою надходить протягом 8 хвилин, переказ коштів здійснюється за 1-2 хвилини.

Як можна розпоряджатися терміновими позиками до зарплати

Іноді люди утримуються від того, щоб звернутися до фінустанови за грошима, вважаючи, що не отримають кошти на "незначні" потреби: поломка телефону, побутової техніки, екскурсія в школі в дитини. У Credos немає цільового призначення коштів, тому клієнт самостійно вирішує, як розпоряджатися отриманими грошима. У кредит до зарплати можна взяти від 600 до 20 000 грн, такий діапазон дає змогу перекрити більшість витрат, що раптово виникли.

Термін виплат за позиками також оптимальний - від 2 до 30 днів, клієнт сам визначає термін, орієнтуючись на графік розрахунку на роботі. На етапі отримання грошей в борг до зарплати неможливо передбачити все, якщо борг не вдається повернути в обумовлений договором термін, можна оплачувати відсотки, тим самим продовжуючи термін користування позикою. Доступний термін кредитування - 300 днів.

Попередження

1. Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, уключаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання за договором про споживчий кредит

1.1. Відповідальність за прострочення виконання та/або невиконання умов договору:

 • згідно п.8.2. Договору: «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення»;
 • згідно п.8.2. Договору (тимчасово не застосовується у зв'язку з дією обмежень, запроваджених у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану) «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю 2 (два) проценти від неповерненої суми Кредиту за кожен день прострочення сплати в силу положень статті 625 Цивільного кодексу України»;»
 • згідно п.8.3. Договору: (тимчасово не застосовується у зв'язку з дією обмежень, запроваджених у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану) «У разі не здійснення сплати процентів за користування Кредитом у визначені цим Договором терміни, Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю штраф у розмірі 10% (десяти відсотків) від суми Кредиту. Сукупна сума неустойки, нарахованої за порушення зобов'язань Позичальником на підставі цього пункту Договору, не може перевищувати половини Кредиту (50% суми Кредиту), одержаного Позичальником за цим Договором»;
 • згідно п.10.2 Договору: «У разі несплати Позичальником у повному обсязі відсотків за користування Кредитом не пізніше останнього дня першого Базового періоду за Пільговою процентною ставкою, нарахування процентів за користування Кредитом за перший Базовий період здійснюється за Стандартною процентною ставкою. Надалі нарахування відсотків за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів. З моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Зниженою процентною ставкою»;
 • згідно п.10.3 Договору: «У разі несплати Позичальником у повному обсязі відсотків за користування Кредитом не пізніше останнього дня будь-якого Базового періоду, з наступного дня подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів (включаючи дату погашення заборгованості)».

1.2. Право фінансової установи у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання:

 • згідно п. 8.5 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом на строк понад один календарний місяць, Кредитодавець має право вимагати від Позичальника повернення Кредиту в повному обсязі та сплати процентів за весь строк фактичного користування Кредитом до настання дати повернення кредиту, що встановлена п.4.12 цього Договору»;
 • згідно п. 8.6 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом, Кредитодавець має право розірвати цей Договір за своєї ініціативою, проінформувавши про це Позичальника письмово за 30 (тридцять) календарних днів».

1.3. Унесення інформації до кредитного бюро, формування негативної кредитної історії, що може враховуватися фінансовою установою під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.