Кредит до зарплати

Отримайте позику швидко
та без зайвих питань
Сума
Менше
Більше
Періодичність оплати %
14днів
2дні
30днів
Маєте промокод? Застосуйте в особистому кабінеті
Перший кредит
Повторний кредит

Зміст:

 1. Видаємо кредит до зарплати без упередженого ставлення
 2. Покроковий гайд, як взяти позику до зарплати в Credos
 3. Як можна розпоряджатися терміновими позиками до зарплати

Добре, коли розрахунок від роботодавця завжди приходить вчасно, але бувають моменти, коли бюджет уже "під'їдений", зарплату затримують, а вам терміново знадобилася енна сума. Можна сушити голову над тим, у кого перехопити грошей, або ж скористатися позикою до зарплати в Credos, практично без відсотків, з мінімальною ставкою. Позичити грошей можна 24/7, оформлення повністю онлайн, прості вимоги і базовий набір документів. Заповнюєте заявку на сайті і через 15 хвилин гроші на вашій картці, в будь-який день і в будь-який час.

Видаємо кредит до зарплати без упередженого ставлення

Потреба в додаткових коштах часто виникає у людей, оформлених неофіційно, людей на випробувальному терміні з невеликим окладом, у студентів на підробітках. Якщо бюджету не вистачило або виникла непередбачувана, гостра необхідність, для них може бути проблемою отримати позику, оскільки деякі фінустанови онлайн позики до зарплати цим громадянам видають неохоче.

З такою ж проблемою нерідко стикаються і люди із зіпсованою кредитною історією, оскільки вважаються неблагонадійними позичальниками. Але один зі способів реабілітувати кредитну репутацію - взяти позику і сумлінно виплатити, не порушуючи термінів. Credos ставиться до клієнтів без упередженості, тому звернутися за грошима в борг і отримати суму до зарплати можуть усі, включно з перерахованими вище категоріями громадян.

Послуги кредитування доступні тим, хто:

 • перебуває у віці від 18 до 75 років;
 • має при собі паспорт та ІПН;
 • є власником банківської картки;
 • має трудовий дохід.

Це повний перелік вимог компанії, нічого зайвого від клієнта не знадобиться: ні довідки про дохід, ні офіційного підтвердження працевлаштування, ні поручительства від знайомих або заставної цінності.

Покроковий гайд, як взяти позику до зарплати в Credos

Не хочеться витрачати багато зусиль і часу на отримання позики, якщо власні гроші на руках будуть уже за кілька днів. Клієнти Credos не зіткнуться з такою проблемою, оскільки процедура подачі заявки проста, зрозуміла, виконується за кілька кроків. А обробка звернень алгоритмами компанії скорочує до мінімуму час очікування відповіді. Щоб заповнити дірку в бюджеті до зарплати, скориставшись кредитом, клієнту потрібно:

 1. Вибрати розмір і термін позики на калькуляторі сайту.
 2. Уважно внести дані в заявку.
 3. Врегулювати деталі в розмові з оператором.
 4. Дізнатися рішення компанії, отримавши СМС-повідомлення.
 5. Підписати договір.

Найтриваліший етап - це внесення даних у форму, оскільки потребує уваги, щоб не допустити випадкової помилки. Спотворена інформація може стати причиною відмови. Усі інші кроки займають лише кілька хвилин: відповідь за позикою надходить протягом 8 хвилин, переказ коштів здійснюється за 1-2 хвилини.

Як можна розпоряджатися терміновими позиками до зарплати

Іноді люди утримуються від того, щоб звернутися до фінустанови за грошима, вважаючи, що не отримають кошти на "незначні" потреби: поломка телефону, побутової техніки, екскурсія в школі в дитини. У Credos немає цільового призначення коштів, тому клієнт самостійно вирішує, як розпоряджатися отриманими грошима. У кредит до зарплати можна взяти від 600 до 20 000 грн, такий діапазон дає змогу перекрити більшість витрат, що раптово виникли.

Термін виплат за позиками також оптимальний - від 2 до 30 днів, клієнт сам визначає термін, орієнтуючись на графік розрахунку на роботі. На етапі отримання грошей в борг до зарплати неможливо передбачити все, якщо борг не вдається повернути в обумовлений договором термін, можна оплачувати відсотки, тим самим продовжуючи термін користування позикою. Доступний термін кредитування - 365 днів.

Попередження

1. Можливі наслідки для споживача в разі користування споживчим кредитом або невиконання ним обов’язків згідно з договором про споживчий кредит, уключаючи прострочення виконання зобов’язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються в разі невиконання зобов’язання за договором про споживчий кредит

1.1. Відповідальність за прострочення виконання та/або невиконання умов договору:

 • згідно п.8.2. Договору: «У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення»;
 • згідно п.8.2. Договору У разі несвоєчасного повернення отриманого Кредиту Позичальник зобов’язаний сплатити Кредитодавцю 1 (один) процент від неповерненої суми Кредиту за кожен день прострочення сплати в силу положень статті 625 Цивільного кодексу України;
 • згідно п.8.3. Договору: У разі не здійснення сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), та/або Комісії за видачу додаткових грошових коштів у Кредит, та/або суми кредиту у визначені Договором терміни, Кредитодавець має право вимагати, а Позичальник у випадку реалізації Кредитодавцем цього права зобов’язаний сплатити Кредитодавцю штраф. Розмір штрафу визначається в залежності від розміру простроченої заборгованості Позичальника та за умов, що сума простроченої заборгованості Позичальника перед Кредитодавцем за Договором станом на 70 (сімдесятий) день, яка накопичилася наростаючим підсумком за період 70 (сімдесят) календарних днів, протягом яких Позичальник безперервно мав прострочені грошові зобов’язання перед Кредитодавцем, і яка залишається непогашеною на такий 70 (сімдесятий) день прострочення Позичальником виконання зобов’язань. Штраф, відповідно до цієї умови Договору, становить 62% від розміру простроченої заборгованості Позичальника. Цей Штраф Кредитодавець має право нараховувати кожного разу у випадку прострочення Позичальником виконання зобов’язань протягом періоду 70 (сімдесят) календарних днів поспіль, при цьому Кредитодавець не має права двічі застосувати до Позичальника штрафні санкції за прострочення здійснення Позичальником одного і того самого Обов’язкового платежу. Нарахування штрафу згідно умов Договору є правом Кредитодавця а не його обов’язком. Кредитодавець має можливість на власний розсуд не нараховувати штраф Позичальнику за порушення його обов’язків із виконання грошових зобов’язань. Сукупна сума штрафів, нарахованих за порушення зобов'язань Позичальником на підставі Договору, не може перевищувати половини суми, одержаної Позичальником від Кредитодавця за Договором;
 • згідно п.10.2 Договору: У разі несплати Позичальником у повному нарахованих за Пільговою процентною ставкою процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) не пізніше останнього дня першого Базового періоду, нарахування процентів за користування Кредитом за перший Базовий період здійснюється за Стандартною процентною ставкою. Надалі нарахування відсотків за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та/або комісії за видачу Кредиту. З моменту повного погашення Позичальником заборгованості зі сплати процентів та комісії за видачу Кредиту (якщо умови Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Зниженою процентною ставкою (в межах періоду, протягом якого може застосовуватися Знижена процентна ставка відповідно до умов Договору);
 • згідно п.10.3 Договору: У разі несплати Позичальником у повному обсязі Обов’язкового платежу не пізніше останнього дня будь-якого Базового періоду, з наступного дня подальше нарахування процентів за користування Кредитом здійснюється за Стандартною процентною ставкою до моменту повної сплати Позичальником Обов’язкового платежу (включаючи дату оплати).

1.2. Право фінансової установи у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання:

 • згідно п. 8.4 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту) на строк понад один календарний місяць, Кредитодавець має право вимагати від Позичальника повернення Кредиту в повному обсязі та сплати процентів за весь строк фактичного користування Кредитом до настання дати повернення кредиту, що встановлена п.4.12 цього Договору»;
 • згідно п. 8.5 Договору: «У разі прострочення Позичальником сплати процентів за користування Кредитом та/або комісії за видачу Кредиту (якщо умови цього Договору передбачають сплату комісії за видачу Кредиту), Кредитодавець має право розірвати цей Договір за своєї ініціативою, проінформувавши про це Позичальника письмово за 30 (тридцять) календарних днів».

1.3. Унесення інформації до кредитного бюро, формування негативної кредитної історії, що може враховуватися фінансовою установою під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.

До уваги клієнтів ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС»!

Повідомляємо про те, що відповідно до Закону України від 14 грудня 2021 року № 1953-IX «Про фінансові послуги та фінансові компанії» (далі – Закон) ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС» з 01 липня 2024 року зобов’язане подавати інформацію стосовно боржників до Кредитного реєстру Національного банку України у порядку, визначеному Національним банком України.

Відповідно до Положення про Кредитний реєстр Національного банку України, затвердженого постановою Правління Національного банку України 04 травня 2018 року № 50 (у редакції постанови Правління Національного банку України 25 грудня 2023 року № 180), до таких боржників належать особи, загальна сума зобов’язань яких (сукупний борг) дорівнює 50 тисяч гривень і більше.

Відповідно до Закону інформація, що подається до Кредитного реєстру, включає наступні дані:

 1. відомості, що ідентифікують боржника;
 2. інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією;
 3. інформацію про належність боржника до пов’язаних з кредитором осіб (у разі наявності належності);
 4. інформацію про забезпечення виконання зобов’язань за кредитною операцією, у тому числі порукою (дата укладення договору про забезпечення виконання зобов’язань, вид забезпечення) (у разі укладення договору поруки).

Боржники та інші особи, інформація стосовно яких міститься у Кредитному реєстрі, мають право доступу до таких даних про себе та до відомостей щодо запитів на отримання таких даних стосовно себе в порядку, визначеному законодавством. Національний банк України зобов’язаний протягом 7 робочих днів з дня отримання заяви заявника безкоштовно надати йому інформацію з Кредитного реєстру або повідомити про відсутність у Кредитному реєстрі інформації щодо нього в межах, визначених нормативно-правовими актами Національного банку України.

Боржники та інші особи, інформація стосовно яких міститься у Кредитному реєстрі, у разі незгоди з інформацією, що міститься стосовно них у Кредитному реєстрі, мають право звернутися до Національного банку України з заявою про виправлення чи видалення такої інформації.